Dážď v Londýne

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377
RegistrovanýCOLON Sob Nov 12, 2005 10:22 pm
BydliskoCOLON naspat v Bratislave

Dážď v Londýne

Poslať od ubeno » Uto Mar 28, 2006 4:14 pm

Tak co Londyncania, ale nam sprchlo nie? Kolki ste zmokli?
Ja som dvihol brvou od kompu a sledoval som tych nestastnikov z okna srkajuc kafe... :-)

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Re: Dážď v Londýne

Poslať od xaxa » Uto Mar 28, 2006 4:34 pm

ubeno píšeCOLONTak co Londyncania, ale nam sprchlo nie? Kolki ste zmokli?
Ja som dvihol brvou od kompu a sledoval som tych nestastnikov z okna srkajuc kafe... :-)
ja by som sa chcel spytat, ked zacalo teraz prsat, kolko tyzdnov bude prsat v kuse?? :) ked uz mame tu jar. Zatial som si dazda vela neuzil...

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Re: Dážď v Londýne

Poslať od jaro » Uto Mar 28, 2006 4:40 pm

Poculi ste tu reklamu v radiu? Chlapik (Anglican) bali nejake mlade Talianky v clube. Pyta sa ich na ako dlho prisli do Londyna. Oni mu vravia, ze do Londyna prisli z Rima, lebo chceli uniknut dazdu. Potom nasleduje oznam o tom, ze je to holy fakt: v Rime prsi viac ako v Londyne. Preto mame setrit vodou.

PS: Od zaciatku marca tu bude v Thames Valley platit zakaz pouzivania hadic na polievanie zahrady a umyvanie aut z dovodu akutneho nedostatku vody. Super. :(

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Uto Mar 28, 2006 5:23 pm

Ja mam dazdive pocasie rada. Pobehat po mlakach, zmoknut do nitky, potom niekde v prijemnuckom teple posediet s kavickou a prijemnou spolocnostou... :-). Dazdnik nosim v kabelke kazdy den. A asi tri mam v office. :-)).
Naposledy upravil 1 dňa Gina, celkovo upravené 0

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
RegistrovanýCOLON Str Nov 10, 2004 9:19 pm
BydliskoCOLON Londyn (Kingston)
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Uto Mar 28, 2006 8:35 pm

Gina píšeCOLONJa mam dazdive pocasie rada. Pobehat po mlakach, zmoknut do nitky, potom niekde v prijemnucom teple posediet s kavickou a prijemnou spolocnostou... :-). Dazdnik nosim v kabelke kazdy den. A asi tri mam v office. :-)).
ginuska, a naco ho nosis ked si aj tak rada zmoknuta?

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Uto Mar 28, 2006 9:38 pm

ginuska, a naco ho nosis ked si aj tak rada zmoknuta?
Lebo niekedy prsi v nevhodny cas - ked som na ceste za povinnostami (do prace, na meeting, stretnutie clenov fora...).

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Poslať od sidzej » Uto Mar 28, 2006 11:34 pm

Gina píšeCOLONLebo niekedy prsi v nevhodny cas - ked som na ceste za povinnostami (do prace, na meeting, stretnutie clenov fora...).
Na stretnutie clenov fora nemozes prist zmoknuta? :)

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Str Mar 29, 2006 12:06 am

Na stretnutie clenov fora nemozes prist zmoknuta? :)
Nie, nemozem. To by som nastrasila aj tych, co uz mali tu cest! :-)).
ja by som sa chcel spytat, ked zacalo teraz prsat, kolko tyzdnov bude prsat v kuse?? :) ked uz mame tu jar. Zatial som si dazda vela neuzil
Nemyslim, ze tu prsi viac ako povedzme na Slovensku. Prsi necakane - preto tie "emergency" dazdniky. Ako pisal Jaro, dokonca sa zda, ze prsi malo :-).

bathory
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 27
RegistrovanýCOLON Uto Feb 21, 2006 11:22 am

