Licencia SIA

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
singleshooter
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Str Jún 13, 2007 5:24 pm
BydliskoCOLON Kosice
CONTACTCOLON

Licencia SIA

Poslať od singleshooter » Štv Jún 14, 2007 9:53 am

Zdravim. chcel by som vediet, ci sa tato licencia potrebna pre security job da ziskat aj dialkovo, tj, teraz som este na Slovensku, ale licenciu by som si chcel urobit este pred tym , ako vyrazim do Anglicka tu doma. Da sa to?

grief
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 432
RegistrovanýCOLON Sob Jún 23, 2007 7:54 pm
CONTACTCOLON

SIA

Poslať od grief » Ned Sep 28, 2008 8:04 pm

neda, kurz trva tri alebo 4 dni, platit sa da online, potom sa musis zucastnit osobne vyucby od 9am do 5 pm kazdy den a pak robis testy, asi 75 percent musis zodpovedat spravne, dostanes diplom a casom pride aj preukaz

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287
RegistrovanýCOLON Pon Sep 12, 2005 8:32 pm

Re: SIA

Poslať od dagda » Uto Okt 14, 2008 3:14 pm

grief píšeCOLONneda, kurz trva tri alebo 4 dni, platit sa da online, potom sa musis zucastnit osobne vyucby od 9am do 5 pm kazdy den a pak robis testy, asi 75 percent musis zodpovedat spravne, dostanes diplom a casom pride aj preukaz
preukaz casom nepride, preukaz stoji dalsich asi 245 libier, prave nan cakam. proces trva od nejakych 6 tyzdnov do 9 tyzdnov. musi on poziadat, vyplnit formular a dolozit historiu adries za 5 rokov dozadu. a nejaky anglican s anglickym pasom mu musi potvrdit totoznost a podpisat fotku aj formualr.
so mnou robili este opicky, napriek tomu, ze som im adresy dolozila, na zvlastnom papieri (formular tolko miesta nemal), oznacenom, ocislovanom, dvakrat mi to zamietli. jednoducho magori. tretikrat som im to poslala naspat, cervenym na sprievodny list napisala: see and SCAN, dvakrat podciarkla a konecne to vzali.

dnes mi prisiel list, ze mam dolozit aj register trestov zo slovenska. do 28 dni, inak mi prepadne poplatok 245 libier. list vydali 11. 10. dnes mas 14. a uz ho vidim, ze to bolo cele zbytocne, lebo ten vypis nie som schopna takto narychlo zohnat. moja chyba, ze som to nespravne pochopila a ze aj EEA zona sa povazuje za overseas.

ale pracu v security uz mam, hoci na nu tuto licenciu priamo nepotrebujem.
ale na vacsinu security licenciu treba.

a tymto by som sa rada niekoho opytala, ako sa da zo zahranicia urychlit ziskanie vypisu ci odpisu z registra trestov na slovensku? da sa to aj online? inak som uz doma zburcovala par ludi, ale ze vraj tam musim ist osobne aj s obcianskym, inak mi to nezoberu. no na slak trafenie. a to som kurz urobila koncom februara, v aprili podala prvu ziadost, v auguste som ju musela znova podat, lebo hovorim, ze su tam debili a kazdy mi pri pocetnych telefonatoch tvrdil nieco ine.

BUTTON_POST_REPLY