Provokacie zo strany Anglicanov

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Dalo
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 43
RegistrovanýCOLON Sob Jan 14, 2006 4:40 pm
BydliskoCOLON Cheltenham

Provokacie zo strany Anglicanov

Poslať od Dalo » Sob Sep 23, 2006 12:29 pm

Ahojte vsetci zijuci v UK.

Zaujimalo by ma, ci ste sa uz niekto stretol s utokom, verbalnym alebo nebodaj fyzickym zo strany "miestnych".
Prave vcera sa mi totiz stalo, ze ma zacal provokovat nejaky 16-18 rocny "chav", ked som ho ignoroval, vyustilo to az do nadavania do polskych bastardov. Jedine na co som sa zmohol bolo len ze som sa pousmial a nevsimajuc si ho isiel dalej, ale vo vnutri to vrelo [aj ked nie som poliak]. Nechcem si predstavit co by s nim narobili ozajstni poliaci, ktorych je tu az-az. Stalo sa mi to tu prvy krat a este teraz som z toho trochu nesvoj. Mal som pocit ze nase mesto a hlavne nasa stvrt je v tomto ohlade dost v pohode. Nie sme predsa nejaky Belfast.
Len upresnim, ze sa to stalo za bieleho dna poobede v centre nasej stvrti pred kniznicou a obchodom.

kesty
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Ned Sep 10, 2006 12:35 am
BydliskoCOLON Leeds, Armley
CONTACTCOLON

Poslať od kesty » Sob Sep 23, 2006 1:21 pm

Mno ja byvam v Leeds v Armley a sem tam sa tu stane ze napadnu nejakych pakistancov alebo neviem koho ale inak neviem.. mladez je tu strasne nevychovana.. ako ze ja mam 19 ale toto su saleny ludia daktory ti mladi tu. cest vynimkam. V Bradforde je tych Pakistancov viac tak do nic neskacu ale uz sa ma tiez pytali ci som poliak a ze ci zarabam 100vku na tyzden a podobne...

bobo24
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29
RegistrovanýCOLON Str Apr 05, 2006 9:16 pm
BydliskoCOLON london,finsbury park

Poslať od bobo24 » Sob Sep 23, 2006 7:13 pm

Dolezite je nenechat sa vyprovokovat!Tito vyrastkovia vedia zahrat dobre na city cloveku-zacne to jeden,a za cornerom cakaju dalsi jeho kolegofci.Mne sa cosi podobne stalo ked som tu bol asi dva mesiace.Cakal som na ceste na kamaratov ked vokol mna prechadzal takyto vyrastok a schvalne zavadil ramenom do mna-ja este veci neznaly som ho okamzite schmatol okolo krku do"teplych",ale okamzite boli tiez navokol jeho kumpani-zacalo to takou medzinarodnou nadavackou kazdy po svojom,a bolo by naozaj este hustejsie keby neprisli moji kamarati,ktorych ked videli prchali prec.Rada znie,pokial si sam,(mozes byt chlap jak hora)nedaj sa vyprovokovat...Lebo to je prave to co oni chcu.

mirushka13
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 48
RegistrovanýCOLON Pon Sep 18, 2006 4:14 pm
BydliskoCOLON Londyn

nedaj sa vyprovokovat

Poslať od mirushka13 » Sob Sep 23, 2006 11:32 pm

Vazne, kasli na nich, nedaj sa vyprovokovat. tito slahnuti anglicky mladi vacsinou maju so sebou noze a nemaju problem ich pouzit, tak kasli nato a preplavaj okolo nestoji ti to zato aby si bol na dalsi den v spravach v titulkoch ze anglicky .............. zas niekoho dobodali.

