Ako získam UK vodičák?

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287
RegistrovanýCOLON Pon Sep 12, 2005 8:32 pm

Ako získam UK vodičák?

Poslať od dagda » Ned Dec 18, 2005 3:44 pm

som skusala vo vyhladavaci, aby ste mi nesypali hriechy na hlavu, a hoci sa mi mari, ze sa tu kedysi o tom pisalo, nenasla som zmienku. tak sa pytam mozno opakovane: ako sa dostat k anglickemu vodicaku? kam treba ist? ake su podmienky? co to obnasa?
kto viete, info sem!
dakujem
;)

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Re: anglicky vodicak

Poslať od sidzej » Ned Dec 18, 2005 3:51 pm

dagda píšeCOLON ako sa dostat k anglickemu vodicaku? kam treba ist? ;)
Z tvojej otazky nie je jasne, ci uz mas slovensky vodicak a len potrebujes zistit, ako si ho mas vymenit za anglicky, alebo ci nemas ziadny vodicak a chces si ho spravit tu v UK.

Predpoladam ale, ze chces SK vodicak vymenit za anglicky. V tom pripade si hladala zle, lebo sa to tu uz naozaj pisalo :)
Vsetko info najdes tu: DVLA Licence

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287
RegistrovanýCOLON Pon Sep 12, 2005 8:32 pm

Poslať od dagda » Ned Dec 18, 2005 5:33 pm

mam uz slovensky od 98-eho. som len chcela vediet, ako je to so ziskanim anglickeho.
vdaka. ;0)

emmm
Member
Member
PríspevkyCOLON 62
RegistrovanýCOLON Str Aug 31, 2005 10:26 pm
BydliskoCOLON ANO
CONTACTCOLON

Poslať od emmm » Ned Dec 18, 2005 11:31 pm

dagda píšeCOLONmam uz slovensky od 98-eho. som len chcela vediet, ako je to so ziskanim anglickeho.
vdaka. ;0)
ahoj dagda!
na vodicak potrebujes ist na postu a vypytat si formular "D1" a dat sa odfotit. formu vyplnis (je uplne lopatysticka), nalepis fotku, vezmes so sebou SK vodicak, pas alebo obcianku, donesies na postu, zaplatis poplatok 38 libier+nejake poistenie, postovne. vsetko to stoji necelych 50 pand. do dvoch tyzdnov ti pride tvoj pas a myslim ze den na to novy vodicak. tvoj "stary" SK vodicak odosle DLVA na miesto vydania, cize tvoj dopravny inspektorat.
eto vsio .o)

BUTTON_TOPIC_LOCKED