Anabolicke steroidy poštou do Anglicka

Pošta z Anglicka na Slovensko a naopak. Balíky, listy, peniaze...

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204
RegistrovanýCOLON Sob Apr 16, 2005 4:22 pm
BydliskoCOLON Westminster

Anabolicke steroidy poštou do Anglicka

Poslať od Marlowe » Pia Máj 13, 2005 3:26 pm

Neviem ci s tym niekto mate skusenosti, ale: na Slovensku je pomerne jednoduche zohnat niektore druhy steroidov - mam znameho, ktory mi ich zhana. Potreboval by som ich dostat do UK, tak neviem, ci mi ich moze zaslat postou - nie su to drogy triedy A, takze by to malo byt OK, ale nechcem ho dostat do problemov (a jasne ani seba). Konkretne ide o tabletky methandienonu - Dianabol.
Myslite ze s tym budu problemy?

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Pia Máj 13, 2005 3:43 pm

Neviem ci s tym niekto mate skusenosti, ale: na Slovensku je pomerne jednoduche zohnat niektore druhy steroidov - mam znameho, ktory mi ich zhana. Potreboval by som ich dostat do UK, tak neviem, ci mi ich moze zaslat postou - nie su to drogy triedy A, takze by to malo byt OK, ale nechcem ho dostat do problemov (a jasne ani seba). Konkretne ide o tabletky methandienonu - Dianabol.
Myslite ze s tym budu problemy?
Vobec sa tejto tematike nerozumiem, ale mudry google mi nasiel toto:
The law:

Steroids can only be obtained legally with a doctor's prescription from a pharmacist.
Possession without prescription isn't illegal but supplying steroids (even for free) carries Class C penalties.
http://www.thesite.org/healthandwellbei ... icsteroids

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204

AS

Poslať od Marlowe » Pia Máj 13, 2005 4:16 pm

Vdaka za ten link.
Takze Class C - bohuzial neviem aka kategoria to je. Ale predpokladam, ze keby to nasli v poste tak to maximalne zabavia a nejake vazne dosledky by znamemu ani mne nehrozili. No ale nemam chut velmi riskovat, rad by som v Anglicku este urcity cas zostal :-)
Gina vdaka, ak niekto ma este nejake info nech mi da vediet. Thanx

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Pia Máj 13, 2005 4:23 pm

Takze Class C - bohuzial neviem aka kategoria to je. Ale predpokladam, ze keby to nasli v poste tak to maximalne zabavia a nejake vazne dosledky by znamemu ani mne nehrozili
Posud sam:
Class C Drugs
Cannabis, anabolic Steroids and benzodiazepines (tranquillisers such as Valium, Temazepam) are Class C drugs, as well as some mild amphetamines. Possession could result in a two year prison sentence. The sentence for supply or intent to supply has increased to a maximum of 14 years imprisonment, plus a fine.
http://www.bbc.co.uk/crime/drugs/classifications.shtml

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204

Tak to je dost tvrde :-)

Poslať od Marlowe » Pia Máj 13, 2005 4:34 pm

Tak to som vazne necakal. Radsej to riskovat nebudem, najlepsie by bolo keby som zohnal kontakt v Londyne na niekoho, kto by ma zasoboval (zisiel by sa nejaky SK lekar :-)
BTW cital som davnejsie v nejakej prirucke o Londyne, ze mariska bola presunuta do triedy C, teda prechovavanie urciteho mnozstva pre vlastnu potrebu by nemal byt problem - podla tej definicie na webe to az take jednoduche nevyzera byt. No ale to sem nepatri a okrem toho nie som mariskar :-)

Inak nasiel som tam aj toto:

Anabolic steroids are Prescription Only drugs under the Medicines Act, which means only a doctor, can prescribe them. It is not illegal to be in possesion of anabolic steroids.

However, supplying anabolic steriods is an offence under the Misuse of drugs act and can lead to 14 years in Prison and or a fine.

BUTTON_POST_REPLY