Lacne posielanie balikov z UK na Slovensko a do Ciech

Pošta z Anglicka na Slovensko a naopak. Balíky, listy, peniaze...

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
compint
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Sob Dec 17, 2005 4:16 pm

Lacne posielanie balikov z UK na Slovensko a do Ciech

Poslať od compint » Sob Dec 17, 2005 4:25 pm

Snad sa to niekomu hodi.
Daju sa poslat baliky az do hmotnosti 30KG a rozmerov 60 x 60 x 60 cm za £25.00.

Pridu si po to az do domu a dorucia to priamo pred dvere. Bezne to trva asi 5 - 7 dni + je mozne to sledovat na nete.

Vyskusane a funguje to.

to je linka.

www.parcelfusion.com

Octanboy
Member
Member
PríspevkyCOLON 53
RegistrovanýCOLON Pon Nov 28, 2005 2:52 am
BydliskoCOLON Fleet, Hampshire
CONTACTCOLON

Poslať od Octanboy » Pon Dec 19, 2005 3:13 am

Tak to je levnejsi, nez si to brat sebou do letadla, tam za kazde kilo platis skoro daleko vic..:)

Ropak30
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Uto Apr 19, 2005 3:07 pm
CONTACTCOLON

Poslať od Ropak30 » Uto Mar 14, 2006 5:38 pm

Ja som uz 2 krat posielal balik cez jednu slovensku firmu a vsetko bolo ok. Cena bola 1,5libry za 1kg. V porovnani s lietadlom je to o moc moc lacnejsie a dorucia vam to az domov. Ak chcete skuste www.vmc.sk - mne to pomohlo.

josh
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 27
RegistrovanýCOLON Str Aug 10, 2005 5:03 pm
BydliskoCOLON Witham, Essex
CONTACTCOLON

Poslať od josh » Uto Mar 14, 2006 11:12 pm

Snad sa to niekomu hodi.
Daju sa poslat baliky az do hmotnosti 30KG a rozmerov 60 x 60 x 60 cm za £25.00.
Ja by som trochu poopravil tu cenu. Ta cena platila ked zacinali.

Posielal som balik cez http://www.parcelfusion.com asi tak pred mesiacom. Bol celkom velky (krabica kupena na Post Office) a vazil 8kg - stalo to £36.99. Je to dobre v tom, ze v podstate sa neplati za vahu, pretoze predtym som si vyskusal zadat mensie rozmery a mensiu vahu a cena bola rovnaka.

Vyhodou bolo, ze sa dalo platit cez PayPal a vyzdvihnutie balika z mojej adresy v UK bolo tiez bezproblemove. Prislo to domov za 5 pracovnych dni sice otvorene - resp. otvorene a zalepene (zrejme colnica v SR) no inac nic nechybalo.

Ropak30
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
CONTACTCOLON

Poslať od Ropak30 » Ned Mar 19, 2006 3:33 pm

josh píšeCOLON
Bol celkom velky (krabica kupena na Post Office) a vazil 8kg - stalo to £36.99. Je to dobre v tom, ze v podstate sa neplati za vahu, pretoze predtym som si vyskusal zadat mensie rozmery a mensiu vahu a cena bola rovnaka.
Nerozumiem tomu, ze preco je to dobre v tom ze neplatis za vahu, ked ja som poslal 10kg velky kufor za £15 cez www.vmc.sk a ty 8kg za £36,99 cez parcelfusion. Mne pritom nic domov neprislo otvorene, aj ked to otvorenie zrejme maju na starosti colnici . Boli asi moc zvedavy.

josh
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 27
RegistrovanýCOLON Str Aug 10, 2005 5:03 pm
BydliskoCOLON Witham, Essex
CONTACTCOLON

Poslať od josh » Pon Mar 20, 2006 1:33 pm

Nerozumiem tomu, ze preco je to dobre v tom ze neplatis za vahu, ked ja som poslal 10kg velky kufor za £15 cez www.vmc.sk a ty 8kg za £36,99 cez parcelfusion. Mne pritom nic domov neprislo otvorene, aj ked to otvorenie zrejme maju na starosti colnici . Boli asi moc zvedavy.
Hmn, neviem preco to na http://www.parcelfusion.com urobili takto, no mozes si priamo na ich stranke zadat rozmery a vahu baliku a uvidis cenu. Neviem ako to robia na http://www.vcm.sk, no skor si myslim, ze ide o klasicky sukromny prevoz dodavky cez hranice, takze colnici vela do toho nenahliadaju, samozrejme pokial asi nemaju dovod. Parcelfusion ide standardne ako dalsie spolocnosti (UPS, DHL, FedEx) a myslim, ze colnici maju pravo otvorit balik. Posielal som dost lukrativne veci ako CD & DVD, hodinky, atd. a vsetko doslo ok.

