Ako a kde predať periny s obliečkami?

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
spagetka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Jan 02, 2006 12:31 am
BydliskoCOLON Slovensko

Ako a kde predať periny s obliečkami?

Poslať od spagetka » Pon Jan 02, 2006 12:58 am

Ahojte,chcem sa opytat ci mi niekto nevie poradit ako sa zbavit perin aj s oblieckami, samozrejme za peniaze. aky je postup,ked ich chcem zaniest do bazaru alebo nejake stranky s inzerciou na nete.alebo ako sa vkladaju inzeraty na londyn.sk. dakujem.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Uto Jan 03, 2006 11:43 pm

Ikea, Argos, Tesco, Matalan... vsade predavaju NOVE vankuse a paplony "za babku". Myslim si, ze pouzite nekupi nikto a preto by som sa aj ja na tvojom mieste na to vykaslal.

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
RegistrovanýCOLON Str Nov 10, 2004 9:19 pm
BydliskoCOLON Londyn (Kingston)
CONTACTCOLON

Re: Ako a kde predať periny s obliečkami?

Poslať od adamko » Pia Jan 06, 2006 6:15 pm

spagetka píšeCOLONAhojte,chcem sa opytat ci mi niekto nevie poradit ako sa zbavit perin aj s oblieckami, samozrejme za peniaze. aky je postup,ked ich chcem zaniest do bazaru alebo nejake stranky s inzerciou na nete.alebo ako sa vkladaju inzeraty na londyn.sk. dakujem.
obliecky si predsa mozes zobrat so sebou na slovensko..mozno to vasi 1 kilogram to nikoho nezabije a ma dobry pocit ze to nevyhodil do smetiaka

mjurci
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
RegistrovanýCOLON Pia Apr 28, 2006 10:48 am
CONTACTCOLON

Poslať od mjurci » Pon Máj 08, 2006 1:27 pm

Tak tento nápad ma vcelku pobavil. Ja osobne som si domov maly vankus dotrepal, spomienka sa vzdy zide. Uz ho mama styri roky a ked na nom lezim, vzdy si spomeniem, ako bolo v cudzine dobre. Namiesto toho som radsej vyhodil vytahane tricka, nohavice a rozbite tenisky. Namiesto toho som satnik zaplnil novymi, kvalitnejsimi vecami z dovozu.

Ale súhlasim, ze najlepsie je to dat na charitu. Potom sa domov vracias s dobrym pocitom, ktory navyse nezaberie miesto v batohu.

mato.X
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 35
RegistrovanýCOLON Pia Aug 05, 2005 3:35 pm
BydliskoCOLON BOGNOR REGIS (west sussex)
CONTACTCOLON

Poslať od mato.X » Pon Máj 08, 2006 6:05 pm

spagetka píšeCOLONAhojte,chcem sa opytat ci mi niekto nevie poradit ako sa zbavit perin aj s oblieckami, samozrejme za peniaze. aky je postup,ked ich chcem zaniest do bazaru alebo nejake stranky s inzerciou na nete.alebo ako sa vkladaju inzeraty na londyn.sk. dakujem.
nic v zlom - bola tato otazka myslena vazne? ako osobne som dal tiez "par" libier za tieto veci... ale neuvazoval som co s nimi dalej... ale zeby som to chcel predavat este... neviem
--------
nic nie je tak zle ako sa zda a naopak...
po vojne je kazdy general...
--------

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Pon Máj 08, 2006 6:52 pm

tak ty si dobry :) ze mas veci z dovozu, a kde nakupujes v TUZEXE? :)))
z dovozu je 99% handier

mjurci píšeCOLONTak tento nápad ma vcelku pobavil. Ja osobne som si domov maly vankus dotrepal, spomienka sa vzdy zide. Uz ho mama styri roky a ked na nom lezim, vzdy si spomeniem, ako bolo v cudzine dobre. Namiesto toho som radsej vyhodil vytahane tricka, nohavice a rozbite tenisky. Namiesto toho som satnik zaplnil novymi, kvalitnejsimi vecami z dovozu.

