Komunikace s EasyJet

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Octanboy
Member
Member
PríspevkyCOLON 53
RegistrovanýCOLON Pon Nov 28, 2005 2:52 am
BydliskoCOLON Fleet, Hampshire
CONTACTCOLON

Komunikace s EasyJet

Poslať od Octanboy » Pia Apr 28, 2006 11:46 am

Ví prosím někdo, jestli mohu komunikovat s EasyJet pomocí emailu v češtině, nebo jen v angličtině? Už jsem jim mail poslal, ale ještě se neozvali, tak nevím jestli tam mají i české operátorky?! Díkas.

Dalo
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 43
RegistrovanýCOLON Sob Jan 14, 2006 4:40 pm
BydliskoCOLON Cheltenham

Poslať od Dalo » Pia Apr 28, 2006 12:19 pm

Mne poslali mail v cestine. Ked mas otvorenu cesku verziu a napises im, myslim ze to ide do ceskej pobocky, alebo aspon k ceskym operatorom. A ze sa ti este neozvali to sa neboj, to si davaju nacas. Myslim ze si na to vyhradzuju vyse 10 pracovnych dni, ak sa dobre pamatam, ale mne sa ozvali "uz" za kratsie ako tyzden.

Dalo
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 43
RegistrovanýCOLON Sob Jan 14, 2006 4:40 pm
BydliskoCOLON Cheltenham

Poslať od Dalo » Pia Apr 28, 2006 12:20 pm

Aha, bol som na ich stranke a nasiel som toto...

Snažíme se zodpovědět veškerou korespondenci zaslanou e-mailem nebo poštou do 12 pracovních dnů od jejího obdržení, s výjimkou technických dotazů, které se snažíme zodpovědět do pěti pracovních dnů od obdržení. Pokud bychom nebyli schopni vyřešit problém k vaší spokojenosti během výše uvedené doby, budeme vás informovat o pokroku naší práce každých 10 dní.

Octanboy
Member
Member
PríspevkyCOLON 53
RegistrovanýCOLON Pon Nov 28, 2005 2:52 am
BydliskoCOLON Fleet, Hampshire
CONTACTCOLON

Poslať od Octanboy » Pia Apr 28, 2006 1:02 pm

Díky moc Dalo.
Já jsem si jen nebyl jistej v té komunikaci v češtině, protože ten formulář je "bez hacku a carek" a tak mně to přišlo takové zvláštní!
Hlavně, že někdy odpoví..:-)

BUTTON_POST_REPLY