Mireeec
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 38
RegistrovanýCOLON Pia Jún 04, 2004 3:14 pm
BydliskoCOLON Clapton

Poslať od Mireeec » Uto Mar 21, 2006 6:13 pm

Prisla mi ponuka aj od www.sevenseasworldwide.com este som to neskusal ale ceny vyzeraju v pohode.

Ropak30
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
CONTACTCOLON

Poslať od Ropak30 » Pia Mar 24, 2006 9:03 pm

Neviem ako to robia na http://www.vcm.sk, no skor si myslim, ze ide o klasicky sukromny prevoz dodavky cez hranice, takze colnici vela do toho nenahliadaju, samozrejme pokial asi nemaju dovod. Parcelfusion ide standardne ako dalsie spolocnosti (UPS, DHL, FedEx) a myslim, ze colnici maju pravo otvorit balik. Posielal som dost lukrativne veci ako CD & DVD, hodinky, atd. a vsetko doslo ok.
Pokial viem tak nejde o ziadny sukromny prevoz ale o Slovensku firmu, ktora prevaza zasielky. Mrkol som aj na tu druhu firmu a ani to navyzera zle ale s tymi chalanmi z VMC bola super dohoda aj pri preberani aj pri odovzdavani baliku. To ti nejaka medzinarodna firma asi neda. Vravi sa tomu osobny pristup.

miromst
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Júl 12, 2006 8:16 pm

vmc.sk

Poslať od miromst » Str Júl 12, 2006 8:20 pm

Zdravim. Vyskusal som tu firmu na www.vmc.sk A som bol nadmieru spokojny. Mojich rodicov dopredu informovali kedy a ktoru cast dna to dorucia, cize ani nemuslei cely den trcat doma. Fantasticky osobny pristup. Mozem len doporucit.

gerda
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Str Jún 21, 2006 12:29 pm

Hmmm

Poslať od gerda » Štv Júl 13, 2006 12:53 pm

To je sice pekne, ale podla vmc.sk prepravuju iba Londýn + blízke okolie, Brighton. A co my cezpolni in beautiful english contryside? pre nas nemate nejaku prepravnu firmicku?

mato.X
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 35
RegistrovanýCOLON Pia Aug 05, 2005 3:35 pm
BydliskoCOLON BOGNOR REGIS (west sussex)
CONTACTCOLON

Re: Hmmm

Poslať od mato.X » Štv Júl 13, 2006 1:40 pm

gerda píšeCOLONTo je sice pekne, ale podla vmc.sk prepravuju iba Londýn + blízke okolie, Brighton. A co my cezpolni in beautiful english contryside? pre nas nemate nejaku prepravnu firmicku?
presla si si celu stranku? tj aj forum? lebo pokial ma pamet neklame, tak aj o cezpolnych je tam pisane...
teda v tvojom pripade by som radsej polozil tuto otazku priamo na fore vmc.sk... :)

palino
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Ned Júl 23, 2006 9:38 pm

Re: Hmmm

Poslať od palino » Ned Júl 23, 2006 9:49 pm

Ahoj,ja mam dobru skusenost s firmou Slovakia Parcel Direct(07720903530),posielal som domov na Slovensko 23kg balik,stalo ma to £28,75,vyzdvihli ho priamo u mna,balik dosiel v pohode,chlapik zavolal dopredu,bez problemov.

Belkin
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Aug 09, 2006 11:18 am

Huraaaa

Poslať od Belkin » Str Aug 09, 2006 11:27 am

Takze konecne tu mam svoju masinu(yamaha), ktora mi doma stala v garazi. Pani dakujem, dakujem ,dakujem. Musim povedat ze som sa troska tej cesty obaval ale nakoniec vsetko dopadlo na 1*. Tak a teraz huraaaa na vylet.

DUGi
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
RegistrovanýCOLON Ned Júl 09, 2006 12:28 pm
BydliskoCOLON South Wales

hmmm

Poslať od DUGi » Str Mar 14, 2007 2:43 pm

http://www.vmc.sk/
Dňa 26.02.2007 sa uskutocnila posledna preprava z UK na Slovensko. Od tohoto dátumu už prepravné služby nevykonávame.

balco
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 24
RegistrovanýCOLON Str Feb 01, 2006 1:42 pm
CONTACTCOLON

Re: hmmm

Poslať od balco » Str Mar 14, 2007 9:36 pm

DUGi píšeCOLONhttp://www.vmc.sk/
Dňa 26.02.2007 sa uskutocnila posledna preprava z UK na Slovensko. Od tohoto dátumu už prepravné služby nevykonávame.
Preco? Vyuzil som vase sluzby a planoval som to este urobit. Bol som velmi spokojny...