Poslať od bathory » Str Mar 29, 2006 2:50 pm

Čafte,
tak takto nejako to momentálne vyzerá v rodnej vlasti..záplavy na západe (Záhorie), východe a pod Tatrami sa topí veľké množstvo ľadu..dnes malo ľudstvo možnosť zahrať si novú hru ,,Kto napočíta najviac rozvrátených a odfúknutých dáždnikov na chodníku?"..navyše z množstva rádiových staníc sme zaplavovaní provokatívnymi oznamami, že máme možnosť dnes na SR vidieť zatmenie Slnka, čo je teda pekné, nebyť tých ,,pár" obláčikov na oblohe...takže asi takto to vyzerá z oficiálnych zdrojov..Verím, že aj napriek tomu, že fórum má názov ,,Dážď v Londýne", Bomo môj príspevok nezatratí a nepošle ten môj do večných lovíšť:)
Pekný deň všetkým.

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287
RegistrovanýCOLON Pon Sep 12, 2005 8:32 pm

Poslať od dagda » Pon Apr 24, 2006 1:54 pm

gina
aj ja mam dazd rada. ked som doma v suchu. sobotu bolo nadherne, vcera mizerne. sobotu som sa nachodila a tak som vcera uvitala, ze mi picasie (haha) znemoznilo nezelanu namahu. sice som sa nudila jak taka ona, ale dneska rano som to ocenila.
je tu chladnejsie, cerstvejsie, pod mrakom, sviezost vanie vzduchom, v parku nadherny splin, ked som bola vencit psu. svieza trava plna vody a este aj tie mraky akoby odrazali tu krasnu zelenu. no pohladenie po dusi.
kvoli tomu milujem dazd.

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Pon Apr 24, 2006 3:49 pm

Dagda,
preco si taka negativna? Nie sme predsa z cukru. Skus sa tesit z dazda, ked prsi. O to tu ide - mozno ta nieco poeticke napadne a zapacia sa ti aj anglicania ako ludia :-). Ja som sa napriklad dnes velmi chcela poprechadzat cez obed po dazdi - a predstav si, neprsalo! Aj dazdnik som si zo sebou vzala, ze ho privolam (taky obrovsky, cerveny, nech ma vidno poriadne v tom zastupe tmavych oblekov). Vratila som sa do kancelarie sucha :-(.

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377
RegistrovanýCOLON Sob Nov 12, 2005 10:22 pm
BydliskoCOLON naspat v Bratislave

Poslať od ubeno » Pon Apr 24, 2006 3:54 pm

Gina píšeCOLONVratila som sa do kancelarie sucha :-(.
Zivot je niekdy kruty... - alebo je to pes a nie psina :-)

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Pon Apr 24, 2006 7:01 pm

ubeno píšeCOLON Zivot je niekdy kruty... - alebo je to pes a nie psina :-)
Och Ubeno, darling, aka som rada, ze mi aspon niekto rozumie :-))).

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Pon Apr 24, 2006 7:16 pm

ginus, aka TAKA NEGATIVNA?
dazd mi nevyhovuje zato, ze nemam rada kvapky na mojich okuliaroch. a sosovky by som asi nezniesla.
a tiez, nemam zaujem na tom, aby mi splasol starostlivo vyfukany uces, ked sa uz raz za cas na to podujmem.
inak, keby som bola dobre pred dazdom chranena nepremokavym oblecenim a obuvou, niekde v prirode, aj si ho vychutnam. a potom do zrubu k teplemu vonavemu cajiku, alebo horucej cokolade, ak by som aj vyhladla. ;)
ale vcera som vazne nemala naladu ani na sport ani na dazd v tvari.
este vnimas negativizmus? :)

lyane
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29
RegistrovanýCOLON Ned Apr 16, 2006 11:14 pm
BydliskoCOLON haverfordwest