Ale súhlasim, ze najlepsie je to dat na charitu. Potom sa domov vracias s dobrym pocitom, ktory navyse nezaberie miesto v batohu.

mjurci
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
CONTACTCOLON

Poslať od mjurci » Pon Máj 08, 2006 7:47 pm

adamko píšeCOLONtak ty si dobry :) ze mas veci z dovozu, a kde nakupujes v TUZEXE? :)))
z dovozu je 99% handier
Myslel som vlastny dovoz. Je mi jasne, ze cinske deti vyrabaju vsetko, co potrebujeme k zivotu.

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Pon Máj 08, 2006 8:02 pm

mjurci píšeCOLON
adamko píšeCOLONtak ty si dobry :) ze mas veci z dovozu, a kde nakupujes v TUZEXE? :)))
z dovozu je 99% handier
Myslel som vlastny dovoz. Je mi jasne, ze cinske deti vyrabaju vsetko, co potrebujeme k zivotu.
a ty si nebodaj nosis handry zo slovenska do anglicka? vsak kvalitne kupis aj tu aj tam.

mjurci
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
CONTACTCOLON

Poslať od mjurci » Pon Máj 08, 2006 10:27 pm

adamko píšeCOLONa ty si nebodaj nosis handry zo slovenska do anglicka? vsak kvalitne kupis aj tu aj tam.
Po poslednych skusenostiach by si na Slovensku zaplakal. Nič poriadne tu za dobrú cenu nezoženieš. Ešte v roku 2002 som doniesol zo Štátov parádne tenisky, zaúbohých 30 babiek. A myslel som si, že o rok, možno dva také niečo dojde aj k nám. Prd. Doteraz som nenatrafil na nič podobné. A to osm už pozeral aj tenisky za 4000 až 5000 Sk, čo je asi tak štvornásobok ceny, čo som ja vyhodil za tie moje. Bohužiaľ už dosluhujú. A takto je to takmer so všetkým. O dobrý tovar za dobrú cenu je tu veru núdza. Tie naše tričká sa akosi rýchlo vyťahajú a aj pustia farbu.

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Pon Máj 08, 2006 10:40 pm

mjurci píšeCOLON
adamko píšeCOLONa ty si nebodaj nosis handry zo slovenska do anglicka? vsak kvalitne kupis aj tu aj tam.
Po poslednych skusenostiach by si na Slovensku zaplakal. Nič poriadne tu za dobrú cenu nezoženieš. Ešte v roku 2002 som doniesol zo Štátov parádne tenisky, zaúbohých 30 babiek. A myslel som si, že o rok, možno dva také niečo dojde aj k nám. Prd. Doteraz som nenatrafil na nič podobné. A to osm už pozeral aj tenisky za 4000 až 5000 Sk, čo je asi tak štvornásobok ceny, čo som ja vyhodil za tie moje. Bohužiaľ už dosluhujú. A takto je to takmer so všetkým. O dobrý tovar za dobrú cenu je tu veru núdza. Tie naše tričká sa akosi rýchlo vyťahajú a aj pustia farbu.
kam sa hrabu nase slovenske (dovezene z ciny) tenisky na tie americke (dovezene tiez z ciny), a slovenske (cinske) tricko sa po 100 praniach uz neda vobec nosit,kdezto americke(z ciny) je aj po dvoch praniach ako nove ;) A na oboch su tie iste znacky ako adidas a nike :)

Ozaj, ked si bola na SK nekupil si si nahodou MIKE tenisky a adidos tricko? Na trhoviskach u sikmookych su dost rozsirene :)

mjurci
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
CONTACTCOLON

Poslať od mjurci » Uto Máj 09, 2006 7:40 am

adamko píšeCOLON kam sa hrabu nase slovenske (dovezene z ciny) tenisky na tie americke (dovezene tiez z ciny), a slovenske (cinske) tricko sa po 100 praniach uz neda vobec nosit,kdezto americke(z ciny) je aj po dvoch praniach ako nove ;) A na oboch su tie iste znacky ako adidas a nike :)

Ozaj, ked si bola na SK nekupil si si nahodou MIKE tenisky a adidos tricko? Na trhoviskach u sikmookych su dost rozsirene :)
Joj aký si ty premúdrelý. Ti tá anglická klíma ti nerobí nejak dobre. Nie je čínske tričko ako čínske tričko a tobôž nie mexické ako čínske. Predsa len tam pchajú iný materiál. Pri teniskách ma netrápi, kde ich vyrobili, ale čo vydržia a za koľko. Navyše, som hovoril, že do SR nič ani len podobné neprišlo ani štyri roky po tom, čo už ich predávali niekde inde. Občas mám pocit, že k nám posielajú iba nejaké výkriky do tmy, ktoré sa inde neujmú.