Otino
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 95
RegistrovanýCOLON Pia Máj 13, 2005 11:57 am
BydliskoCOLON Plymouth, UK

Poslať od Otino » Pon Sep 25, 2006 11:08 am

No mne sa akurat vcera stalo nieco podobne. Bol som s kamoskou cakat dalsiu kamosku, prisla vecernym busom o 22.00. Vystupila z busu a isli sme spolu na zastavku miestnej. Cakali sme par minut. Obdalec bola skupinka asi 8 vyrastkov a jednej vyrastkyne, ich vek bol okolo 16-20. A jeden typek mal psa, pittbulla, iba na voditku, bez nahubku. Mal dost blby vyraz v tvari... nie pes, ale jeho majitel. Ako sme cakali na zastavke, zobral svojho psa, prisiel medzi nas a zacal ho na nas huckat. Krical po no nom a drazdil ho. No nebolo mi vsetko jedno, naozaj mi poriadne stislo. Jedine co som robil, som sa modlil. Keby som cokolvek tomu "psovodovi" povedal, alebo nebodaj zdvihol ruku, asi by to dopadlo inac. To nevinne zviera keby chcelo tak ma rozhryzne na 2 polovice, a mozno aj na viac polovic. Aj kamoskam stislo, bolo to vidiet. A ten trulko sa potom este raz vratil, no jeho pes pri nas vrtel chvostom a onuchaval nas, no ani raz nevyskocil a ani nezastekal, prave naopak, choval sa velmi priatelsky a milo. Ale aj tak mi nebolo vsetko jedno. Typkovi to nedalo, vratil sa 3-krat aj s posilou, ta jeho partacka, dievcina prisla s nim a huckali svojho milacika obaja. No nezabralo, pes sa prave naopak z nas 3 vystrasenych tesil a krutil chvostom. Potom prisiel bus, my sme nasadli a odisli domov.
Ale neprijemny pocit som mal este hodnu chvilu. Mohlo to dopadnut uplne inac.
Oto

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287
RegistrovanýCOLON Pon Sep 12, 2005 8:32 pm

simply the best

Poslať od dagda » Pon Sep 25, 2006 12:25 pm

MAKE LOVE, NOT WAR.
pousmiala by som sa, jemnucko uklonila hlavu ako nejaky japoncik a isla si dalej po svojom. :)

Otino
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 95

Re: simply the best

Poslať od Otino » Pon Sep 25, 2006 12:59 pm

dagda píšeCOLONMAKE LOVE, NOT WAR.
pousmiala by som sa, jemnucko uklonila hlavu ako nejaky japoncik a isla si dalej po svojom. :)
No, aj to je jedna z moznosti... Ale keby niekto na teba huckal psa, ktory je za istych okolnosti povazovany za zbran, neviem, ci by si mala chut sa jemnucko uklanat ako japoncik. Ja keby som sa vtedy uklonil, asi by som sa ...
Asi by si mala zazit nieco podobne, potom si spomen na japoncikov a na uklananie.

Cassy
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 37
RegistrovanýCOLON Pon Mar 13, 2006 11:58 am

Poslať od Cassy » Pon Sep 25, 2006 1:13 pm

Môjmu známemu sa stalo niečo podobné. Čo je však horšie, že to z diaľky pozorovali policajti a vôbec nezasiahli. Neviem ako si to mám vysvetliť, ale asi im to vyhovovalo. Hm...

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Uto Sep 26, 2006 10:37 am

Otino píšeCOLON No, aj to je jedna z moznosti... Ale keby niekto na teba huckal psa, ktory je za istych okolnosti povazovany za zbran, neviem, ci by si mala chut sa jemnucko uklanat ako japoncik. Ja keby som sa vtedy uklonil, asi by som sa ...
Asi by si mala zazit nieco podobne, potom si spomen na japoncikov a na uklananie.
bojovy pes ako zbran? co mam skusenosti, tieto psy su ovela pokojnejsie a priatelskejsie, nez taky terier. o jedneho som sa starala. milsieho a priatelskejsieho, ci spolocenskejsieho psa som este nezazila. bol to krizeny bulterier. mala som na starosti aj krizenu anglicku colie s australskym ovciarskym, a ta bola ovela ostrejsia.

mala som asi 18, ked som sa vracala z diskoteky nadranom, sama na ulici a oproti mne si vykracuje doberman. sam. nebolo mi vsetko jedno, ale to len preto, ze ma uz naockovali strachom z dobermanov. presli sme okolo seba, ovonal ma a isiel si dalej po svojom. a ja tiez.

pes ako zbran moze byt hocakej rasz. vidiet bojoveho psa a mat plne gate, je len predsudok a dokaz, ze o tychto psoch vela nevies.
napr. tie bulteriery su agresivne v neskorsom veku a hlavne voci psom. na to boli slachtene. nie na utok na cloveka.
no ale nepopieram, ze zrovna ty si mal blbu skusenost s bojovym psom. nebola som tam.
ja vsak uz o tomto nieco viem a psy navyse zboznujem. asi to citia. ani brechajuci ma nedokaze rozhadzat. a do lytka mi zatial ziadny nezakusol. len taky maly biely, brckavy, na kolotococh, co sa tvaril ako anjelik a chcela som sa s nim spriatelit. chnapol mi po prste. uplne bez varovania. najprv anjelsky pohlad a potom chnap.

