Miriam a jej blog na www.sme.sk

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Miriam a jej blog na www.sme.sk

Poslať od Gina » Str Jan 19, 2005 12:31 pm

Prave mi prisiel e-mail od Miriam:

"Ak sa nahodou budes niekedy nudit, tak mrkni na
www.novanska.blog.sme.sk
Zacinam pisat o svojich zazitkoch z UK"

Odporucam vsetkym!! Podporte ju a podiskutujte!

Miriam
Member
Member
PríspevkyCOLON 65
RegistrovanýCOLON Pia Apr 30, 2004 5:27 pm
BydliskoCOLON St. Albans

Poslať od Miriam » Str Jan 19, 2005 1:02 pm

Gina,

to je teda reklama..:-)
Nabuduce napisem o tebe..!:-)

Ale v kazdom pripade dakujem za povzbudenie!

Miriam

Dusan
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 229
RegistrovanýCOLON Ned Jún 20, 2004 2:09 pm
BydliskoCOLON Sheffield
CONTACTCOLON

Poslať od Dusan » Pia Jan 21, 2005 11:58 am

Velmi pekne clanky Miriam. Len tak dalej.
Citam ich vsetky jednym dychom.

Mimo misu:
Pozdrav ktory sme sa ucili v skole na SK "How do you do" som pocul za celu tu dobu iba raz ked jeden zo sefov sa mi prvykrat predstavoval. Nevedel som ci mam povedat "Fine thanks" alebo "How do you do" lebo sa mi to zdalo cudene.
Ale ten pozdrav sa ozaj pouziva ale je velmi formalny a iba ked sa ludia nepoznaju.

lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
RegistrovanýCOLON Str Apr 07, 2004 12:10 am
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

Poslať od lubo » Pia Jan 21, 2005 12:44 pm

Pridam sa aj ja: velmi mile postrehy, vyborne sa to cita, najma ked uz viem o koho/co ide (treska=gina a tak:)

Tesim sa uz na dalsie...

Lucyfer
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 35
RegistrovanýCOLON Str Máj 12, 2004 5:25 am

Miriam

Poslať od Lucyfer » Str Feb 16, 2005 9:54 am

Poučné a podnetné. Pokračuj, držím palce :)

Jazzadelic
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Štv Apr 14, 2005 3:48 pm
BydliskoCOLON Bratislava

Poslať od Jazzadelic » Str Apr 27, 2005 8:14 pm

Mirka ma perfektny styl pisania. A zasluzene aj celkom vysoku karmu. Kto jej este neklikol na karmu, mal by tak urobit cim skor!

Ivett
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 38
RegistrovanýCOLON Pon Aug 16, 2004 1:48 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Pekne citanie

Poslať od Ivett » Sob Apr 30, 2005 11:56 am

ahoj Mirka konecne som sa dostala aj k tvojim clankom a musim povedat ze je to the best len tak dalej uz sa tesim na dalsie.Pa ivett

motor
Member
Member
PríspevkyCOLON 76
RegistrovanýCOLON Str Máj 19, 2004 5:28 pm
BydliskoCOLON Beal Feirste and Caerdydd soon

na margo...

Poslať od motor » Pia Máj 20, 2005 4:03 pm

heh.
citat diskusiu na clanky Miriam je fakt prca
este lepsie ako clanok samotny :-)

zatim

RE: spomienka z DDR...
Pekny clanocek, fajne som sa pobavil. Pripomenulo mi to casy, ked som bol prvy krat pozriet sestru na intraku vo vtedajsej DDR a cestou po internatnej chodbe som stretol babu, ktora zjavne smerovala do sprchy (usudzujem podla toho, ze bola oblecena len v retiazke a nausniciach, v ruke uterak a sampon). A jak som ju pozdravil, este ma aj pristavila ze odkial som ked mam taky prizvuk, a debatovala so mnou naha na chodbe intraku asi 5 minut ako by sa nechumelilo. Hja, dederoni to boli (aj su) ini flegmatici, to len mne vtedy skoro roztrhlo zips na rifliach... :-)
Jarry 26. 01. 05, 14:30
Hodnotenie:
Moje hodnotenie:

Miriam
Member
Member
PríspevkyCOLON 65
RegistrovanýCOLON Pia Apr 30, 2004 5:27 pm
BydliskoCOLON St. Albans

Poslať od Miriam » Štv Jún 16, 2005 8:30 pm

Ale, aha-ho, motor, moj oblubeny diskuter...:-)
Aky je ten svet maly...:-)

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Uto Mar 07, 2006 2:20 pm

Prototypy týchto skupín nájdete isto aj v diskusnom fóre na Londyn.sk :)
Kam by si sa zaradil ty Bomusik?? :-))).

Octanboy
Member
Member
PríspevkyCOLON 53
RegistrovanýCOLON Pon Nov 28, 2005 2:52 am
BydliskoCOLON Fleet, Hampshire
CONTACTCOLON

Poslať od Octanboy » Uto Mar 07, 2006 2:53 pm

Miriam je takovej českej Mirek Dušín..:-)

Iristinka
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 24
RegistrovanýCOLON Štv Feb 16, 2006 3:57 pm
BydliskoCOLON Manchester

Poslať od Iristinka » Uto Mar 07, 2006 2:54 pm

Miriam
Super blogy. Paci sa mi tvoj styl.
Konecne niekto u koho sa da povedat, ze 'respekt pre svet a ludi' je sucast jeho osobnosti.