DUGi
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
RegistrovanýCOLON Ned Júl 09, 2006 12:28 pm
BydliskoCOLON South Wales

preco ?

Poslať od DUGi » Pia Mar 16, 2007 4:19 pm

Mno mna sa nepytaj preco :( ja budem potrebovat tiez poslat kopec veci a tak som len pozeral moznosti a ma to tiez trochu zaskocilo. Ale snad este Slovakia Parcel Direct bude nejaky ten tyzden fungovat, ceny maju podobne snad to nejako poslem :)

hal
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Štv Apr 12, 2007 8:10 pm

Poslať od hal » Štv Apr 12, 2007 8:35 pm

Chcem poslat nejaky balik bratovi do Londyna a narazil som na www.mvparcel.com

za 20kg balik do londyna ma to vyjde £26 a navyse k tomu maju teraz este aj 10% zlavu. vyzera to zaujimavo.

ivinka
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 36
RegistrovanýCOLON Štv Okt 21, 2004 12:42 pm
BydliskoCOLON London-Edgware

lacna preprava balikov

Poslať od ivinka » Pia Apr 13, 2007 10:48 am

Ahojte, ja vyuzivam sluzby ceskoslovenskej firmy www.baliky.com
Centrum maju v Londyne ale taktiez vyzdvihnu baliky z Oxford, Cheltenham, Manchester, Leeds, Liverpool, Bradford, Newport atd.
Ja napriklad byvam v Cambridge a balik som im doviezla do Finchley do Go East pub.
Kilo stoji 1.50 a mozete mat kolko chcete balikov akych kolvek rozmerov. Videla som, ze prevazaju aj napr. motorky.
Pred dovozom na moju SR adresu nasim zavolali a dohodli sa, kedy im to najlepsie vyhovuje.
Balik prisiel do tyzdna!!!
Odporucam, ferovi chalani!!!

borecvelka0
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Str Nov 22, 2006 4:36 pm

Poslať od borecvelka0 » Ned Máj 20, 2007 9:37 pm

Dalsia zaujimava spolocnost je DDTransit. Dorucuju nejak do 5 dni, ci tak nejako. Cena tusim 1.35 za kilo, ci dokonca menej. Zatial spokojny. Odporucam.

Radka1156
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Pon Feb 27, 2006 9:30 pm
BydliskoCOLON coventry

Poslať od Radka1156 » Uto Máj 22, 2007 5:49 pm

fakt lacne,idem tam volat.

honza
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Ned Máj 27, 2007 6:33 pm
BydliskoCOLON londyn

Poslať od honza » Ned Máj 27, 2007 7:05 pm

borecvelka0 píšeCOLONDalsia zaujimava spolocnost je DDTransit. Dorucuju nejak do 5 dni, ci tak nejako. Cena tusim 1.35 za kilo, ci dokonca menej. Zatial spokojny. Odporucam.
Jo,podival jsem se na tu jejich stranku,ceny jsou v poho,posilam pres ne domu veci.

kamilamichael
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Ned Júl 29, 2007 5:18 pm

Najlacnejsia a najkvalitnejsia preprava balikov

Poslať od kamilamichael » Ned Júl 29, 2007 6:01 pm

Chcel by som odporucat vsetkym ktori potrebuju poslat baliky alebo akykolvek tovar, tiež všetky druhy batožiny, bicykle, TV a špeciálne zásielky, ktoré sĺňajú podmienky prepravy (napr. nábytok).

Krajiny pokrytia Anglicko , Holandsko, Ceska
republika, Slovensko a Polsko.

Nazov firmy je DDTransit. Webova stranka www.ddtransit.com

Cennik

Hmotnosť (kg) Cena (£/kg)
0-10* 1.35
11-30 1.30
31-60 1.20
60+ 1

Vyborny pristup, spolahlivost, velmi kvaltna preprava ,za fakt vynikajuce a nekonkurencne ceny.

Mimochodom teraz maju akciu NA TERMIN 05.8.2007 JE CENA NAD 11 KIL IBA 1 LIBRA ZA KILOGRAM.

listonoz
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 40
RegistrovanýCOLON Ned Okt 22, 2006 11:57 am

Re: Najlacnejsia a najkvalitnejsia preprava balikov

Poslať od listonoz » Pon Júl 30, 2007 7:54 pm

ahoj,nevies ci sa da poslat balik aj zo severneho irska cez nich? alebo cez nejaku inu firmu?

JohnS
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 26
RegistrovanýCOLON Sob Okt 07, 2006 4:08 pm
BydliskoCOLON Manchester

MV Parcel

Poslať od JohnS » Štv Aug 02, 2007 9:46 pm

No ja som posielal cez www.mvparcel.com a musim chalanov tiez pochvalit... Trochu som ich potrapil :) ked som posielal balik do obce "Haluzice" :) co najde len ten kto to pozna alebo ma SatNav :) ale poradili si bez problemov...