Poslať od lyane » Pon Apr 24, 2006 8:43 pm

Ja zasnem!Naozaj obdivujem tvoju trpezlivost Dagda.
Kto je to ta Gina? Jej arogancia nepozna hranice!
To ma asi z toho, ze sa hra na anglicanku,pritom sa narodila na Slovensku.Prosim ta, Gina, bud uz konecne sama sebou a nehraj tu divadielko, ved to nie je treba.To si vazne taka drama queen?Tvoji rodicia z teba teda musia mat "radost" ked sa s nimi doma takto bavis ako tu s ludmi na fore.Iste by ti dobre vyprasili zadok.Myslim, ze by si potrebovala jednu taku "vychovnu" aby si sa spamatala a nebluznila tu.Namusis predsa uplne kopirovat niektorych anglicanov,tym sa im i tak viac nezapacis,ze budes len vsetko nekriticky odobrovat, nie je to normalne.Tolko moj nazor na teba.Si neprijemna osoba,a taka by sa o forum nemala starat.Ty mas byt rozhladena, konstruktivna i pozitivna, ale co ty robis nie je ani jedno z toho.Nie si nasa sefka, a nie si tu na to, aby si ludom jak blbeckom hovorila co si mozu a co nemozu mysliet.Kazdy sme predsa ini,nemyslis?Je mi to luto, ze tento moj mail vyznieva utocne, ale ,Gina,ja mam pocit,ze by si mala zmenit svoj pristup.Hodnota cloveka sa nehodnoti podla toho, v akych kruhoch sa pohybuje, ale ako vie viest dialog s ludmi,a ake su jeho zamery.A navyse,ak je toto tvoja praca,tak by si sa mala o to viac snazit.Tolko moj postreh.Have a nice evening.

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Pon Apr 24, 2006 9:05 pm

lyane

ja ginu dobre nepoznam, ale ty este menej. nechcem jej styl branit, tiez sa mi nepaci a obcas ma az prekvapi nepochopitelnou, ci skor nechapavou reakciou. vlastne by som ti toto mala pisat sukromne, ale viac ludi sa uz takto o nej vyjadrilo, tak pre vsetkych (a tiez nechcem ohovarat):
ked sme my dve chatovali, zdala sa byt uplne v pohode. skus to tiez, ak sa ti zadari.
takisto neviem, preco tu struha take pozy.
ale ved o mne si tiez niektori myslia svoje a pritom som iba podlahla caru recesie.
a tak im teda zelam, nech im len dobre travi a neschadza radost z mysle.
pekny vecer do walesu :)