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Uto Máj 09, 2006 8:53 pm

mjurci píšeCOLON
adamko píšeCOLON kam sa hrabu nase slovenske (dovezene z ciny) tenisky na tie americke (dovezene tiez z ciny), a slovenske (cinske) tricko sa po 100 praniach uz neda vobec nosit,kdezto americke(z ciny) je aj po dvoch praniach ako nove ;) A na oboch su tie iste znacky ako adidas a nike :)

Joj aký si ty premúdrelý. Ti tá anglická klíma ti nerobí nejak dobre. Nie je čínske tričko ako čínske tričko a tobôž nie mexické ako čínske. Predsa len tam pchajú iný materiál. Pri teniskách ma netrápi, kde ich vyrobili, ale čo vydržia a za koľko. Navyše, som hovoril, že do SR nič ani len podobné neprišlo ani štyri roky po tom, čo už ich predávali niekde inde. Občas mám pocit, že k nám posielajú iba nejaké výkriky do tmy, ktoré sa inde neujmú.
V com sa lisi cinske trisko od mexickeho? Ak su obe zo 100% bavlny?
A na SR by si mal zacat chodit do kvalitnych obchodov,nie na trhoviska. Cela debata o kvalite je onicom,kedze tak ako sa tvoje "americke tenisky" mozu rozpadnut, mozu aj "slovensko cinske" vydrzat roky,ako trebars drzia mne. Statistiku z toho ze si si kupil par veci robit netreba.

mjurci
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
CONTACTCOLON

Poslať od mjurci » Str Máj 10, 2006 7:48 am

adamko píšeCOLONV com sa lisi cinske trisko od mexickeho? Ak su obe zo 100% bavlny?
A na SR by si mal zacat chodit do kvalitnych obchodov,nie na trhoviska. Cela debata o kvalite je onicom,kedze tak ako sa tvoje "americke tenisky" mozu rozpadnut, mozu aj "slovensko cinske" vydrzat roky,ako trebars drzia mne. Statistiku z toho ze si si kupil par veci robit netreba.
Neznáš mapu.

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Str Máj 10, 2006 6:47 pm

mjurci píšeCOLON
adamko píšeCOLONV com sa lisi cinske trisko od mexickeho? Ak su obe zo 100% bavlny?
Neznáš mapu.
Poznam rozdiel medzi mexikom a cinou, ale co to ma trickom? je to ta ista technologia

mjurci
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
CONTACTCOLON

Poslať od mjurci » Str Máj 10, 2006 10:12 pm

adamko píšeCOLONPoznam rozdiel medzi mexikom a cinou, ale co to ma trickom? je to ta ista technologia
Počuj, vedúci. Keď sa budme pohybovať niekde poblíž Teba, donesiem Ti teda ukázať to mexické tričko, košelu z Hondurasu a pod. V každom prípade by sme tu teraz na to asi už mohli dlabať. Bude lepšie, keď to preberieme názorne pri nejakom dobrom pive, resp. zostanem aspoň pri tom pive.

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Str Máj 10, 2006 10:50 pm

mjurci píšeCOLON
adamko píšeCOLONPoznam rozdiel medzi mexikom a cinou, ale co to ma trickom? je to ta ista technologia
Počuj, vedúci. Keď sa budme pohybovať niekde poblíž Teba, donesiem Ti teda ukázať to mexické tričko, košelu z Hondurasu a pod. V každom prípade by sme tu teraz na to asi už mohli dlabať. Bude lepšie, keď to preberieme názorne pri nejakom dobrom pive, resp. zostanem aspoň pri tom pive.
Si zlaty mojo ale na tvoje upotene mexicke tricko nie som velmi zvedavy a pivo nepijem. Moje tenisky zo slovenska boli vyrobene vo vietname,to je tiez kvalita ako tvoj honduras? alebo to mam rovno vyhodit do smetiaka aby mi to neznicilo nohy?

mjurci
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
CONTACTCOLON

Poslať od mjurci » Štv Máj 11, 2006 11:03 am

Veruže vietnamky môžeš vyhodiť!!!

