Domaci milacikovia v UK

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Lucia
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
RegistrovanýCOLON Str Apr 07, 2004 2:48 pm
BydliskoCOLON King's Cross,London

Domaci milacikovia v UK

Poslať od Lucia » Pon Dec 13, 2004 1:37 pm

Ahoj, mate v UK nejake zvieratko (macku, psa napr.), pripadne uvazujete o tom ? Viete niekto poradit ako je to tu s poplatkami u veterinara a pripadnymi taxami ?

Dadka
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 143
RegistrovanýCOLON Str Okt 06, 2004 5:15 pm

Poslať od Dadka » Pon Dec 13, 2004 2:24 pm

Ahoj, takze ja mam malinke stena Jack Russel Terrier a ma asi tak 11 mesiacov. Kupila som ho tu v Anglii. Platim za neho rocne poistku a vychadza ma to na £ 130. Plus musis zobrat do uvahy vsetky povinne vaccinacie (jedna je asi tak £20) + lieky ako napr. Stronghold co je £ 25 na 3 mesiace. (to poistovna nepreplaca). Consultacia u veterinara je ako kde - niekde za darmo a niekde platis iba za prvu navstevu v ramci toho isteho liecenia.Moj maly a neposlusny hafanik ma problemy s nozickou lebo ma na klbe malu trhlinu (mal to nalomene, lebo on je strasne neposedny) a iba za rtg som platila £220 aby prisli vlastne na to preco nechce nastupovat na lavu zadnu nozku. Bolo dobre ze je poisteny lebo poistovna sice neplati prvych £50 liecenia ale potom v ramci toho isteho liecenia preplaca absolutne vsetko. Takze definitivne poistit. No a plus musis do toho zaratas vsetky tie jeho hracky+ strava (niekedy si myslim ze papka lepsie ako my)+ passport (£200). A nezabudni ze dog is for life not just for Christmas. Ale stoji to za to!!!!

bestfriend
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 109
RegistrovanýCOLON Ned Aug 08, 2004 6:35 pm
BydliskoCOLON London, Chingford Mount

Poslať od bestfriend » Sob Dec 18, 2004 3:26 am

BUTTON_POST_REPLY