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Pon Apr 24, 2006 10:38 pm

lyane píšeCOLONJa zasnem!Naozaj obdivujem tvoju trpezlivost Dagda.
Kto je to ta Gina? Jej arogancia nepozna hranice!
To ma asi z toho, ze sa hra na anglicanku,pritom sa narodila na Slovensku.Prosim ta, Gina, bud uz konecne sama sebou a nehraj tu divadielko, ved to nie je treba.To si vazne taka drama queen?Tvoji rodicia z teba teda musia mat "radost" ked sa s nimi doma takto bavis ako tu s ludmi na fore.Iste by ti dobre vyprasili zadok.Myslim, ze by si potrebovala jednu taku "vychovnu" aby si sa spamatala a nebluznila tu.Namusis predsa uplne kopirovat niektorych anglicanov,tym sa im i tak viac nezapacis,ze budes len vsetko nekriticky odobrovat, nie je to normalne.Tolko moj nazor na teba.Si neprijemna osoba,a taka by sa o forum nemala starat.Ty mas byt rozhladena, konstruktivna i pozitivna, ale co ty robis nie je ani jedno z toho.Nie si nasa sefka, a nie si tu na to, aby si ludom jak blbeckom hovorila co si mozu a co nemozu mysliet.Kazdy sme predsa ini,nemyslis?Je mi to luto, ze tento moj mail vyznieva utocne, ale ,Gina,ja mam pocit,ze by si mala zmenit svoj pristup.Hodnota cloveka sa nehodnoti podla toho, v akych kruhoch sa pohybuje, ale ako vie viest dialog s ludmi,a ake su jeho zamery.A navyse,ak je toto tvoja praca,tak by si sa mala o to viac snazit.Tolko moj postreh.Have a nice evening.
Lyane, na novacika na fore rozdavas az prilis vela vetra!! Kto je GINA, vie kazdy pozorny citatel. Da sa tu o mne dozvediet vela - a to hlavne preto, ze sa za to, kto som vobec nehambim. Som clovek, ako kazdy iny. Mam dobre aj zle dni, raz som ako cukor, inokedy strasne neprijemna - a taky sme vsetci! Ludia ma potesia, ale aj rozculia. Hlavne ale nikoho nekopirujem, som sama sebou a za to si ma i mnohi vazia a predstav si, ze par z nich ma ma aj celkom rado. S rodicmi uz par dobrych rokov nezijem a forum londyn.sk nie je moja praca, iba hobby, ktore urcite pomohlo viacej ludom, ako tym, ktorym moja ironia a sposoby ublizili (ublizili vobec niekomu??). Dagda a ja ideme spolu dost dlho a rozumieme si. Vie, ze moj komentar bol uplne "harmless". Aj ona je nejaka a tiez uz "revoluciu" na tomto fore svojim sposobom mala.
lyane píšeCOLONHodnota cloveka sa nehodnoti podla toho, v akych kruhoch sa pohybuje, ale ako vie viest dialog s ludmi,a ake su jeho zamery
Absolutne suhlasim. Pozorne si prejdi cele forum a uvidis, ze nic ine ani netvrdim.

lyane
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29

Poslať od lyane » Pon Apr 24, 2006 11:02 pm

Ahoj Dagda.
Rozumiem, netvrdim ze ju poznam, ale taktiez ani nemam v umysle ju poznat.Na chat nechodim, prilis vela casu na to nemam a ani to nie je moj styl.Staci mi, ked citam co pise, je to jej prezentacia, takto sa zviditelnuje cez svoj komplex menejcennosti, alebo skor ide o nafukanost,ale nejde mi do hlavy,co take vynimicne urobila, ze sa prezentuje stylom, akym sa prezentuje.To ze uz viacej ludi na nu reagovalo negativne, je vazna vec, mala by to brat v uvahu a rozmyslat o sebe,hlavne pred tym, nez nieco napise,lebo ak nie, potom len ukazuje, ze je na nespravnom mieste.Nech si teda, berie priklad od kolegov britov,napriklad, aki mili oni musia byt v obchodoch alebo hocikde kde sa pracuje s ludmi.Oni to narozdiel od nej vedia.A to je jedna nasa zla vlastnost slovenska, ze nemame uctu k zakaznikovi.Na postoch, kde sa pracuje s ludmi su zamestnani ludia, co vobec nemaju na to predpoklady ani vztah,maju slabe nervy a nulovy ak vobec nejaky trening asertivity.Ten by mala vazena Ginuska podstupit, sef by sa mal nad nou zlutovat.Pretoze, asi si uz prilis dlho ohrieva svoj zadocek v tom istom office a degraduje po ludskej stranke.Profesionalita sa musi udrziavat za chodu, nie spat na vavrinoch,mila Gina!Mozes struhat pozy pred tymi, co su na Slovensku a citaju si tieto stranky, ale tazsie uz ohuris tych, co vedia, ako to tu chodi.Tiez je jednoduche utiahnut sa do nejakej komunity cechov a slovakov,ale ked pride na lamanie chleba, tak sa hned vyjasni...ako londynske nebo po dazdi.Apropo, dazd v Llundain nie nic prijemne,hlavne na preludnenych uliciach{taka Oxford alebo Regent street,ale i mnoho inych street}, kde sa da ledva prejst i bez dazdnika, a ked prsi, tak ludia radsej moknu{mozno z pohodlnosti,alebo praktickosti}aby si navzajom nezavadzali.Tiez nie je dva krat prijemne cestovat v hromandnej doprave ked prsi.Vsetko je mokre,vzduch vydychany,zahmlene okna cez ktore nie je nic vidiet,no jednoducho to prijemne nie je.Alebo mozno niekomu je...neviem.Mne nebolo.Tu vo Walese nam uz neprsalo asi 4 dni, vlastne vcera v noci trosku sprchlo,ale cez den bolo slnecno.Inak, fukava tu silny vietor,a vtedy sa zda, ze prsi od boku,takze kazdy to s dazdnikom radsej tiez vzda,jeden den sa mi podarilo {teda vetru,nie mne} zlamat 3dazdniky.Honestly.Dazd v Llundain moze byt i zdraviu skodlivy, hlavne ked sa na vas zosype vsetok ten smog a rozne ine skodlive latky,co visia nad londynom ako casovana bomba,pretoze to nie je sranda znecistovat stale vzduch.Ale to iste sa deje v kazdom velkom meste,nie len v Llundain,deje sa to i v Bratislave.Mohli by ste na tuto temu zacat pisat poeziu,co poviete?
Hned ma napadlo nieco:

