Aupairky iba slapky z dediny??? To uz co je

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
katika676
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Dec 06, 2006 12:30 pm

Aupairky iba slapky z dediny??? To uz co je

Poslať od katika676 » Str Dec 06, 2006 12:33 pm

http://jurajmartinka.blog.sme.sk/c/7219 ... AIRKY.html

CO HOVORITE NA TAKETO CLANKY???? VED JE TO DRZOST!!!

pankac
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 306
RegistrovanýCOLON Str Feb 23, 2005 10:05 pm
BydliskoCOLON Twickenham

Re: Aupairky iba slapky z dediny??? To uz co je

Poslať od pankac » Str Dec 06, 2006 1:27 pm

Ci je to pravda neviem...:) ale zda sa mi, ze viac ako obraz reality to je ukazka (autorovho) komplexu z ludi pracujuich von a vracajucich sa spat - nech si bol co si bol, staci, ze si robil von a po navrate si za niekoho, kto tam drel v najpodradnejsich joboch a pod., za par drobnych, len preto, aby sa po prichode nad ostatnych vyvysoval. Oni ale predsa neklesli tak nizko a aby sa v tom utvrdili, tak si to musia nalezite zdovodnit a dat ti to najavo...
Na druhej strane to netreba brat moc vazne.. a clanok mozno pomoze niekomu zchladit naivne nadsenie pred odchodom..

Brumteles
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 42
RegistrovanýCOLON Pon Jún 06, 2005 9:55 pm
BydliskoCOLON Londyn

Poslať od Brumteles » Str Dec 06, 2006 1:48 pm

ja by som to nebrala vazne, staci si precitat ten jeho predchadzajuci clanok...myslim si, ze len rad provokuje,a by ho ludia viac citali. ale zacinam mat pocit, ze ma nejaky tajny problem so zenami, najskor zhodnotil, ze vaginy su slizke a nechutne a teraz ze vsetky aupairky su len slapky...:-))

Dadka
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 143
RegistrovanýCOLON Str Okt 06, 2004 5:15 pm

Poslať od Dadka » Str Dec 06, 2006 6:00 pm

Som HR manager vo velkej nadnarodnej spolocnosti. Budete moji kamarati?:

Uprimne lutujem vsetkych co s nim pracuju v tej velkej "nadnarodnej spolocnosti" ;)

bobo24
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29
RegistrovanýCOLON Str Apr 05, 2006 9:16 pm
BydliskoCOLON london,finsbury park

Poslať od bobo24 » Str Dec 06, 2006 6:36 pm

Ved sa z toho zase nepoondite vsetky...

Je pravda ze chlapik to napisal svojskym sposobom-miestami by som povedal ze az vulgarne.Myslim ale,ze svojim sposobom mal v urcitych veciach pravdu.

A ako napisal Pankac,moze to mat dokonca pozitivny efekt pre dievciny ktore sa pozeraju na tieto veci cez ruzovu optiku;-)

Hunter
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 82
RegistrovanýCOLON Ned Apr 11, 2004 9:57 am
BydliskoCOLON Praha
CONTACTCOLON

Poslať od Hunter » Pia Dec 08, 2006 2:14 pm

Ked sa nad tym zamyslime tak zistime ze ma vo vela veciach pravdu - ja napriklad niekolko aupairiek poznam a takato diagnoza je u nich veeeelmi casta... Mozete sa tiez spytat opustenych manzeliek, ktore natrafili na vychodne zlatokopecke roztiaznozky prezlecene za operku... predsa len - mlada, "ctiziadostiva" zlatokopka a starnuci chlap, co si chce dokazat "ze je este chlap" a je prachmi pre zlatokopku dost pritazlivy a ich byvanie pod jednou strechou je nebezpecna kombinacia... Ale pausalizovat? Poznam operky, ktore su v takychto veciach zasadove a normalne, a pre ne to je dost nechutna a neopodstatnena urazka.

Ale to nic nemeni na tom ze ten chlapec je nejaky zakomplexovany - ziadny normalny moderny chlap v dnesnej dobe by nieco take ako jeho prvy clanok nevypustil z huby nevymachanej... A zrejme ho opustila baba a odisla robit operku...:-)
Peter.

pawuk
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 16
RegistrovanýCOLON Pia Feb 10, 2006 10:19 pm
BydliskoCOLON londyn

Poslať od pawuk » Ned Dec 10, 2006 12:44 pm

ja uz sice niesom au-pairka ale stale mam dost kamaratok co to robia a neviem neviem co by urobily tomu typkovi keby ho po tomto clanku dostali do ruk...
No na druhej strane ako som zacal robit v bare tak poznam aj tie "au-pairky" o ktorych on pise len by som podotkol ze ked niekto povie ze robil ako au-pair tak to neznamena ze skutocne robil Au-pair...
takze neni au-pair ako au-pair.

BUTTON_POST_REPLY