Čo robiť, ak vám v UK ukradnú doklady a peniaze?

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
NoHead
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Uto Júl 13, 2004 7:51 am

Čo robiť, ak vám v UK ukradnú doklady a peniaze?

Poslať od NoHead » Uto Júl 13, 2004 9:23 am

Dnes v noci ukradli mojej priatelke a jej dvom spolubyvajicim kabelky s dokladmi (obciansky, pas, letenka ...) a peniazmi.
Vedel by niekto pomoct? Co robit v takejto situacii? Policia uz bola na mieste. Budem vdacny za akekolvek rady a pomoc.

NoHead
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Uto Júl 13, 2004 7:51 am

Poslať od NoHead » Uto Júl 13, 2004 6:31 pm

Kreditky su bloknute. Vsetky doklady nasli vyhodene za rohom (vdakabohu), peniaze samozrejme nie.
Poucenie ... neviem, byvaju v slusnej stvrti, na noc sa zamykaju ... zlodej asi prisiel cez okno, mozno mal od niekoho tip ... fakt neviem.

Justinik
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Štv Dec 15, 2005 2:23 pm
BydliskoCOLON Little Wittenham

Ukradli mi doklady a potrebujem radu!

Poslať od Justinik » Str Dec 28, 2005 12:48 am

Vykradli dom ked byvam z obrali mi vsetky doklady co som al okrem pasu.
Co mam robit?Dasa napr.vodicak nejak vybavit aj tu v UK?
please

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Re: Ukradli mi doklady a potrebujem radu!

Poslať od sidzej » Str Dec 28, 2005 1:04 am

Justinik píšeCOLONVykradli dom ked byvam z obrali mi vsetky doklady co som al okrem pasu.
Co mam robit?Dasa napr.vodicak nejak vybavit aj tu v UK?
please
Najlepsie spravis, ak si zavolas na SK ambasadu tu v Londyne, povies im, co vsetko ti ukradli a oni ti povedia, co sa s tym da a neda robit priamo tu v UK. Je to jedna z ich uloh, poskytovat pomoc a rady ludom v tvojej situacii.

Slovak Embassy in UK
tel: +44 (0) 20 7313 6470, 7243 0803

Katka26
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 119
RegistrovanýCOLON Str Mar 09, 2005 2:45 pm
BydliskoCOLON Rugby

Poslať od Katka26 » Štv Dec 29, 2005 5:16 pm

Ja len ako pikosku pridam, ze mi pred 3 mesiacmi ukradli vsetky doklady. Zablokovala som ucty, vybavila vsetko nove. Vsak, ked som prisla na SLK, tak som zistila, ze kym som zablokovala slovensky ucet (10 min), tak dotyzny mi ho dotla vybral - bez PIN.......neviem ako je to mozne. Zablokovanie trvalo 10mikn, pretoze na cislo, kde som volala, tak bolo stale obsadene. VUB banka dokonca obvinila mna, ze som si to vykradla ja, i ked som im predlozila policajny zaznam z Anglicka. No poucila som sa a dava, si vzcsi pozor na veci.......

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Pon Jan 02, 2006 2:43 pm

Vsak, ked som prisla na SLK, tak som zistila, ze kym som zablokovala slovensky ucet (10 min), tak dotyzny mi ho dotla vybral - bez PIN.......neviem ako je to mozne. Zablokovanie trvalo 10mikn, pretoze na cislo, kde som volala, tak bolo stale obsadene. VUB banka dokonca obvinila mna, ze som si to vykradla ja, i ked som im predlozila policajny zaznam z Anglicka. No poucila som sa a dava, si vzcsi pozor na veci.......
Ach ta moja "oblubena" VUB-cka. Katka, mala si si za tym ist, kym by si nedostala svoje peniaze spat. Hadam to nie je tvoja chyba, ze karty VUB su tak lahko zneuzitelne. A co sa obvinenia voci tvojej osoby tyka, asi by som len tak zo srandy zasla na policiu.

BUTTON_POST_REPLY