London rainig
Like man`s crying
The crowds are empty,though
Lifeless souls
Walking
In the shadows of their joy......

papa.

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Pon Apr 24, 2006 11:10 pm

lyane píšeCOLONAhoj Dagda.
Rozumiem, netvrdim ze ju poznam, ale taktiez ani nemam v umysle ju poznat.Na chat nechodim, prilis vela casu na to nemam a ani to nie je moj styl.Staci mi, ked citam co pise, je to jej prezentacia, takto sa zviditelnuje cez svoj komplex menejcennosti, alebo skor ide o nafukanost,ale nejde mi do hlavy,co take vynimicne urobila, ze sa prezentuje stylom, akym sa prezentuje.To ze uz viacej ludi na nu reagovalo negativne, je vazna vec, mala by to brat v uvahu a rozmyslat o sebe,hlavne pred tym, nez nieco napise,lebo ak nie, potom len ukazuje, ze je na nespravnom mieste.Nech si teda, berie priklad od kolegov britov,napriklad, aki mili oni musia byt v obchodoch alebo hocikde kde sa pracuje s ludmi.Oni to narozdiel od nej vedia.A to je jedna nasa zla vlastnost slovenska, ze nemame uctu k zakaznikovi.Na postoch, kde sa pracuje s ludmi su zamestnani ludia, co vobec nemaju na to predpoklady ani vztah,maju slabe nervy a nulovy ak vobec nejaky trening asertivity.Ten by mala vazena Ginuska podstupit, sef by sa mal nad nou zlutovat.Pretoze, asi si uz prilis dlho ohrieva svoj zadocek v tom istom office a degraduje po ludskej stranke.Profesionalita sa musi udrziavat za chodu, nie spat na vavrinoch,mila Gina!Mozes struhat pozy pred tymi, co su na Slovensku a citaju si tieto stranky, ale tazsie uz ohuris tych, co vedia, ako to tu chodi.Tiez je jednoduche utiahnut sa do nejakej komunity cechov a slovakov,ale ked pride na lamanie chleba, tak sa hned vyjasni...ako londynske nebo po dazdi.Apropo, dazd v Llundain nie nic prijemne,hlavne na preludnenych uliciach{taka Oxford alebo Regent street,ale i mnoho inych street}, kde sa da ledva prejst i bez dazdnika, a ked prsi, tak ludia radsej moknu{mozno z pohodlnosti,alebo praktickosti}aby si navzajom nezavadzali.Tiez nie je dva krat prijemne cestovat v hromandnej doprave ked prsi.Vsetko je mokre,vzduch vydychany,zahmlene okna cez ktore nie je nic vidiet,no jednoducho to prijemne nie je.Alebo mozno niekomu je...neviem.Mne nebolo.Tu vo Walese nam uz neprsalo asi 4 dni, vlastne vcera v noci trosku sprchlo,ale cez den bolo slnecno.Inak, fukava tu silny vietor,a vtedy sa zda, ze prsi od boku,takze kazdy to s dazdnikom radsej tiez vzda,jeden den sa mi podarilo {teda vetru,nie mne} zlamat 3dazdniky.Honestly.Dazd v Llundain moze byt i zdraviu skodlivy, hlavne ked sa na vas zosype vsetok ten smog a rozne ine skodlive latky,co visia nad londynom ako casovana bomba,pretoze to nie je sranda znecistovat stale vzduch.Ale to iste sa deje v kazdom velkom meste,nie len v Llundain,deje sa to i v Bratislave.
Lyane, niet co dodat. Kazdy si urobi vlastny zaver.

