Mega predajna hud.nastrojov Londyn

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
wladika
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pia Jún 30, 2006 11:26 pm
BydliskoCOLON Newbury

Mega predajna hud.nastrojov Londyn

Poslať od wladika » Pon Júl 03, 2006 8:21 am

Chem sa opytat , ci niekto nezaregistroval tento druh obchodov v Londyne . Viem , ze ich musi by spusta , mna skor zaujimaju tie vacsie megastores , alebo custom shopy , napr Fender a ine . Viem , ze aj v malych kramkoch sa da zohnat hocico , ale tam maju vacsinou tak maximalne 2-3 kusy z jedneho druhu gitar , co sa v pripade mega predajni nemoze stat . Bol som v niecom takom v Prahe a urcite musi byt nieco aj v Londyne . A napr taky Fender Stratocaster Deluxe sa zhana tazko , hlavne v tych malych kramkoch ho vobec nemaju . Londyn vobec nepoznam , ale v mapach som dobry , takze ak niekto o niecom vie , staci mi adresa , nazov ulice , ale nejaky zachytny bod . Dik !
Hlavne , ze je sranda ...

phibe
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 15
RegistrovanýCOLON Pon Júl 05, 2004 7:37 pm
BydliskoCOLON Londyn, Willesden Green

Poslať od phibe » Pon Júl 03, 2006 11:13 am

Charing Cross Rd., cast medzi Leicester Sq. a Oxford St. a prilahle/bocne ulicky (napr. Denmark st. ak zhanas gitaru), najma na pravej strane ak kracas smerom hore k Oxford st. ci Tottenham Court Rd. Velkym obchodom je tam napr. Turnkey ale najlepsie veci/vyber casto dostanes prave v tych malych obchodoch, niektore sa special. napr. len na gitary..najdes aj tam stare kusy napr. za 10.000GBP a pod. Fenderov stratov tam prave maju na tony a ak by aj nemali hned to co chces (farba, odtien..) tak to mozu objednat. zalezi kolko si ochotny/a investovat. naco hladat megastore (a prehrabavat sa tam aj hromadami lacnych veci made in taiwan..) ak mas v ramci niekolkych blokov 10-15 obchodov.

martinv
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31
RegistrovanýCOLON Uto Okt 05, 2004 12:23 pm
BydliskoCOLON Croydon, Surrey

Poslať od martinv » Str Júl 05, 2006 1:59 pm

Mne osobne ty kramy kolem Totenham Court Rd. nenadchly, vyber je tam celkem omezenej (teda ja jsem hledal akustiku). Denmark St. je sice obchodama precpana, dalsi jsou pak na Charing Cross Rd., jeden na Rathbone Street, ale maji dost omezeny vyber.

Co me ale osobne nadchlo, je obchod ve Farnhamu, kterej se jmenuje www.guitarvillage.co.uk. Nejvetsi vyhoda je v tom, ze na rozdil od vsech ostatnich maji ty kytary, co maji na webu, vzdycky v obchode. A tech kytar je nekolik set:) Doporucuju mrknout na ty stranky a podle toho se pak rozhodnout, jestli tu cestu absolvovat nebo ne, z Viktorky to neni tak daleko.

BUTTON_POST_REPLY