Volal som v stredu a hned dohodol vyzdvihnutie balika priamo u mna doma v Manchestri na sobotu... Vopred zavolali ci som doma, prisli az k dveram, odvazili balik, zaplatil som (18kg, cca30 libier). V nasledujuci stvrtok som dostal sms z domu ze balik je uz doma. Vsetko bolo v poriadku, som velmi spokojny a urcite ich sluzby vyuzijem znova.

:) Znie to akoby som robil platenu reklamu, zejo? :)
Ale velmi rad sa podelim o svoje dobre skusenosti a spokojnost s ich sluzbou. Velmi si u nich cenim osobny pristup (mam skusenost s TNT, akonahle podpisete prebratie sofer smari balik na cestu pri aute a ide prec, nestara sa) a vyhovuje mi ich preprava od dveri k dveram...

Drzte sa chalani, potrebujeme Vase sluzby!!! Vdaka!!!

Gabriela111
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Okt 18, 2007 4:25 pm

Všem vášnivým Ebayerům

Poslať od Gabriela111 » Štv Okt 18, 2007 4:42 pm

Ráda bych se podělila o zajímavé informace. Nedávno jsem narazila na firmu www.gvtransport.co.uk
Nejen, že dopravují zásilky na jakékoliv místo v Čechách i na Slovensku = se službou STAMP, ale rovněž zorganizují přepravu pro Ebayery v Čechách, kteří mají problém dopravit zakoupené zboží z Anglie z důvodů vysokých nákladů na dopravu. Toto se však vyplatí jen v případě jeli zásilka těžší než 6 kilogramů.
Já jsem již jejich služeb využila a to z důvodů, že jsem v Čechách a mohla jsem zaplatit Paypalem a předplatit si tak dopravu z Anglie. Přes PayPal je možné platit kredit kartou, takže proč bych platila hotovostí. Zvážili zásilku za mě a dopravili mi ji do Liberce. Škoda jen, že můj balíček nevážil nad 150 kg, jelikož bych ho měla za GBP 0.70 / kg. Haha jen si dělám legraci, jsem ráda, že měl jen 40 kg. Snad tato informace pomůže i jiným lidičkám.

margit
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pia Nov 16, 2007 6:16 pm
BydliskoCOLON Slovensko

DDTRANSIT NIE

Poslať od margit » Pia Nov 16, 2007 6:37 pm

asi pred dvoma tyzdnami mi mal prist domov na Slovensko balik z Londyna (dokopy 70kg) cez ddtransit a zatial nic, neda sa im dovolat, vduchu som sa s vecami uz rozlucila, ale cloveku to pride luto... tak vas prosim neposielajte si cez nich nic. (ak by sa velkou nahodou baliky ku mne dostali okamzite pisem ospravedlnenie, ale vravim vobec nemame sajnu ci tie veci vobec este existuju a co s nimi je)

Dusko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 136
RegistrovanýCOLON Sob Feb 12, 2005 9:56 am
BydliskoCOLON London, Cricklewood
CONTACTCOLON

Poslať od Dusko » Ned Nov 18, 2007 11:34 am

asi pred dvoma tyzdnami mi mal prist domov na Slovensko balik z Londyna (dokopy 70kg) cez ddtransit a zatial nic, neda sa im dovolat, vduchu som sa s vecami uz rozlucila, ale cloveku to pride luto... tak vas prosim neposielajte si cez nich nic. (ak by sa velkou nahodou baliky ku mne dostali okamzite pisem ospravedlnenie, ale vravim vobec nemame sajnu ci tie veci vobec este existuju a co s nimi je)
Dovolim si na toto reagovat. Poznam sa s panom Divaldom, ktory stoji za firmou DDtransit. Robil som mu jeho webovu stranku.
Nemame uplne presne informacie, co sa stalo, ale vieme, ze sa 'stratil' niekde na vychode Slovenska. Niekolko balikov rozviezol, niekolko zostalo nerozvezenych. Pokial viem, je nahlaseny ako pohresovana osoba.

Pride mi vrcholne nefer, verejne ho obvinit, pokial nemas ziadne informacie, co sa stalo. Je lahko mozne, ze ziadne baliky uz nikdy nerozvezie, ale nie preto, ze by nechcel.

margit
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pia Nov 16, 2007 6:16 pm
BydliskoCOLON Slovensko

Poslať od margit » Ned Nov 18, 2007 6:31 pm

Dusko píšeCOLON
Dovolim si na toto reagovat. Poznam sa s panom Divaldom, ktory stoji za firmou DDtransit. Robil som mu jeho webovu stranku.
Nemame uplne presne informacie, co sa stalo, ale vieme, ze sa 'stratil' niekde na vychode Slovenska. Niekolko balikov rozviezol, niekolko zostalo nerozvezenych. Pokial viem, je nahlaseny ako pohresovana osoba.