lyane
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29

Poslať od lyane » Pon Apr 24, 2006 11:13 pm

Ahoj Gina.
Predbehla si ma z odpovedou, pisem moc dlhe uvahy.Som rada ze si sebakriticka,to sa mi paci, pretoze inak mi pripadas,ze nedajboze niekto na teba nieco ma, hned sa rozcertis.Toto by si si mala uvedomovat skor, nez zareagujes na nieci mail.Iste si mnohym ludom pomohla, ale i ja mam radsej ludi a viac si vazim takych, ktori nie len pomahaju, ale sa vzdy spravaju profesionalne a priatelsky,ked su uz na takych postoch akych su,napriklad ako ty.Vies, vyznieva to potom akoze ty si uz nieco preskakala,tak mi vsetci vylezte ...niekam.A to je to, co ludi drazdi,ked s nimi takto komunikujes.Nie je dobre mat zlu reklamu, ver mi,negativne myslienky nie su vobec na nic dobre.Zla reklama je jednoducho vzdy len zla reklama.Je lepsie mat reklamu dobru,ak ju teda niekto vobec potrebuje.Fajn,zelam ti viacej sebareflexie pri tvojej voluntary work tu s touto website, neber ludom ich nazory,ak hned so vsetkym britskym nesuhlasia{mozu mat kusenosti, ktore ty nemas,nezabudni!},skor by bolo sympaticke byt naozaj objektivnym.Tolko moj postreh.Maj sa pekne,nech ta co najviac ludi ma rado za to, akou naozaj v skutocnosti si.Take care.Lyane.

mjurci
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
RegistrovanýCOLON Pia Apr 28, 2006 10:48 am
CONTACTCOLON

Poslať od mjurci » Pon Máj 08, 2006 12:42 pm

Koľko dní do roka vám v Londýne prší?

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Pon Máj 08, 2006 2:54 pm

mjurci píšeCOLONKoľko dní do roka vám v Londýne prší?
154

mjurci
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
CONTACTCOLON

Poslať od mjurci » Pon Máj 08, 2006 3:56 pm

Šak to furt chčije!!! V takom počasí sa asi von moc pracovať nedá, že?

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
CONTACTCOLON

Poslať od sidzej » Pon Máj 08, 2006 4:01 pm

mjurci píšeCOLONŠak to furt chčije!!! V takom počasí sa asi von moc pracovať nedá, že?
Tazko povedat, ako sa bude klima dalej vyvijat. To cislo 154 treba brat samozrejme trosku s rezervou, kedze ide o sucet priemernych mesacnych hodnot dazdivych dni.

Tento rok je jednym z najsuchsich rokov za poslednych tusim 20 rokov a zdaleka neprsi tak casto.