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Poslať od xaxa » Uto Sep 26, 2006 11:26 am

dagda píšeCOLON bojovy pes ako zbran? co mam skusenosti, tieto psy su ovela pokojnejsie a priatelskejsie, nez taky terier. o jedneho som sa starala. milsieho a priatelskejsieho, ci spolocenskejsieho psa som este nezazila. bol to krizeny bulterier. mala som na starosti aj krizenu anglicku colie s australskym ovciarskym, a ta bola ovela ostrejsia.

mala som asi 18, ked som sa vracala z diskoteky nadranom, sama na ulici a oproti mne si vykracuje doberman. sam. nebolo mi vsetko jedno, ale to len preto, ze ma uz naockovali strachom z dobermanov. presli sme okolo seba, ovonal ma a isiel si dalej po svojom. a ja tiez.

pes ako zbran moze byt hocakej rasz. vidiet bojoveho psa a mat plne gate, je len predsudok a dokaz, ze o tychto psoch vela nevies.
napr. tie bulteriery su agresivne v neskorsom veku a hlavne voci psom. na to boli slachtene. nie na utok na cloveka.
no ale nepopieram, ze zrovna ty si mal blbu skusenost s bojovym psom. nebola som tam.
ja vsak uz o tomto nieco viem a psy navyse zboznujem. asi to citia. ani brechajuci ma nedokaze rozhadzat. a do lytka mi zatial ziadny nezakusol. len taky maly biely, brckavy, na kolotococh, co sa tvaril ako anjelik a chcela som sa s nim spriatelit. chnapol mi po prste. uplne bez varovania. najprv anjelsky pohlad a potom chnap.
Kazdy pes v rukach nezodpovedneho majitela sa moze a nemusi zmenit na zbran, ale bojove psy su vzhladom na fyzicku dispoziciu omnoho nebezpecnejsie nez nejaky cokel. Aj majitelia bojovych psov su spravidla zakomplexovani jedinci, takmer na 100% to plati pokial ich nepotrebuju pre svoju pracu ale len ako hracku a to hovorim vzhladom na riziko.

Nerad to hovorim, ale ludia ako ty potrebuju potrebuju osobnu skusenost, pripadne skusenost v rodine aby zmenili nazor. Na zaver pridam len par liniek:

1
2
3
4

Je mi jasne, ze na slovensku je tento problem ovela vacsi vzhladom na vyssiu koncentraciu zakomplexovanych jedincov a absenciu slusnosti (podla prieskumu pripadov, ktory som urobil za 5 minut najvacsia koncentracia zakomplexovancov je na vychode sk a potom v bratislave), preto to mienim riesit po pripadnom navrate na slovensko ziskanim zbrojneho pasu a odstrelom nezabezpecenych zbrani.

To mas ako so silnymi autami, tiez je medzi ich majitelmi zvyseny pocet nezodpovednych jedincov. Lenze do psa nevidis co sa mu odohrava v hlave a jeho spravanie je casto nepredvidatelne, kdezto pokial ti pred domom stoji trebars aj Merc SL55 AMG tak ZARUCENE nikoho sam od seba nezabije. Naproti tomu majitelia psov, ktore niekoho napadli su vzdy celi vyvaleni, ze ako sa to mohlo stat.

Btw. niekde som zazrel motto, ktore nema daleko od pravdy: "Bojovy pes po boku, maly vtak v rozkroku".[/url]

pankac
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 306
RegistrovanýCOLON Str Feb 23, 2005 10:05 pm
BydliskoCOLON Twickenham

Poslať od pankac » Uto Sep 26, 2006 12:21 pm

xaxa píšeCOLONJe mi jasne, ze na slovensku je tento problem ovela vacsi vzhladom na vyssiu koncentraciu zakomplexovanych jedincov a absenciu slusnosti
Nie, ze by som sa chcel hadat, ale opatrne s tym generalizovanim.. :)
Podobnych pripadov v UK si mozes najst kopec, napr. ten zo vcera.