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Štv Máj 11, 2006 8:07 pm

mjurci píšeCOLONVeruže vietnamky môžeš vyhodiť!!!
tie s ktorymi byvam alebo tie ktore nosim?

lyane
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29
RegistrovanýCOLON Ned Apr 16, 2006 11:14 pm
BydliskoCOLON haverfordwest

Poslať od lyane » Štv Máj 11, 2006 8:57 pm

Jejda, to sa musite tak stengrovat za nejake blbe tenisky? Kazdy z vas ma predsa ine skusenosti, ja napr.myslim, ze niektore vyrobky zo Slovenska su kvalitnejsie nez tu v UK. A ine su zase viac kvalitne tu, nez doma, it depends....To iste plati i o Statoch, kde sa ale, zda sa fakt mnoho veci kvalitnejsie spracovanych a o tom, ze maju vacsi vyber, to ani nemusite rozoberat. Maju vacsi vyber vo vsetkom. Usa su proste usa. Bye bye.

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Štv Máj 11, 2006 9:02 pm

lyane píšeCOLONJejda, to sa musite tak stengrovat za nejake blbe tenisky? Kazdy z vas ma predsa ine skusenosti, ja napr.myslim, ze niektore vyrobky zo Slovenska su kvalitnejsie nez tu v UK. A ine su zase viac kvalitne tu, nez doma, it depends....To iste plati i o Statoch, kde sa ale, zda sa fakt mnoho veci kvalitnejsie spracovanych a o tom, ze maju vacsi vyber, to ani nemusite rozoberat. Maju vacsi vyber vo vsetkom. Usa su proste usa. Bye bye.
este ze ta tu mame :) Tak tymto povazujem debatu za uzavretu, a tesime sa na dalsie zaujimave temy :)

mjurci
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
CONTACTCOLON

Poslať od mjurci » Štv Máj 11, 2006 9:13 pm

lyane píšeCOLONJejda, to sa musite tak stengrovat za nejake blbe tenisky? Kazdy z vas ma predsa ine skusenosti, ja napr.myslim, ze niektore vyrobky zo Slovenska su kvalitnejsie nez tu v UK. A ine su zase viac kvalitne tu, nez doma, it depends....To iste plati i o Statoch, kde sa ale, zda sa fakt mnoho veci kvalitnejsie spracovanych a o tom, ze maju vacsi vyber, to ani nemusite rozoberat. Maju vacsi vyber vo vsetkom. Usa su proste usa. Bye bye.
Dík za pochopenie.

lyane
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29
RegistrovanýCOLON Ned Apr 16, 2006 11:14 pm
BydliskoCOLON haverfordwest

Poslať od lyane » Pia Máj 12, 2006 11:51 am

O la la. De rien, de rien, de rien.....

cicuska2323
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Okt 25, 2010 3:08 pm

Poslať od cicuska2323 » Uto Okt 26, 2010 1:07 pm

chcem sa opitat kto by predal za simbolicku cenu periny ak sa najde dakto tak ma kontaktujte na evkalibiakova@azet.sk dakujem pekne

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Uto Okt 26, 2010 4:51 pm

cicuska2323 píšeCOLONchcem sa opitat kto by predal za simbolicku cenu periny ak sa najde dakto tak ma kontaktujte na evkalibiakova@azet.sk dakujem pekne
Ked sa uz tak pekne pitas... ;-)
Potrebujes detsku velkost (cot, cotbed), alebo pre dospelych (single, double, kingsize)?
IKEA predava novy single paplon za £2.59... urcite aj Argos, Wilkinson, Matalan, Tesco, Asda, atd. ich maju za rozumnu cenu.

BUTTON_POST_REPLY