Existujú stretávky aj mimo Londýna?

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Blanch
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31
RegistrovanýCOLON Pon Jan 31, 2005 6:27 pm
BydliskoCOLON Northants

Existujú stretávky aj mimo Londýna?

Poslať od Blanch » Pia Dec 02, 2005 5:17 pm

hello hello.je super ze sa zabavate a stretavate vsetci v londyne-:))))))aj ja som sa kym som tam bola.ale co teraz???vie niekto nieco,ci sa deje nieco aj mimo?napr.-byvam a robim v "dedinocke"uzasnej anglickej,v strede nicoho.najblizsie mesto je asi 15min.busom a do londyna je to sice asi 40min.vlacikom.
,ale...proste by ma zaujimalo,ci existuju nejake akcie aj mimo londyna,alebo kde by som to mohla najjednoduchsie zistit.zit 2 roky len medzi anglicanmi,bez stipky rodneho jazyka a slov.kontaktu je unavujuce.vdaka za rozumnu odpoved.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Pia Dec 02, 2005 5:37 pm

Su akcie aj mimo. Pokial viem, tu v Readingu sa stretavaju Slovaci a Cesi na CS diskotekach a karaoke. Pred 6 rokmi sme sa zvykli stretavat v Bishops Stortford (Herts) kazdy stvrtok v pube Star, atd.

Ak sa u vas nic nekona, co ak by si zorganizovala nieco TY vo svojom okoli? Necakaj pasivne, organizuj aktivne! ;)

Blanch
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31
RegistrovanýCOLON Pon Jan 31, 2005 6:27 pm
BydliskoCOLON Northants

Poslať od Blanch » Pia Dec 02, 2005 5:57 pm

[
Ak sa u vas nic nekona, co ak by si zorganizovala nieco TY vo svojom okoli? Necakaj pasivne, organizuj aktivne! ;)[/quote]
no ja som ti taky lenivcek lenivy-:)5 a pol dna v tyzdni,10-13 hod.denne v robote,plus drvim anglictinu neuveritelnym tempom kazdu volnu chvilu co mam,lebo stale mi nie je dost-:)-:)takze rada by som sa vybehla "vyvetrat" niekde a niekedy bez toho,aby som musela vyvijat akukolvek aktivitu.(okrem tancovania a pitia piva-::)))ale v podstate mas pravdu.idem organizovat.tak sa vsetci teste v Northants.dam vediet co som vymyslela-uz musim ficat do roboty-zas-:::::)))))
uzite si vecer

BUTTON_POST_REPLY