Paypal Ltd, San Jose

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
premek
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 13
RegistrovanýCOLON Pia Okt 06, 2006 3:34 pm

Paypal Ltd, San Jose

Poslať od premek » Pia Nov 09, 2007 4:24 am

zdravim,

rad bych se zeptal jestli nekomu neodecetla firma Paypal Ltd, San Jose z debitniho uctu nejake penize bez jeho vedomi.
jedna se nejspis o bezpecnostiho sprostredkovatele pri platbe debitkou/credidkou na internetu.
tisice lidi hlavne v U.S.A si stezuje ze jim odecetla vetsi mnozstvi penez napriklad po prodeji/koupi veci na ebay.

ja jsem urcite v poslednich par mesicich nic debitkou pres internet nekupoval.

ma s tim nekdo zkusenosti?

diky
zdravi
premek

slavo777
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 20
RegistrovanýCOLON Štv Júl 27, 2006 9:49 pm
CONTACTCOLON

Poslať od slavo777 » Pia Nov 09, 2007 12:16 pm

Ak sa prihlasis na svoj PayPal ucet, uvidis vsetky uskutocnene transakcie z Tvojho PayPal uctu, nemusi to byt zakonite len transakcia cez eBay, mnoho inych obchodnikov, zoznamky, casina ... pouzivaju PayPal. Ak tuto transakciu najdes, mozes ju priamo tam prihlasit na "Resolution Centre" - "Report a Problem" - "Unauthorised Transaction".

brightonak
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 91
RegistrovanýCOLON Sob Júl 14, 2007 5:48 pm
CONTACTCOLON

Poslať od brightonak » Pia Nov 09, 2007 2:11 pm

Paypal ma moznost vratenia penazi, pokial ti niekto neopravnene tieto peniaze vzal. Kazdopadne na paypal som si debetku nikdy neregistroval. Na paypal posielam z kreditky a nechavam si peniaze posielat na sporiaci ucet. Takze ak by sa tam aj niekto dostal, moze mi vziat len tie z kreditky.
brightonak

ramaya
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Štv Feb 26, 2009 3:55 pm

Re: Paypal Ltd, San Jose

Poslať od ramaya » Štv Feb 26, 2009 4:43 pm

U 99.9999999 % ludi k tomu nedochadza mozes len dufat ze patris medzi nich.Na jednom ceskom paypal fore sa ale jeden clovek stazoval na neopravnene strhnutie urcitej sumy. Islo o dve rovnake platby za tovar. Takze ten clovek zaplatil o 100 % viac ako mal. Riesenie je len jedine. Kontaktovat PAYPAL , vysvetlit im co sa stalo a dozadovat sa svojich penazi. Problem je ze niekedy im vybavenie staznosti trva par hodin a niekedy par tyzdnov. Najlepsie je zavolat na help-line ale nie vzdy sa ti podari spojit so zivym operatorom a pocuvas len robota. Treba skusat viackrat. Ked nevies dobre po anglicky tak si musis niekoho zohnat kto vie pretoze mailova a telefonicka podpora je len v anglictine.

KódCOLON Vybrať všetko

http://podpora.dgx.cz/paypal/

BUTTON_POST_REPLY