Prozba o radu ohladom skolky!!!

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
lubka1212
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Pia Jún 01, 2007 12:51 pm

Prozba o radu ohladom skolky!!!

Poslať od lubka1212 » Pia Jún 01, 2007 1:10 pm

Ahojte Vsetci chcela by som Vas poziadat o radu ohladom skolky alebo opatrovatelky v anglicku. Manzel pracuje v anglicku 6 mesiacou a moze mi tam zohnat pracu. Chcela by som vycestovat za nim aj s detmi na jeden rok. Neviem si ale dat radi so skolkou pre deti. ¨Starsi ma 5 rokov a mladsi 2,5. Chcem vediet kolko asi tak stoja skolky mesacne a ci su otvorene od rana 5:30. Ci vide lacnejsie opatrovatelky? Pomozte dakujem

oslo1
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 163
RegistrovanýCOLON Uto Jan 24, 2006 7:45 pm
BydliskoCOLON London

skolky a skoly

Poslať od oslo1 » Pia Jún 01, 2007 5:37 pm

V UK skolky , kindergarden neexistuju.
Maju tu nursery, jaslicky od 0 - 3 az 5 rokov.
Skolska dochadzka sa zacina od 4 rokov, ale ak maju v skolke volne miesto, tak dieta zoberu aj o par mesiacov skor.
Za jaslicky sa plati podla veku dietata, za dojca okolo 650 libier na mesiac, za batolata a mensie deti ide cena jasliciek trochu dole.
Skola a jaslicky nikdy nie je otvorena od 5,30, tu sa deti nesikanuju skorym vstavanim.
Jasle su otvorene od 7,30 - 9,00, zavisi od typu jasliciek.
Skola sa zacina rano od 8,40 - 9,00.
Co sa tyka opatrovatelky, tak ceny sa roznia, ale to by si jej zaplatila tolko, kolko akurat zarobis ty.

hawaiicanka
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 132
RegistrovanýCOLON Pia Sep 24, 2004 10:35 am
BydliskoCOLON Coventry
CONTACTCOLON

rada

Poslať od hawaiicanka » Pon Jún 04, 2007 10:26 am

Skus pozriet tento link dole. Neviem presne, ake podmienky musis splnit, ale je mozne dostat financnu pomoc od statu na pestunku az do vysky £ 800 mesacne.

http://www.echomagazin.com/content.php?id=1243#14

Co ta vyjde lacnejsie ako platit za skolku/jasle.

BUTTON_POST_REPLY