Preprava UK-SK 2010

Pošta z Anglicka na Slovensko a naopak. Balíky, listy, peniaze...

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
all inc.
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 43
RegistrovanýCOLON Pia Jún 23, 2006 1:57 pm

Preprava UK-SK 2010

Poslať od all inc. » Pon Jan 04, 2010 1:18 pm

Ahojte poradi mi niekto nejaku spolahlivu firmu co prepravuju baliky z Londyna na Slovensko ? Viem mohol som si to tu prehladat ved dost je o tom uz popisane a aj som prehladal ale vacsina tych prispevkov je uz stara takze takto je to jednoduchsie.Kto ma nejake nedavne skusenosti a rady kto je spolahlivy/lacny atd. tak budem rad a odkazy nech si to radsej niekde pohladam a nezakladam novu temu ma nezaujimaju. Cheers

mannymana
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Str Mar 18, 2009 2:52 pm

Re: Preprava UK-SK 2010

Poslať od mannymana » Str Jan 06, 2010 1:33 pm

Pred Vianocami som po prvy krat vyuzila tento servis ked som posielala domov darceky. Tiez som sa nevedela rozhodnut ktoru firmu vybrat, je ich niekolko. Nakoniec som isla cez www.mvparcel.com . Vrelo vsetkym odporucam! Pan Gregus ktory ma tu firmu vyzera a aj je seriozny chlapik. Vsetko prebehlo bez problemov.
Pan Gregus - vrela vdaka!
Inak to este robi www.tetratrans.co.uk a www.dolphi-transport.com. Tito tiez vyzeraju celkom seriozne ale osobne skusenosti nemam. A este je plno inich firiem. Treba pohladat na internete.

Elsa
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Pia Apr 24, 2009 9:54 am

Poslať od Elsa » Str Jan 06, 2010 2:23 pm

Ja som posielala 2 baliky s Teahouse Transport, iba £20 za balik do 30kg a funguje v celom UK, nielen v Londyne. Posielala som uz 2x, bez problemov, dorucene az do dveri.

@ndrej
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 21
RegistrovanýCOLON Str Júl 22, 2009 12:34 pm

Poslať od @ndrej » Pia Mar 26, 2010 9:42 pm

Neviem ci toto niekomu pomoze ale dufam ze ano :
ja som tiez posielal balik z UK na SVK cez Teahouse Transport co som obkukal na tomto fore. cena za balik ale bola 25£ + 5£ za vyzdvihnutie z domu (manchester). to bol balik do 30kg. balik bol vyzdvihnuty do 3 hod po zaplateni objednavky na nete a na SVK dorazil na 3 pracovny den. cize mozem odporucit

maggie
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Pia Apr 30, 2010 1:27 pm

Poslať od maggie » Pia Apr 30, 2010 1:45 pm

Já jsem využila firmu FKM Transport, mohu jen doporučit, rychlost, kvalita, a cena je přijatelná. Nakupuji přes ebay a nechávám si zasílat moje balíky na jejich centrálu. Jednou za 14 dní mi je přivezou. Dá se s něma bavit i o nějaké slevě. Kolegyně přes ně nakupuje i do svojeho eshopu. Mohu jen doporučit. Jejich odkaz je www.fkmtransport.com tam najdete vše ohledně přepravy z UK

MarekSK
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Uto Jún 15, 2010 8:00 pm

Poslať od MarekSK » Uto Jún 15, 2010 8:17 pm

Ja som teraz potreboval previezt stroje na cicenie z Derby na SK a dal so to na http://www.transportbay.eu a zpbral mi chlapek na tranzite siel nazad poloprazdny a ponukol mi v aukcii najlepsiu cenu. Ak tak skuste tam.

MisoH.
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Jún 23, 2010 2:18 pm

Poslať od MisoH. » Str Jún 23, 2010 2:32 pm

Vyskusajte tu stranku: www.transportbay.eu ja som tam zadal ponuku na stahovanie a tam sa mi prihlasili prepravcovia co mali poloprazdne auta a za lacnu cenu mi previezli veci na Slovensko a este som si tam nasiel auto a z chalanmi som sa zviezol domov. Odporucam vyskusajte!

BUTTON_POST_REPLY