Nieco na zamyslenie a zistenie nazoru

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY

Boli by ste tymto spravanim pobureni a to s akymkolvek ospravedlnenim jeho, jej spravania?

Ano urcite! A zjavne by vas tato situacia mrzela...
8
80%
Nie ved o nic neide! Nechali by ste to tak...
2
20%

Celkom hlasovCOLON 10

sisuleinka22
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 46
RegistrovanýCOLON Štv Nov 04, 2004 8:44 pm

Nieco na zamyslenie a zistenie nazoru

Poslať od sisuleinka22 » Uto Dec 12, 2006 9:03 pm

Ahojte ludkovia... chcela by som zistit vas nazor na jednu vec... ak smiem :o)) a to aky mate nazor na 'neveru'? Konkretne v tom jemnejsom slova zmysle... a to na pasivnu neveru, ak to tak mozem nazvat...:o)

Ako by ste reagovali na to, keby ste sa dozvedeli ze vas partner -ka sa na urcitej party zaujimala intenzivnejsie o urcitu osobu opacneho pohlavia v tom zmysle ze vasho partnera zjavne pritahovala -prejavovala urcitu naklonost(vy ste tam neboli pritomni)
To znamena davala ludom zjavne najavo podla spravania ze sa mu ta osoba paci a to slovami:
- uhni branis mi vo vyhlade na 'nu,neho' alebo
- konkretne zistoval, -la podrobnosti a detajly o dotycnej osbobe, vek, zaluby, status...atd.

Som iba ja paranojik alebo si myslim ze to prekracuje uz moranlne hranice voci vasmu partnerovi - (pre ujasnenie ste vo zvazku manzeskom,) co dodava na podstate

Boli by ste pobureni tymto spravanim vasho partnera alebo naopak ignorovali by ste to?
Citili by ste sa ponizeni vo svojich ociach aj v ociach ludi ktori vas poznaju a vedia o tom... a robili urcite opatrenia alebo naopak o nic predsa nejde bol to len zart?

Vopred dakujem za vase pripomienky a postrehy ci uz ma utvrdia alebo vyvratia moj nazor :o)

bobo24
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29
RegistrovanýCOLON Str Apr 05, 2006 9:16 pm
BydliskoCOLON london,finsbury park

Poslať od bobo24 » Str Dec 13, 2006 10:28 am

Ja si myslim ze by to asi zamrzelo kazdeho komu zalezi na tom druhom a ma ho rad...
Takisto by som bral do uvahy od koho som takuto informaciu dostal-ci je to od cloveka ktory tym sleduje moje dobro,alebo naopak....

nova
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 44
RegistrovanýCOLON Pon Jún 12, 2006 4:22 pm

Poslať od nova » Str Dec 13, 2006 5:48 pm

Muz , bez partnerky na party, normalka. Mozno je neustaleny a lahko meni zaujmy, vsimaj si ho nadalej, ale oni su v uniku a v zapierani majstri.

gadget
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 27
RegistrovanýCOLON Pon Máj 16, 2005 7:19 pm
BydliskoCOLON London, W5
CONTACTCOLON

veru nepekne sa zachoval...

Poslať od gadget » Str Dec 13, 2006 7:40 pm

mal sa o tu druhu osobu zaujimat tak, aby si ty o tom nevedela. usetril by vas oboch neprijemnej situacie. povedz mu aby ta najblizsie podvadzal bez toho aby si o tom vedela. tak ako to robi va:csina chlapov....

sisuleinka22
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 46
RegistrovanýCOLON Štv Nov 04, 2004 8:44 pm

Re: veru nepekne sa zachoval...

Poslať od sisuleinka22 » Str Dec 13, 2006 8:44 pm

gadget píšeCOLONmal sa o tu druhu osobu zaujimat tak, aby si ty o tom nevedela. usetril by vas oboch neprijemnej situacie. povedz mu aby ta najblizsie podvadzal bez toho aby si o tom vedela. tak ako to robi va:csina chlapov....

Pre ujasnenie party bola pracovna takze rod.prislusinici tam nemali pristup. A este vacsie upresnenie nejedna sa o mna,tak mozete si odpustit tych sustrasnych slov :o))

Trosku aby som vas podporila aby ste vyjadrovali svoje nazori tak trosku este k tom nieco dodam. A aby to bolo objektivne a nezaujate pre obe strany tak predstavte si jednu z tychto moznosti:

-obetou je manzelka ktora nedavno porodila zaletnikovi dieta,

- a druha moznost je ze obetou bol muz ktory prave bol na operacie svojho 'krasavca' aby lepsie mohol uspokojit svoju zenu.

sandie
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 170
RegistrovanýCOLON Pon Mar 28, 2005 4:34 pm
BydliskoCOLON Warrington

Poslať od sandie » Str Dec 13, 2006 10:23 pm

sisuleinka22, nehenvaj sa na mna, ale na toto ma napada jedine to krasne Sverakovske " .... zlati prciny ... " :-)

babita
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Pon Apr 03, 2006 6:40 pm

Poslať od babita » Štv Dec 14, 2006 8:03 pm

Ahoj, ja by som to riesila inak.Na toto treba odpovedat tou istou zbranou. Ja na tvojom mieste by som sa nahodila do toho v com som najviac sexi,zvyraznila na sebe to co je najatraktivnejsie a vyrazila do boja:). Niet na svete muza, ktory nezareaguje na prijemny usmev, zmurknutie a maly flirtik zo strany zeny a potom by si videla ci by to tomu tvojmu bolo jedno. Muzi su sice zlatucke stvorenie, ale sem tam im treba jemne zvihnut adrenalin, lebo ked sa nudia tak vymyslaju somarinky. A maju este jednu krasnu vlastnost, radi VLASTNIA - cokolvek a kohokolvek, takze ak by sa citil ohrozeny, a ze mu niekto ide do jeho kapusty, to by si videla tu akciu. Prajem prijemnu zabavu:)))))

balco
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 24
RegistrovanýCOLON Str Feb 01, 2006 1:42 pm
CONTACTCOLON

Poslať od balco » Štv Dec 14, 2006 9:34 pm

co to ma s anglickom, aj ked sa to mozno stalo tu?

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204
RegistrovanýCOLON Sob Apr 16, 2005 4:22 pm
BydliskoCOLON Westminster

Poslať od Marlowe » Ned Dec 17, 2006 9:55 am

babita píšeCOLONsu sice zlatucke stvorenie, ale sem tam im treba jemne zvihnut adrenalin, lebo ked sa nudia tak vymyslaju somarinky. A maju este jednu krasnu vlastnost, radi VLASTNIA - cokolvek a kohokolvek, takze ak by sa citil ohrozeny, a ze mu niekto ide do jeho kapusty, to by si videla tu akciu.
Cela tato tema by tu vlastne vobec nemala byt, skor na strankach Brava (ak to este existuje).
Ale len tak na okraj to co pises, plati rovnako, ak nie dvojnasobne, aj pre zeny...

mirushka13
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 48
RegistrovanýCOLON Pon Sep 18, 2006 4:14 pm
BydliskoCOLON Londyn

Poslať od mirushka13 » Uto Dec 19, 2006 7:54 pm

Bravo este existuje?? To som si kupovala pred 10 rokmi...

BUTTON_POST_REPLY