Pride mi vrcholne nefer, verejne ho obvinit, pokial nemas ziadne informacie, co sa stalo. Je lahko mozne, ze ziadne baliky uz nikdy nerozvezie, ale nie preto, ze by nechcel.

Uprimne dufam ze sa mu nic nestalo.Prosim pochopte aj nas, hned co vas prve napadne je, ze dnes vas uz chce kazdy len obtiahnut o peniaze a ze ste naleteli. Dufam ze je v poriadku.

meridian
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Nov 19, 2007 9:06 pm

DDtransit

Poslať od meridian » Pon Nov 19, 2007 9:31 pm

je nieco nove v pripade strateneho pana D z DDtransit? ako to je s poistenim prepravovaneho tovaru? funguje niektora zo spominanych firiem este aj dnes a da sa na nu spolahnut? je sice pekne ze mozu ponuknut cenu 1.50GBP/kg ale radsej by som si priplatil naviac poistenie ako potom plakat nad stratenym batohom. veci sa stracaju aj vo velkych firmach ( osobna skusenost s DHL, TNT) a to ze zasielka nepride adresatovi nemusi byt vzdy otazkou "neserioznosti" dopravcu. rad by som sa vsak vyhol firme, kde jedna teta sedi na telefone a ktora popri telefonovani vari perie a stara sa o deti a jej frajer beha dodavkou bez technicaku a poistky a rozvaza zasielky. doporucite niekoho seriozneho?

brightonak
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 91
RegistrovanýCOLON Sob Júl 14, 2007 5:48 pm
CONTACTCOLON

Poslať od brightonak » Pon Nov 19, 2007 10:18 pm

Na DDtransit poslednou dobou stretavam len staznosti. Nikdy som ich nevyskusal ale stale ich chvalili teda az na posledne asi tri mesiace. Pred poslanim by som si asi pockal na nejake nove referencie.

http://csbrighton.net
brightonak

Dusko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 136
CONTACTCOLON

Re: DDtransit

Poslať od Dusko » Uto Nov 20, 2007 1:04 pm

meridian píšeCOLONje nieco nove v pripade strateneho pana D z DDtransit? ako to je s poistenim prepravovaneho tovaru?
Pokial viem, zasielky, ktore rozvazal boli poistene, ale neviem v akej poistovni a netusim ani akym sposobom sa k tej informacii dopracovat. Takze vobec netusim na koho by sa mali postihnuti ludia obratit.

Marticka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Str Máj 04, 2005 11:32 pm
BydliskoCOLON 10 Connaught Sq., W2 2HG (u Oxford St.)

Re: DDtransit

Poslať od Marticka » Uto Dec 04, 2007 10:51 pm

meridian píšeCOLONrad by som sa vsak vyhol firme, kde jedna teta sedi na telefone a ktora popri telefonovani vari perie a stara sa o deti a jej frajer beha dodavkou bez technicaku a poistky a rozvaza zasielky. doporucite niekoho seriozneho?
Taky ted resim poslani darku na Vanoce. Nejserioznejc na me zapusobila firma www.dolphi-transport.com - stranka vypada celkem profesionalne, maj tam pojisteni i naky pripojisteni, zminujou vic ridicu a nakou renompovanou firmu, se kterou spolupracujou, muzu si sledovat zasilku a maj celkem dobry ceny. Ja jdu pres ne, snad veci dorazej. Dam pak vedet.
P.S.: Sem si jista, ze tam zadna teta na telefonu nesedi, nebot objednavku mi telefonicky potvrzoval chlap ;-)

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Sob Dec 08, 2007 8:12 pm

I ja riesim dilemu ako poslat vianocne darceky na Slovensko... vaham medzi klasickou postou, co bude drahsie (i ked neverim tej na slovenskej strane - uz nie raz som prisla o obsah zasielky) a Dolphi Transport-om, kde budem este musiet do balika nieco dolozit, aby som vyuzila tych 10 kil. Skuseni, piste!

Marticka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Str Máj 04, 2005 11:32 pm
BydliskoCOLON 10 Connaught Sq., W2 2HG (u Oxford St.)

