Slovaci a Cesi a cinska medicina(sorry anketa skoncila)

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
terka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Sob Máj 26, 2007 4:55 pm

Slovaci a Cesi a cinska medicina(sorry anketa skoncila)

Poslať od terka » Sob Máj 26, 2007 5:40 pm

Anketa uz skoncila,dakujem vsetkym ktory si nalsi cas a ju vyplnili.
Naposledy upravil 12 dňa terka, celkovo upravené 0

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Re: Prieskum o slovakoch a chechoch

Poslať od xaxa » Sob Máj 26, 2007 7:13 pm

Kedze nikde neuvadzas ucel tohoto dotaznika, povazujem tento prispevok za dost zufaly sposob na ziskanie impresii a zbieranie emailovych adries.

Kazdopadne uz aby to moderatori zmazali.

sld
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Pon Máj 28, 2007 2:17 pm

Poslať od sld » Pon Máj 28, 2007 2:24 pm

no ako tak citam ten dotaznik, nikde nie je pisane, ze tam treba zadat akykolvek osobny udaj, t.j.mail nie je povinny, .... nuz hej, ten dotaznik je dobry napad, bodaj by bolo takych prieskumov viac... tej osobke, co pisala jej inteligentny nazor, ze je to podvod ci co, jej prispevok len svedci o jej inteligencii....haha

PS: organizatorovi/ke prieskumu prajeme good luck s tym dotaznikom.

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Poslať od xaxa » Pon Máj 28, 2007 7:31 pm

sld píšeCOLONno ako tak citam ten dotaznik, nikde nie je pisane, ze tam treba zadat akykolvek osobny udaj, t.j.mail nie je povinny, .... nuz hej, ten dotaznik je dobry napad, bodaj by bolo takych prieskumov viac... tej osobke, co pisala jej inteligentny nazor, ze je to podvod ci co, jej prispevok len svedci o jej inteligencii....haha
omg, skladam klobuk dole pred Vami, vazeny.

Uznavam, ze som urobil pomerne rezolutny zaver, mal som prave dost podozrievavu naladu.

Pokial chce zabranit pochybnostiam, odporucam organizatorke uvadzat vzdy len priame linky. Okrem toho nechapem aky ma vyznam mat ten dotaznik na dvoch miestach, ale ok.

Uz vobec neodporucam odkazovat na defakto konkurencny web (inak je mi to jedno) a odporucat klikat na banner. Predpokladam, ze dotycnej tuto metodu niekto poradil, kto si tymto sposobom pokusa prihrievat polievocku co sa tyka pageranku a AdSense. Neviem ci by to takymto manualnym sposobom slo, ale pri takychto "niche" weboch mozno aj hej.

Ja byt komercnym majitelom webu, tak by som k takym praktikam rozhodne neprispieval, ale inak mi je to sumafuk.

terka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4

Slovaci a Cesi a cinska medicina

Poslať od terka » Uto Máj 29, 2007 6:52 pm

Srdecna vdaka vsetkym co si nasli cas a uz vyplnili tento dotaznik.Za tychto par dni uz odpovedalo 85 Slovakov a Cechov co je vyborne ked si uvedomime ako neradi sa zucastnujeme ankiet.Takze este raz vdaka a dufam ze pocet este narastie,kedze nas je tu zopar tisic.

Terezia - Organizator prieskumu

terka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4

Prieskum so Chechoch a Slovakoch a akupunkture

Poslať od terka » Štv Máj 31, 2007 11:46 pm

Iba update na pocet ludi ktory uz vypisali tento dotaznik.Padla stovka.
Dakujem kazdemu kto si nasiel cas na vyplnenie.Ste paradny.Uvidime ci padne dalsia stovka.
Organizator

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Pia Jún 01, 2007 2:05 pm

Mila terka, pozrela som si tvoju webovu stranku. Je super. Dakujem, ze si nakopirovala texty z Echomagazinu. Kam mame poslat INVOICE? Resp. sudne prevolanie za porusenie Copyright????

terka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4

Gina a jej paranoja

Poslať od terka » Pia Jún 01, 2007 6:51 pm

Mily pisatel ci Gina?
Obavam sa ze vies o niecom o com ja neviem.a sice objavila si webovu stranku ,ktoru znejakeho dovodu povazujes za moju.To ze mam niekde dotaznik a to mam asi na 4-5 webstrankach neznamena ze som vlastnikom web stranky.Najprv si teda zisti fakty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a potom mi napis ,ale myslim ze zbytocne stracas cas svoj aj moj!
Zelam ti pekny vecer.
By the way uz si mi vyplnila ten dotaznik?

sld
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4

Poslať od sld » Pia Jún 01, 2007 9:48 pm

Gina píšeCOLONMila terka, pozrela som si tvoju webovu stranku. Je super. Dakujem, ze si nakopirovala texty z Echomagazinu. Kam mame poslat INVOICE? Resp. sudne prevolanie za porusenie Copyright????

Co kydas na druhych....zelenies od hnevu a zavisti, ze na ten dotaznik tolko ludi odpovedalo....a s tvojim echo magazinom si vy...ri..., je tam ho..., a maju tam tiez stranky nakopirovane z cudzich webov, co sa tu ohanas s copyrightom, sliepka..., napis priamo prevadzkovatelovi tej stranky, ak mas pripomienky, a nevypisuj tu sprostosti.

sld
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4

Poslať od sld » Pia Jún 01, 2007 10:06 pm

xaxa píšeCOLON
sld píšeCOLONno ako tak citam ten dotaznik, nikde nie je pisane, ze tam treba zadat akykolvek osobny udaj, t.j.mail nie je povinny, .... nuz hej, ten dotaznik je dobry napad, bodaj by bolo takych prieskumov viac... tej osobke, co pisala jej inteligentny nazor, ze je to podvod ci co, jej prispevok len svedci o jej inteligencii....haha
omg, skladam klobuk dole pred Vami, vazeny.

Uznavam, ze som urobil pomerne rezolutny zaver, mal som prave dost podozrievavu naladu.

Pokial chce zabranit pochybnostiam, odporucam organizatorke uvadzat vzdy len priame linky. Okrem toho nechapem aky ma vyznam mat ten dotaznik na dvoch miestach, ale ok.

Uz vobec neodporucam odkazovat na defakto konkurencny web (inak je mi to jedno) a odporucat klikat na banner. Predpokladam, ze dotycnej tuto metodu niekto poradil, kto si tymto sposobom pokusa prihrievat polievocku co sa tyka pageranku a AdSense. Neviem ci by to takymto manualnym sposobom slo, ale pri takychto "niche" weboch mozno aj hej.

Ja byt komercnym majitelom webu, tak by som k takym praktikam rozhodne neprispieval, ale inak mi je to sumafuk.

co rozumies pod priamou linkou...keby to bolo aj v A4 formate cez celu stranu blikajuci banner....co teba do toho, ako to tam je zverejnene, nieco nelubi, pis administratorovi tej stranky:)alebo v tisku a v duchu nadavaj a zavid dalej..:)PS:kukni tieto ...stranky, sama reklama...to je lepsie ci co...

BUTTON_POST_REPLY