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Pon Máj 08, 2006 6:55 pm

No treba sa na to pozriet aj tak ze ono prsi skoro kazdy druhy den ale ako? Trosku sprchne, mrholi, ziadne velke dazde to nie su. Mnoho krat tu prsi v noci a rano je krasne, ze clovek ani netusi ze v noci prsalo, take dni mam najradsej :)
sidzej píšeCOLON
mjurci píšeCOLONŠak to furt chčije!!! V takom počasí sa asi von moc pracovať nedá, že?
Tazko povedat, ako sa bude klima dalej vyvijat. To cislo 154 treba brat samozrejme trosku s rezervou, kedze ide o sucet priemernych mesacnych hodnot dazdivych dni.

Tento rok je jednym z najsuchsich rokov za poslednych tusim 20 rokov a zdaleka neprsi tak casto.

mjurci
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
CONTACTCOLON

Poslať od mjurci » Pon Máj 08, 2006 7:44 pm

adamko píšeCOLONNo treba sa na to pozriet aj tak ze ono prsi skoro kazdy druhy den ale ako? Trosku sprchne, mrholi, ziadne velke dazde to nie su. Mnoho krat tu prsi v noci a rano je krasne, ze clovek ani netusi ze v noci prsalo, take dni mam najradsej :)
Leda že tak. Aspoň trochu si ma potešil. A ako je to so snehom v zime?

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Pon Máj 08, 2006 8:04 pm

mjurci píšeCOLON
adamko píšeCOLONNo treba sa na to pozriet aj tak ze ono prsi skoro kazdy druhy den ale ako? Trosku sprchne, mrholi, ziadne velke dazde to nie su. Mnoho krat tu prsi v noci a rano je krasne, ze clovek ani netusi ze v noci prsalo, take dni mam najradsej :)
Leda že tak. Aspoň trochu si ma potešil. A ako je to so snehom v zime?
2x za zimu napadne na par hodin 2mm snehu

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
CONTACTCOLON

Poslať od sidzej » Pon Máj 08, 2006 8:09 pm

adamko píšeCOLON2x za zimu napadne na par hodin 2mm snehu
A to musis velmi rychlo odfotit (tak do 2 minut, kym sa neroztopi) aby si mal pamiatku na sneh v Anglicku.

Gabula
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 43
RegistrovanýCOLON Pon Jún 27, 2005 9:22 pm
BydliskoCOLON Edgware Road, London

Poslať od Gabula » Pon Máj 08, 2006 8:09 pm

Snehu sa tu nedockas:) Co mne osobne vyhovuje oproti SR. Mne zima v Londone pripada ako jar, len chladnejsia:))) Teda, povedzme si na rovinu, vie byt fajne tuho, ale clovek naozaj nema pocit, ze je zima ako rocne obdobie. Odporucam!

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

dazd

Poslať od kazisvet » Pon Máj 08, 2006 10:02 pm

Gabula píšeCOLONSnehu sa tu nedockas:) Co mne osobne vyhovuje oproti SR. Mne zima v Londone pripada ako jar, len chladnejsia:))) Teda, povedzme si na rovinu, vie byt fajne tuho, ale clovek naozaj nema pocit, ze je zima ako rocne obdobie. Odporucam!
ked som robil na prelome tohto roku v skotsku (byval som priamo na zapadnom pobrezi), tak za ten mesiac co som tam bol, boli asi 3 dni ked neprsalo velmi, len trochu :)) inak furt velmi.
Ale zima nebola ani tam, na vianoce a na silvestra cca 3-5 C nad nulou, decka tam behali v tenkych mikinach po uliciach. A sneh sme zazili len raz, vtedy ked bola taka kalamita v celej europe, ale na druhy den uz ani chyru ani slychu po snehu.Akurat cestari su taki isti ako nasi, ked nesnezilo tak furt behali a posypali suche cesty, ale akonahle zasnezilo, tak ich nejak nebolo vidiet :))
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

mjurci
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
CONTACTCOLON

Poslať od mjurci » Pon Máj 08, 2006 10:21 pm

Asi tak si aj predstavujem zimu v meste. Načo sa ešte prodiť snehom alebo nebodaj člapať v kaši.

BUTTON_POST_REPLY