Poslať od Marticka » Sob Dec 22, 2007 9:16 pm

Gina píšeCOLONI ja riesim dilemu ako poslat vianocne darceky na Slovensko... vaham medzi klasickou postou, co bude drahsie (i ked neverim tej na slovenskej strane - uz nie raz som prisla o obsah zasielky) a Dolphi Transport-om, kde budem este musiet do balika nieco dolozit, aby som vyuzila tych 10 kil. Skuseni, piste!
Tak ja uz jsem zkusena - pouzila jsem dolphi-transport.com a vse v pohode. Meli trochu zpozdeni pri vyzvednuti, ale poslali mi predem informacni a omluvnou smsku. Po telefonu vzdycky mily, cena byla taky ok.

bathory
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 27
RegistrovanýCOLON Uto Feb 21, 2006 11:22 am

Poslať od bathory » Ned Dec 23, 2007 3:57 pm

Tiež by som chcela pár pochvalných slov na účet Dolphi Transport vyjadriť. Vyzdvihnúť balík prídu ku vám domov. Lacné ceny, čo môžem porovnať s Royal Mail, keď som posielala balík domov minulý rok. Teraz som platila 15 libier za 11 kg. Príjemný prístup k zákazníkom.

Môžem jedine doporučiť.

Vďaka.

fortunaexpres
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Nov 22, 2007 8:39 pm

FORTUNAEXPRES - PREPRAVA BALIKOV GB<<>>SK

Poslať od fortunaexpres » Pia Jan 04, 2008 9:30 pm

-baliky su vyzdvihovane a dorucovane priamo na adresy
-ceny su od 1 libry za kilogram pri zasielkach tazsich ako 30 kg

- do 30 kg mate este vacsiu vyhodu- baliky nie su vazene a pre vypocet ceny prepravneho za balik je zaklad rozmer/velkost Vasho balika

Priklad:

Balik o rozmeroch 50cmx30cmx30cm>vaha do 30 kg
Cena prepravneho 15 libier

viac na www.fortunarent.com

Návrat hore

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Sob Jan 05, 2008 1:58 pm

Tak som to nakoniec riskla, a poslala balicek cez Dolphi Transport.
A som velmi spokojna - zasielku vyzdvihli odo mna doma a o tyzden uz bola pod vianocnym stromcekom na Slovensku. Za bezkonkurecnu cenu ked to porovnam s Royal Mail.
Odporucam.

Dusko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 136
CONTACTCOLON

Poslať od Dusko » Štv Feb 14, 2008 2:05 pm

Gina píšeCOLONTak som to nakoniec riskla, a poslala balicek cez Dolphi Transport.
A som velmi spokojna - zasielku vyzdvihli odo mna doma a o tyzden uz bola pod vianocnym stromcekom na Slovensku. Za bezkonkurecnu cenu ked to porovnam s Royal Mail.
Odporucam.
Ďakujeme Gine i ostatným, ktorí nás vyskúšali a nesklamali sa.

Len podotýkam, že najbližší termín prepravy na trase SK-CZ-UK je 28.2.2007 - štvrtok.
Preprava z UK do CZ a SK je naplánovaná na 2.3.2008 - nedeľa.

Pripomínam tiež, že zabezpečujeme nasledujúce služby:

- sťahovanie z Anglicka do Čiech a na Slovensko
- preprava kufrov, cestovných tašiek
- preprava balíkov
- preprava menších kusov nábytku
- preprava motocyklov a skútrov
- preprava bicyklov
- predaj kartónových krabíc a pomoc pri zabalení vašej zásielky.

To všetko v cenách už od £0.97 za kilogram!

Viac info na www.dolphi-transport.com, alebo na našom novom čísle 075 2576 1759.

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Sob Feb 16, 2008 12:23 am

Dusko píšeCOLON Ďakujeme Gine i ostatným, ktorí nás vyskúšali a nesklamali sa.
Nemate zaco. Dobre sa chvali samo. Drzim palce, nech sa vasej firme dari!!

A pre uplnost: Gina za sluzbu Dolphi Transport zaplatila ako sa patri. A dokonca ani nezneuzila jej vlastny dobry nick z Londyn.sk a ostala pre Dolphi Transport uplne anonymna cez jej obcianske meno ;-))))))).

Dusko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 136
CONTACTCOLON

Poslať od Dusko » Štv Feb 21, 2008 12:06 am

Gina píšeCOLONA pre uplnost: Gina za sluzbu Dolphi Transport zaplatila ako sa patri. A dokonca ani nezneuzila jej vlastny dobry nick z Londyn.sk a ostala pre Dolphi Transport uplne anonymna cez jej obcianske meno ;-))))))).
Absolutna pravda. Vedel som z prispevkov na Londyn.sk, ze Gina ma zaujem o nase sluzby, ale az do okamihu, ked sa tu objavil jej prispevok o tom, ze nase sluzby vyuzila, som netusil, ze tak naozaj urobila.
Priznam sa, ze som sa potom par minut hrabal v nasej databaze, kym som zistil, ktory ze to bol zakaznik a ako sa teda v skutocnosti vola.

