Presmerovanie pošty v rámci UK

Pošta z Anglicka na Slovensko a naopak. Balíky, listy, peniaze...

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
23.23
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29
RegistrovanýCOLON Ned Jan 30, 2005 9:16 pm

Presmerovanie pošty v rámci UK

Poslať od 23.23 » Štv Júl 14, 2005 2:49 pm

Ahojte !

Chcel by som spytat, ci uz volakto pouzival sluzbu- presmerovanie posty ?
Kde sa to da vybavit /osobne /,ked napriklad byvam v Harrow a idem mimo Londyna byvat? Potrebujem k tomu prof of adress, alebo staci len nahlasit adresu ?
A este jednu dolezitu otazku by som mal , ked si napriklad objednam tovar alebo nieco vybavim na tu adresu/povodnu/ a ta firma mi posle tovar,tak oni nebudu vediet ze to bolo presmerovane na moju novu adresu ?
Dopredu Vam dakujem za odpoved.

Katarinka
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 13
RegistrovanýCOLON Pia Mar 04, 2005 5:53 pm
BydliskoCOLON Bagshot

Re: Presmerovanie posty

Poslať od Katarinka » Štv Júl 14, 2005 7:26 pm

Takze presmerovanie si vybavis na poste kde si doteraz byval-tam ti daju na to tlacivo,ktore vyplnis a zaplatis si presmerovanie na kolko chces-mesiac ,dva,.... no a uz sa nestaras.Vsetko co bude posielane na staru adresu ti automaticky preposlu na novu.

MartinaP
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Pia Máj 21, 2004 3:35 pm
BydliskoCOLON Kingston-upon-Thames
CONTACTCOLON

Poslať od MartinaP » Štv Júl 14, 2005 9:37 pm

Re-direction service som vyuzila viac krat. Potrebujes k tomu 2 dokumenty - proof of address, napriklad ucet za elektrinu, plyn, council tax alebo vypis z banky. Samozrejme dokumenty musia mat uvedenu staru adresu, z ktorej to chces presmerovat. Tiez musis vediet plnu novu adresu. Stoji to okolo £7 libier na mesiac, na 3 mesiace zaplatis menej a najviac sa to oplati na rok. Viac info aj formular na royalmail.com
V pripade dorucenia objednavky/nakupu to zavisi ci to pride cez royal mail alebo cez nezavisleho kuriera tej firmy, jasne ze kurier nebude mat potuchy ze mas postu presmerovanu, je to sluzba royal mailu. Nevidim dovod preco by si pri nakupe/objednavani nemohol zadat svoju novu adresu, pri nakupe cez internet zvycajne musis potvrdit adresu prijemcu, a aj ked napriklad platobna karta ma adresu inu(teda vlastnik karty)m niekedy to mozes nechat dorucit na inu adresu, hoci nie vsetky obchody to povoluju.

23.23
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29
RegistrovanýCOLON Ned Jan 30, 2005 9:16 pm

Poslať od 23.23 » Sob Júl 16, 2005 1:36 pm

Diky za odpovede !

BUTTON_POST_REPLY