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Poslať od xaxa » Uto Sep 26, 2006 1:13 pm

pankac píšeCOLON
xaxa píšeCOLONJe mi jasne, ze na slovensku je tento problem ovela vacsi vzhladom na vyssiu koncentraciu zakomplexovanych jedincov a absenciu slusnosti
Nie, ze by som sa chcel hadat, ale opatrne s tym generalizovanim.. :)
Podobnych pripadov v UK si mozes najst kopec, napr. ten zo vcera.
Mas pravdu, trochu som to prehnal. Myslel som to tak, ze u nas je omnoho vacsi podiel pozostatkov socializmu, kdezto tu v uk je socializmus este len na vzostupe, takze to prave orechove este len prijde.

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Str Sep 27, 2006 1:48 pm

xaxa píšeCOLON Kazdy pes v rukach nezodpovedneho majitela sa moze a nemusi zmenit na zbran, ale bojove psy su vzhladom na fyzicku dispoziciu omnoho nebezpecnejsie nez nejaky cokel. Aj majitelia bojovych psov su spravidla zakomplexovani jedinci, takmer na 100% to plati pokial ich nepotrebuju pre svoju pracu ale len ako hracku a to hovorim vzhladom na riziko.

Nerad to hovorim, ale ludia ako ty potrebuju potrebuju osobnu skusenost, pripadne skusenost v rodine aby zmenili nazor. Na zaver pridam len par liniek:

1
2
3
4

Je mi jasne, ze na slovensku je tento problem ovela vacsi vzhladom na vyssiu koncentraciu zakomplexovanych jedincov a absenciu slusnosti (podla prieskumu pripadov, ktory som urobil za 5 minut najvacsia koncentracia zakomplexovancov je na vychode sk a potom v bratislave), preto to mienim riesit po pripadnom navrate na slovensko ziskanim zbrojneho pasu a odstrelom nezabezpecenych zbrani.

To mas ako so silnymi autami, tiez je medzi ich majitelmi zvyseny pocet nezodpovednych jedincov. Lenze do psa nevidis co sa mu odohrava v hlave a jeho spravanie je casto nepredvidatelne, kdezto pokial ti pred domom stoji trebars aj Merc SL55 AMG tak ZARUCENE nikoho sam od seba nezabije. Naproti tomu majitelia psov, ktore niekoho napadli su vzdy celi vyvaleni, ze ako sa to mohlo stat.

Btw. niekde som zazrel motto, ktore nema daleko od pravdy: "Bojovy pes po boku, maly vtak v rozkroku".[/url]
xaxa, a ten prieskum si si robil na zaklade bulvarnych platkov, alebo medializacie temnej stranky pitbullov a podobnych plemien?
ani netusis, kolkokrat zautoci pes na cloveka a clovek to neoznami, ani nemedializuje. hlavne ak nejde o bojoveho psa. ale takmer kazdy utok bojoveho plemena je medializovany. nebije ti to do oci?

suhlasim s tebou v tom, ze cim zakomplexovanejsi typek, tym nebezpecnejsieho psa si zaobstara. ibaze bojove plemena su milacikmi aj takych ludi, ktori s nimi vedia zaobchadzat. pretoze nie pes je nebezpecny, ale jeho majitel a vychova. suhlasim s tym, ze taky bojovy pes, ked sa zahryzne, castokrat dostane do celuste krc, a hoci by aj sam chcel pustit obet, nedokaze to. treba mu pomoct injekciou alebo inak. ale to je len jedna stranka. treba brat do uvahy aj to, co som napisala vyssie v tomto prispevku. media sa rady prizivuju na aferach, kde figuruje bojovy pes. o utokoch vlciaka sa uz tak casto nepise. mozno aj preto, ze nie je v mode.
bojovy pes sam osebe nie je nebezpecny.
reagoval by si takto, aj keby ti anglani na cloveka huckali foxteriera?
je jasne, ze tu najviac poburenia sposobilo chovanie tych nedonosencov, ale si to clovek nedokazal uvedomit. a tak si to nakoniec odnesie ten chudak pes.
o bojovych psoch sa medzi normalnymi ludmi a milovnikmi tychto plemien hovori, ze su to psy so ocelovym telom, ale makkym srdcom. a skusenost ma presviedca, ze to tak vacsinou naozaj aj je.