Mimochodom, pre tych, ktori by sa chceli zucastnit prave prebiehajuceho priezkumu organizovaneho nasou spolocnostou, zverejnujem odkaz kde tak mozu urobit. Kazdy, kto vyplni uvedeny dotaznik ziskava 5% zlavu na nase sluzby.

Obrázok

sany
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Pia Dec 07, 2007 10:51 pm

Odosielanie zasielok na Slovensko zo Skotska

Poslať od sany » Ned Apr 13, 2008 6:11 pm

Nema niekto skusenost s odosielanim balikov zo Skotska na Slovensko za vyhodnu cenu? Doteraz som to riesila cez Royal Mail, ale v septembri sa po 3 rokoch vraciam domov, no a nazbieralo sa mi tu toho neurekom.:-))))

KAMJOX
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Str Okt 03, 2007 7:09 pm

Poslať od KAMJOX » Ned Máj 11, 2008 8:28 am

Najlepšia je aj tak stale www.dolphi-transport.com

Botto
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Sob Mar 11, 2006 8:45 pm
BydliskoCOLON Coventry
CONTACTCOLON

Preprava UK-SK

Poslať od Botto » Uto Jún 10, 2008 1:52 pm

ked som sa stahoval z UK na SK(okt. 2007), vyuzil som sluzby MV Parcel http://www.mvparcel.com/.
Maximalna spokojnost, prisli v presne dohodnuty cas ku dveram, dorucenie ku dalsim dveram trvalo 6 dni. Dobra komunikacia, slusna cena (mal som cca 80kg a bicykel), naozaj mozem odporucit.

Dusko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 136
CONTACTCOLON

Poslať od Dusko » Pon Jún 16, 2008 8:51 pm

********************** www.dolphi-transport.com *********************

Na všetky objednávky prijaté do 23.6.2008 poskytujeme zľavu 10% z prepravného.
Pre tých, ktorí si nestihnú urobiť objednávku v tomto termíne ponúkame v termíne
od 24.6.2008 do 30.6.2008 zľavu 5% z výšky prepravného.

Zľava sa týka len objednávok na smer UK-ČR-SR na termín prepravy 20.7.2008.

Spoločnosť DOLPHI-TRANSPORT zabezpečuje nasledujúce služby:

- sťahovanie z Anglicka do Čiech a na Slovensko
- preprava kufrov, cestovných tašiek
- preprava balíkov
- preprava menších kusov nábytku
- preprava motocyklov a skútrov
- preprava bicyklov

To všetko v cenách už od £0.97 za kilogram!

Dusko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 136
CONTACTCOLON

Poslať od Dusko » Ned Aug 17, 2008 7:27 pm

Kedže prvoradým cieľom našej spoločnosti je spokojnosť zákazníka, s účinnosťou od 13.8.2008 dochádza vo fungovaní našej spoločnosti k výrazným zmenám.

- Tou najvýraznejšou je zmena zmluvného partnera pri rozvoze zásielok v Českej Republike a na Slovensku. Vďaka tejto zmene sa nám podarilo výrazne skrátiť doručenie zásielok k príjemcom a to na 3 až 4 dni pre ČR a na 4 až 5 dní pre SR. S tým súvisí i vyššia profesionalita a lepšia komunikácia vo vzťahu k príjemcovi.

- Ďalšou pozitívnou zmenou je zníženie cien pre niektoré zóny, a to hlavne zónu 4 a 5, kde zníženie predstavuje až 0.20GBP za kg. Nový cenník platí na všetky objednávky prijaté od 13.8.2008.

- Otvorenie pobočky v Manchestri. Dlho očakávaná udalosť, ktorou plníme prianie mnohých záujemcov o prepravu z tejto oblasti. Mapku pokrytia i cenník nájdete v sekcii Cenník.

- Znižujeme poplatok pri platbe kreditnou alebo debetnou kartou na 3.9%.

- Meníme spôsob poisťovania zásielok. Ruší sa možnosť pripoistenia - nie je viac potrebné. Každá zásielka, pri ktorej odosielateľ dokáže preukázať jej hodnotu a dátum nadobudnutia (napríklad invoice, receipt etc.), je automaticky poistená na jej plnú hodnotu (max. do výšky 30000GBP). Pri ostatných zásielkách platí kompenzácia podľa prepravných podmienok.

- Dochádza k zmene v štatúte spoločnosti na Limited company. Naše registračné číslo je 06658310.

Ďalšie zmeny budú nasledovať v priebehu niekoľkých dní a budeme o nich opäť včas informovať.