PS: Ak sa delime na dve skupiny, do ktorej by si zaradila samu seba? Do 1.5 ;o)
Alebo co tak ta 3 skupina - nezaraditelni
alebo 4 skupina - uz vobec nezaraditelni

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Uto Mar 07, 2006 3:06 pm

Ale Teba zaradiť do správnej skupiny nebude pre návštevníkov Londyn.sk ťažká úloha :)
Bomo, tvoj komentar povazujem za nesmierne nefer. Nikde som nikdy netvrdila, ze Britania je raj na zemi (okrem jednej velmi ironickej vety kedysi minuly rok v lete na mojom blogu). Ak ano, prosim ta, pouzi vyhladavanie a daj mi link, nech si svoju staru mozgovu koru osviezim.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Uto Mar 07, 2006 3:17 pm

Co sa tyka ludi toho druheho typu, ktori su podla Miriam nekriticki voci Anglicku, podla mna to celkom tak nie je. Podla mna su tito ludia nekriticki len na vonok a to len preto, lebo su vyprovokovani tou prvou skupinou Slovakov a Cechov. Niekedy im dochadza trpezlivost, zareaguju mierne podrazdenejsie ako zvycajne a hopsa! Mame tu nekritickych obdivovatelov Anglicka.

IMHO neexistuje clovek, ktory by bol skutocne presvedceny o tom ze UK (alebo ktorykolvek iny stat) je idealna krajina. Len aj mne lezu na nervy a hore krkom taki, ktori na UK v jednom kuse kydaju, pricom tu ziju a pracuju. Vtedy aj ja poviem: "komu sa nepaci, nech ide domov". Nehovorim to vsak preto, lebo si myslim ze UK je bez chyby. Nemyslim si to.

Mimochodom, jeden clovek z mojej rodiny vzdy nadava na Slovensko a ja tomu cloveku vzdy poviem: "ked sa ti nepaci, chod prec". A nemyslim si ani o Slovensku, ze je to idealna krajinka. :)

jess
Member
Member
PríspevkyCOLON 53
RegistrovanýCOLON Pon Okt 10, 2005 10:15 pm
BydliskoCOLON MAN
CONTACTCOLON

UK

Poslať od jess » Uto Mar 07, 2006 3:47 pm

Miriam to napisala naozaj pekne. Nemusite sa hadat. Cele toto forum je urcene pre tych, ktori sa obracaju s prosbou o pomoc. Necudo, ze sa aj pofrfle. Urcite je vela peknych veci aj v UK, co sa nam paci - tak hor' sa Slovaci do pisania peknych veci!

Mne sa paci, ze mozem navstevovat jazyk. kurz free - az dva colleges (mozem si kopirovat, internet, v Learn Direkte mi robia kavicku), skvele shoppingy oblecenia za velmi dobre ceny - najkrajsi shopping v Trafford Centre v MAN - sorki odbocenie od temy :)

pankac
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 306
RegistrovanýCOLON Str Feb 23, 2005 10:05 pm
BydliskoCOLON Twickenham

Poslať od pankac » Uto Mar 07, 2006 6:05 pm

bomo píšeCOLON
Gina píšeCOLONBomo, tvoj komentar povazujem za nesmierne nefer.
Prepáč, nemyslel som to zle. Je to presne o tom, čo ^ píše Jaro. Ja tiež nemilosrdne hovorím ľuďom, ktorým na Anglicko frflú, nech idú preč.
Co to znamena frflat na Anglicko? Ak sa cloveku nieco konkretne nepaci a neboji sa to povedat, tak spravna odpoved ma byt: mlc alebo sa pakuj? Preco?
(Nastastie v UK nie je totalita, tak sorry, ja si budem na tie oddelene kohutiky nadavat kolko sa mi zachce)
Inak myslim, ze Miriam celkom trafila klinec po hlavicke (nielen co sa tyka UK, ale aj Slovakoch zijucich inde)

pankac
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 306
RegistrovanýCOLON Str Feb 23, 2005 10:05 pm
BydliskoCOLON Twickenham

Poslať od pankac » Uto Mar 07, 2006 6:09 pm

jaro píšeCOLONCo sa tyka ludi toho druheho typu, ktori su podla Miriam nekriticki voci Anglicku, podla mna to celkom tak nie je. Podla mna su tito ludia nekriticki len na vonok a to len preto, lebo su vyprovokovani tou prvou skupinou Slovakov a Cechov.
Mozno to obcas plati aj naopak :))

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377
RegistrovanýCOLON Sob Nov 12, 2005 10:22 pm
BydliskoCOLON naspat v Bratislave

Poslať od ubeno » Uto Mar 07, 2006 6:33 pm

pankac píšeCOLON Co to znamena frflat na Anglicko? Ak sa cloveku nieco konkretne nepaci a neboji sa to povedat, tak spravna odpoved ma byt: mlc alebo sa pakuj? Preco?
(Nastastie v UK nie je totalita, tak sorry, ja si budem na tie oddelene kohutiky nadavat kolko sa mi zachce)
Inak myslim, ze Miriam celkom trafila klinec po hlavicke (nielen co sa tyka UK, ale aj Slovakoch zijucich inde)
Zdielam tvoj nazor. Ono to v podstate ani nie je o frflani na anglicko, ale o frflani vseobecne. Drviva vacsina ludi co frfle na UK by doma frflala na nieco ine a inde zasa na nieco ine. Pristup typu "Nepaci sa ti - chod" nie je v tomto pripade namieste. Jedinou podmienkou by malo byt, ze sa frfle v spravnej teme tohto fora :-)

BUTTON_POST_REPLY