Otino
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 95

Poslať od Otino » Str Sep 27, 2006 1:57 pm

Ahoj dagda, tento prispevok je UPLNE MIMO TEMU. Ak sa pamatam, tema bola provokacie, nie?
Zaloz si novy prispevok, napr. 4nohy milacikovia dagdy. Mozno (ale skor nie) ti tam aj niekto odpise.

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Str Sep 27, 2006 1:59 pm

xaxa píšeCOLON
preto to mienim riesit po pripadnom navrate na slovensko ziskanim zbrojneho pasu a odstrelom nezabezpecenych zbrani.
xxxxxxxxxx

Mas pravdu, trochu som to prehnal. Myslel som to tak, ze u nas je omnoho vacsi podiel pozostatkov socializmu, kdezto tu v uk je socializmus este len na vzostupe, takze to prave orechove este len prijde.
obavam sa, ze to nie je ani tak socializmom, hoci tie komplexy z toho mozu tak trochu aj vychadzat, ale je to o ludoch samotnych. a takych najdes vsade. v roznej koncentracii.

a ten tvoj plan o strielani, co myslis, o com svedci?
chces sa hrat na detektiva a sliedit, kde sa mihne pitbul a poslat ho do psieho neba? to veru na slobode dlho nepobudnes. aj ked tie "zbrane" nebudu zabezpecene. za psa je zodpovedny majitel. ides teda likvidovat nezodpovednych majitelov, lebo si nezabezpecili "zbrane"? lebo to zviera za to naozaj nemoze.

marius
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 32
RegistrovanýCOLON Ned Okt 30, 2005 8:43 pm
BydliskoCOLON belfast

Re: provokacie

Poslať od marius » Pon Okt 02, 2006 9:52 am

Dalo píšeCOLONAhojte vsetci zijuci v UK.

Zaujimalo by ma, ci ste sa uz niekto stretol s utokom, verbalnym alebo nebodaj fyzickym zo strany "miestnych".
Prave vcera sa mi totiz stalo, ze ma zacal provokovat nejaky 16-18 rocny "chav", ked som ho ignoroval, vyustilo to az do nadavania do polskych bastardov. Jedine na co som sa zmohol bolo len ze som sa pousmial a nevsimajuc si ho isiel dalej, ale vo vnutri to vrelo [aj ked nie som poliak]. Nechcem si predstavit co by s nim narobili ozajstni poliaci, ktorych je tu az-az. Stalo sa mi to tu prvy krat a este teraz som z toho trochu nesvoj. Mal som pocit ze nase mesto a hlavne nasa stvrt je v tomto ohlade dost v pohode. Nie sme predsa nejaky Belfast.
Len upresnim, ze sa to stalo za bieleho dna poobede v centre nasej stvrti pred kniznicou a obchodom.
vidis, v belfaste mame rovnakych vygumovancov ako vsade inde. ostrovna mladez je asi rovnaka v kazdej britsko-irskej diere.

LENKA_B
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 21
RegistrovanýCOLON Pon Feb 07, 2005 2:20 pm
BydliskoCOLON East London
CONTACTCOLON

provokacia

Poslať od LENKA_B » Pon Okt 23, 2006 2:36 pm

Ja len dodam, ze netreba sa dat vyprovokovat a treba si davat si pozor.. v poslednej dobe nejako stupa agresivita nielen teenagerov, ale aj dospelych.. niekedy mi je az zle zo sprav.. poulicne bitky a vrazdy, znasilnenia, atd... okrem toho sme mali moznost sledovat serial o problemovych teenageroch nedavno.. je zarazajuce, kolko maju niektori teenageri zloby a nenavisti v sebe a nemaju respekt pred nicim, ani rodicmi, tak nikdy nevies, coho su schopni voci tebe ako cudzincovi...
Take care

Mandarinka
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
RegistrovanýCOLON Štv Sep 14, 2006 10:20 am

Poslať od Mandarinka » Pia Nov 03, 2006 11:21 am

Teda ja len tak zíram. Za mojej éry pobytu v Londýne (1992-1996)takéto niečo neexistovalo! Provokácie? A odkiaľ vlastne títo mladí Briti vedia (ak človek stojí dajmä tomu na zastávke sám) že nie si Brit? Viem, že neznášajú Pakistáncov, Číňaňov a iných šikmookých, ale odkedy im vadia Európania?!

