Ktora britska CK ponuka dovolenky na Slovensku?

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Ktora britska CK ponuka dovolenky na Slovensku?

Poslať od jaro » Pia Nov 12, 2004 12:34 pm

Moj sef sa chysta na ski holiday, v shortliste moznych destinacii ma rakuske Alpy a polske Tatry. Bol prekvapeny, ked som mu povedal, ze aj na Slovensku sa da lyzovat a ze aj Slovensko ma svoju cast Tatier. Ziadna cestovka ho o tom neinformovala. Zaujima sa o to a poprosil ma, aby som mu nasiel nejake informacie. Hladal som, hladal,.... no nic nemozem najst. :(

Pozna niekto britsku cestovnu kancelariu, ktora ponuka ski holidays na Slovensku? Podmienka je aby to bolo letecky a aby si kvalitnu lyziarsku vystroj mohli pozicat na mieste. Dolezitejsia je kvalita ako cena. Nema zaujem o individualne rezervacie hotela, dopravy, atd. Zaujima ho dovolenka ako kompletny balicek sluzieb.

Viem, ze ak sa nahodou nieco podari zohnat, tak je tu riziko, ze si nekvalitnymi sluzbami Slovensko narobi viac hamby ako dobreho mena u pomerne narocnych klientov ako je moj sef. Aj tak by ma vsak zaujimalo, ci existuje cestovna kancelaria v UK, ktora ponuka lyziarske dovolenky na Slovensku.

Vdaka za tipy.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Pia Nov 12, 2004 1:26 pm

Vdaka Bomo, nasiel som na tej stranke s linkami dve zaujimave CK:

Slovakia Green Tours (Bratislava)
Slovakia Holidays (Suffolk, UK)

kamaratka
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10
RegistrovanýCOLON Uto Okt 12, 2004 12:30 pm
BydliskoCOLON greater london, croydon
CONTACTCOLON

Re: Ktora britska CK ponuka dovolenky na Slovensku?

Poslať od kamaratka » Pia Nov 12, 2004 6:31 pm

jaro píšeCOLONViem, ze ak sa nahodou nieco podari zohnat, tak je tu riziko, ze si nekvalitnymi sluzbami Slovensko narobi viac hamby ako dobreho mena u pomerne narocnych klientov ako je moj sef. Aj tak by ma vsak zaujimalo, ci existuje cestovna kancelaria v UK, ktora ponuka lyziarske dovolenky na Slovensku.

Vdaka za tipy.
ja teda tipy na CK nemam, ale minule sa nam s kamoskou stala taka celkom mila vec. jak si sedime v buse z victorie smer lewisham a debatime veselo, po chvili sa nam prihovoril oproti sediaci sympaticky anglican, tipujem cosi cez 30 mohol mat...ze ci to je polsky jazyk, ktorym hovorime. a my nie, slovencina. a on ze mu to bolo povedome... no a skratka... porozpraval nam ako bol pred nejakym kratkym casom na slovensku, v tatrach vysokych a ze sa mu veeelmi pacilo... od prirody, cez ludi, hotel, jedlo, celkovo krajina... elektricky tatranske osobitne zdoraznil ze parada... ze sa chce este urcite aj v buducnosti prist na slovensko pozriet, no najblizsie chce skocit do tatier na polsku stranu. tak dufam, ze to nebola len nahoda ako sa mu vodilo ;)

kamaratka
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10
RegistrovanýCOLON Uto Okt 12, 2004 12:30 pm
BydliskoCOLON greater london, croydon
CONTACTCOLON

Poslať od kamaratka » Pia Nov 12, 2004 6:38 pm

a ozaj, este bolo cool ked chodila na SKY reklama na dokument co natocil ewan mcgregor s tym kamosom ako robili trip na motorkach z londyna do new yorku (krizovali aj slovensko)...a v uputavke bol zaber na slovenske mestecko nejake a jeden z nich vykrikol SLOVAKIA, HOW BEAUTIFUL! juj, ako pohladenie na dusi ;) zial ten filmik bol v telke v case, ked ja som bola busy :(

Wicanpe
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Pia Sep 03, 2004 1:30 pm

Poslať od Wicanpe » Pia Nov 19, 2004 11:02 pm

Ja som tiez nevidela tu cast o Slovensku ale to Mongolsko bola fakt sila. Dufam, ze to vyjde aj na DVD, je to fakt dobry cestopis.

BUTTON_POST_REPLY