Dusko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 136
CONTACTCOLON

Pravda o spolocnosti Dolphi Transport

Poslať od Dusko » Uto Sep 16, 2008 7:00 pm

Mesiac august bol pre spolocnost Dolphi Transport rekordnym. Prepravili sme 16 503kg zasielok pre 297 zakaznikov.

Dovera, ktoru do nas vkladate nam umoznuje neustale zlepsovat nase sluzby, a i preto ako prvy prichadzame s nasledujucou novinkou:

Prepravy z UK do CR A SR KAZDY TYZDEN!!!

Opat tym len potvrdzujeme nase veduce postavenie na trhu nizkonakladovych kurierskych spolocnosti medzi UK, CR a SR.

Pripominame novinky, ktore sme zaviedli ako prvy:
- prepravy kazdy tyzden,
- moznost vyberu terminu dorucenia zasielky
- platba kreditnou alebo debetnou kartou priamo pri odovzdavani zasielky
- online sledovanie stavu vasej zasielky
- predaj kartonovych krabic a pomoc pri zabaleni vasej zasielky
- zapecatenie vasich zasielok nasimi vlastnymi paskami, alebo specialnymi paskami TESA

Ktora z konkurencnych spolocnosti vam moze ponuknut podobne sluzby?

Dolphi Transport je nizkonakladova kurierska spolocnost prepravujuca zasielky z UK do CR a SR.

Viac informacii o spolocnosti Dolphi Transport najdete na www.dolphi-transport.com, pripadne nas kontaktujte na info@dolphi-transport.com, alebo telefonicky na 075 2576 1759, pripadne 020 8209 3481.

TIMON
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 11
RegistrovanýCOLON Ned Sep 16, 2007 1:50 pm
BydliskoCOLON Finchley

Re: Preprava UK-SK

Poslať od TIMON » Uto Okt 28, 2008 10:11 am

Botto píšeCOLONked som sa stahoval z UK na SK(okt. 2007), vyuzil som sluzby MV Parcel http://www.mvparcel.com/.
Maximalna spokojnost, prisli v presne dohodnuty cas ku dveram, dorucenie ku dalsim dveram trvalo 6 dni. Dobra komunikacia, slusna cena (mal som cca 80kg a bicykel), naozaj mozem odporucit.
Ja som mala s touto spolocnostou tiez len dobre skusenosti, zial tento rok sa mi dost casto stavalo, ze im to trvalo vecnost-2 tyzdne, kym som zasielku vobec dostala-pokazene kamiony a pod. a od leta neuveritelne zdrazeli, takze u mna skoncili. Zial vyskoka cena ich sluzieb vobec nezodpoveda kvalite.
Nasla som novu spolocnost www.van23.com, som s nimi maximalne spokojna, po vyzdvihnuti z Londyna mam veci do 2-3 dni doma na SK. Su rychli, spolahlivi a kvalitni. Mozem len odporucit!

dodod5
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Sob Nov 22, 2008 10:02 pm

Re: Preprava UK-SK

Poslať od dodod5 » Ned Nov 23, 2008 9:52 am

prosim kto ma skusenost z firmou slovakia parcel direct?

tetratrans
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Ned Apr 26, 2009 1:07 pm

TetraTrans Lacne posielanie balikov z UK na Slovensko a do C

Poslať od tetratrans » Ned Apr 26, 2009 1:39 pm

-nase ceny v Londyne od £0.99 za kg, ceny mimo Londyna od £1.20 za kg

-platba v hotovosti alebo kreditnou kartou na mieste alebo pri doruceni zasielky

-ziadne extra poplatky za platbu debetnou kartou

-akcia "cim viac posles, tym viac usetris" zabezpeci nasim vernym zakaznikom este nizsie ceny

-vyzdvihnutie zasielky priamo na adrese odosielatela a dorucenie na adresu prijemcu

-preprava kufre, baliky, elektricke zariadenia, nabytok, bicykle atd.

-stahovanie slovakov a cechov spat do SR a CR

-prijem vasich zakupenych zasielok do nasich skladov a nasledna ich preprava na adresu v SR a CR

-plna kompenzacia v pripade straty alebo poskodenia zasielky

-vyzdvihnutie zasielky kazdy den, vratane soboty a nedele do 23:00hod.

-doba dorucenia zasielky trva 4-6 dni od terminu prepravy

-pre bezpecne dorucenie kazda zasielka je oznacena vlastnym ciarovym kodom

-predaj baliaceho materialu a kartonovych krabic

-poradime a pomozeme ako vhodne a bezpecne zabalit vasu zasielku

Mrkni na nas cennik na stranke www.tetratrans.co.uk a uvidis, ze mame najlepsie ceny.

kontakt:07868 70 40 30
email:info@tetratrans.co.uk

BUTTON_POST_REPLY