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Poslať od kazisvet » Pia Nov 03, 2006 11:25 am

Mandarinka píšeCOLONTeda ja len tak zíram. Za mojej éry pobytu v Londýne (1992-1996)takéto niečo neexistovalo! Provokácie? A odkiaľ vlastne títo mladí Briti vedia (ak človek stojí dajmä tomu na zastávke sám) že nie si Brit? Viem, že neznášajú Pakistáncov, Číňaňov a iných šikmookých, ale odkedy im vadia Európania?!
Mandarinka, nemyslim, ze im niekto ako taky vadi. Oni su len sprosti, nevychovani pubertiaci, ktori si rypnu v podstate do kazdeho.
Inak, ze nie si brit to obvykle vidno na dialku podla vyzoru. Estoncov a spol spoznas na kilometer a to nemusia ani hubu otvorit. A myslim, ze nas a poliakov takisto, proste mame ine crty tvare ako rodeni briti.
Za tych 10 rokov sa tu toho vela zmenilo, ako povedala klasicka gina ... bolo raz jedno kralovstvo... nechce sa mi to hladat cele
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

Werwolf
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pon Nov 06, 2006 9:32 pm

provokacie

Poslať od Werwolf » Uto Nov 07, 2006 10:45 pm

Zdravim vsetkych v UK,

moja skusenost zo Skotska:
Pracoval som v Glasgowe,ludia v pohode,myslim na uradoch a v obchodoch,ale ta skotska mladez to je nieco
hrozne.Vymleti magori!Cest zopar vynimkam.
Isli sme v buse s kolegami samozrejme sme sa rozpravali
po slovensky,jeden Skot zacal vyryvat ze ci nie sme Poliaci,sme mu vysvetlili ze sme zo SVK,......ale chlapec si nedal povedat v kuse neco mlel o futbale no nebolo mu dobre rozumiet("skotsky dialekt" je tvrdy oriesok)som mu povedal aby sa naucil po anglicky a to som nemal robit,este ze sme prave vystupovali,neviem ako by to dopadlo.A podobnych pripadov bolo viac.
Rada na zaver:Ked sa vas nekto bude pytat odkial ste,
jednoznacne s Ruska(mam to odskusane) a ty parchanti vam daju pokoj.

Vacsinou domaci nemaju radi Poliakov
tot vsjo

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204
RegistrovanýCOLON Sob Apr 16, 2005 4:22 pm
BydliskoCOLON Westminster

Re: provokacie

Poslať od Marlowe » Str Nov 08, 2006 12:55 pm

Werwolf píšeCOLON...som mu povedal aby sa naucil po anglicky...
Fakt uzasny napad takto provokovat :-)

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Poslať od carfaxcat » Štv Sep 27, 2007 10:13 pm

brightonak
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 91
RegistrovanýCOLON Sob Júl 14, 2007 5:48 pm
CONTACTCOLON

Poslať od brightonak » Štv Sep 27, 2007 10:37 pm

Dnes o tom hovorili na bbc, som tomu nemohol uverit. A ze nas je tu malo :)))
brightonak

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284

Poslať od carfaxcat » Štv Sep 27, 2007 10:55 pm

Pozerala som video správy na BBC, chcela som vidieť/počuť nejakých svedkov aj zo slovenskej strany a kde nič, tu nič. Iba pár anglických žien (dosť podráždených), pár policajtov a inak prázdne ulice. Niekto z Chathamu alebo okolia, kto by mohol bližšie opísať situáciu?

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284

Poslať od carfaxcat » Pia Sep 28, 2007 8:55 am

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Pon Okt 01, 2007 6:29 pm

tu nasu podobnost s tymi poliakmi mate asi pravdu. mna sa uz neraz pytali, hlavne taxikari, ze co nove v polsku, alebo ci som z polska, poliak ma na ulici oslovi len tak... asi vyzeram ako polka, no. :D

BUTTON_POST_REPLY