Ste zavisly na londyn.sk?

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY

Ako casto tu travite svoj drahocenny cas?

Hlasovanie končí za Sob Feb 25, 2006 4:03 pm

Travim tu kazdu volnu minutku
0
Nehlasovalo
Minimalne raz denne
8
29%
Londyn.sk moj kazdodenny
10
36%
Par krat do tyzdna
8
29%
Raz za tyzden
1
4%
Par krat do mesiaca
0
Nehlasovalo
Velmi nepravidelne, raz za mesiac alebo menej
0
Nehlasovalo
Som tu po prvy krat
0
Nehlasovalo
Som tu po prvy krat a viac ma tu uz neuvidite!
1
4%

Celkom hlasovCOLON 28

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Ste zavisly na londyn.sk?

Poslať od Gina » Str Okt 13, 2004 4:03 pm

Je to oficialne - som zavislackou - na londyn.sk (priznam ze aj par inych veci ale tie uz specifikovat takto verejne nebudem). Netrpezlivo ocakavam ponuku admin(-istratovskej) funkcie a tiez premyslam o moznosti legal action proti Bomo & Spol. za ublizenie na zdravi atd... (cudovali by ste sa co by som si mohla najst!).
Je jasne ze nie som jedina a tak sa vyjadrite aj vy. Ako casto tu vysite a ako casto na londyn.sk myslite? Stracate kvoli londyn.sk spanok, prestavate spolocensky fungovat a travite kazdu volnu chvilku tu? Pocujete hlasne buchanie srdca upenlivo hladiac na obrazovku ked sa stahuje uvodna stranka, aj ked v skutocnosti trvajuca par sekund, vyzerajuca ako nekonecnost? ....
Co dodat? Ja mam zajtra velmi dolezitu skusku ale aj tak som si sem musela prist na par minut "oddychnut".

Hlasujte!

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Štv Okt 14, 2004 4:19 pm

:-)
Mozete o svojej zavislosti aj popisat! :-))).

Miriam
Member
Member
PríspevkyCOLON 65
RegistrovanýCOLON Pia Apr 30, 2004 5:27 pm
BydliskoCOLON St. Albans

Poslať od Miriam » Štv Okt 14, 2004 8:23 pm

Gina,

Ty si teda jasny zavislak, len par hodin po skuske a uz tu vysedavas..:-)
Ale vsak aj ja sa priznam, skoro kazdy den sem nakuknem, a obetujem par minut svojej obednajsej prestavky..:-) Diskusne forum na londyn.sk je velmi prijemna zmena, po tom ako to obcas risknem a nazriem aj na ine virtualne fora, trebars take sme.sk je jasna studena sprcha... Nehovoria o tom, ze vacsina tem z londyn.sk je mi srdcu blizka takze niet nad cim vahat..:-)

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Pia Okt 15, 2004 9:43 am

Gina píšeCOLONMozete o svojej zavislosti aj popisat!
No, ja pozeram nove prispevky aspon raz za dve hodiny v robote a potom hned ked pridem domov tiez este aspon raz - je to zavislost? :-)

Rely
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 81
RegistrovanýCOLON Pia Sep 10, 2004 9:11 am

Re: Ste zavisly na londyn.sk?

Poslať od Rely » Pia Okt 15, 2004 1:24 pm

Osobně tedy až tak "závislý" jako jaro nejsem (zatím :-)), ale i já navštěvuji tyto stránky každý den - vždy po práci (v práci jenom pracuji, a tak nemůžu (= bych neměl :-)) stránky navštěvovat! :-)). A musím se přiznat - dělám to rád!

shifter
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 30
RegistrovanýCOLON Uto Jún 22, 2004 1:50 pm
BydliskoCOLON BA

Poslať od shifter » Pia Okt 15, 2004 5:25 pm

Aj ked uz nie som v UK, minimalne raz denne sem nakuknem (lebo sa tam este chystam). :-)
Je to take odreagovanie za par minut v praci.

BTW, tak isto nakuknem aj na forum o kulturistike http://forum.ronnie.cz je to podobne forum.. Teda podobne... Vyzera rovnako (phpBB) ale rozdielny ludia samozrejme. Je tam vyssia navstevnost a teda aj vyssia pravdepodobnost, ze odpoved bude skor a bude ich niekolko, ale disciplina je nizka.. Napriklad na jednu otazku je do 2 dni 100 prispevkov, a vacsina z toho je balast, hadky, urazky, v podstate chat, ale aj viac skusenosti, a srandy.
Tu na londyn.sk, je to super, disciplina je vyssia (bomo nekompromisne presuva off topic prispevky), ale v prvom rade je to o radach, takze blaboly az v sekcii Inô :-)

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Pia Okt 15, 2004 5:44 pm

Ty si teda jasny zavislak, len par hodin po skuske a uz tu vysedavas..:-)
Nejako sa potrebujem odreagovat. nie? :-)
No, ja pozeram nove prispevky aspon raz za dve hodiny v robote a potom hned ked pridem domov tiez este aspon raz - je to zavislost? :-)
CO MYSLIS????? :-)))))))

andrea a.
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 87
RegistrovanýCOLON Sob Aug 21, 2004 6:12 pm
BydliskoCOLON Essex, innit?

zavislost...

Poslať od andrea a. » Pia Okt 15, 2004 6:23 pm

No musim sa priznat, ja sa tu malokedy ukazem :):):):):)

Ale slubujem, ze v buducnosti sa polepsim :):):)

Blanch
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31
RegistrovanýCOLON Pon Jan 31, 2005 6:27 pm
BydliskoCOLON Northants

Poslať od Blanch » Pon Feb 21, 2005 5:38 pm

AK mam taky pristup k netu ako teraz, tak kazdy den som tu.netusim vsak co bude so mnou ak ma odpoja!!!!!!:-))))))))sefka sa ma pred tyzdnom opytala ci musim stale drzat linku...mozno mi ponukne o dalsi tyzden vlastny laptop aj s neobmedzenym pripojenim.Ak to nie je zavislost teraz ,bude potom???Zdravim vsetkych.Je to tu super!!!!!!

BUTTON_POST_REPLY