Stratene listy

Pošta z Anglicka na Slovensko a naopak. Balíky, listy, peniaze...

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Jazvec
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 13
RegistrovanýCOLON Uto Sep 14, 2004 8:55 pm
BydliskoCOLON London-Charlton,Sladkovicovo
CONTACTCOLON

Stratene listy

Poslať od Jazvec » Sob Okt 09, 2004 8:08 pm

Za posledny polrok sa mi tu na poste stratili uz dva listy, nie je to vela ale cloveka to dokaze pekne vytocit... Oplati sa vobec poste doverovat? Aku mam istotu ze list zo znamkou bude doruceny? So staznostami sa mozme asi schovat. Takze ak niekto posiela nieco, co i len s malou dolezitostou, posite to doporucene - na podpis.

lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
RegistrovanýCOLON Str Apr 07, 2004 12:10 am
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

Poslať od lubo » Sob Okt 09, 2004 10:02 pm

Presne si trafil moj problem, prave vybavujem na poste jednu reklamaciu. Som zvedavy ako to dopadne, podal som dopis s certificate of posting, na co posta garantuje nahradu do vysky £28. Nemyslim si, ze recorded mail je o moc spolahlivejsi, lebo vyska nahrady je taka ista. Ked ide o nejako drahsiu vec, tak na to jedine special delivery s pripoistenim.

Wicanpe
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Pia Sep 03, 2004 1:30 pm

Re: Stratene listy

Poslať od Wicanpe » Uto Okt 12, 2004 2:05 pm

Jazvec píšeCOLONOplati sa vobec poste doverovat? Aku mam istotu ze list zo znamkou bude doruceny?
No to si objavil Ameriku!
Postovy system ma svoje trhliny tak ako kazdy iny system. Samozrejme, ze by sme sa tymto konstatovanim nemali uspokojit. Asi pred 3 rokmi zacali zahadne miznut moje listy domov. Mamka presvedcena, ze slovenski postari kradnu listy zo zahranicia lebo si myslia, ze su v nich peniaze, sa bola osobne stazovat u riaditela a podala aj pisomne staznosti. Odvtedy je zazracne pokoj. Na vine mohla byt kludne aj Royal Mail, ale kazducka evidovana staznost znizuje doveryhodnost posty a nepriaznivo sa odzrkadluje aj v statistikach, takze posta je nutena prijat kroky smerujuce k naprave.

Dusan
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 229
RegistrovanýCOLON Ned Jún 20, 2004 2:09 pm
BydliskoCOLON Sheffield
CONTACTCOLON

Re: Stratene listy

Poslať od Dusan » Uto Okt 12, 2004 9:50 pm

Royal Mail 'loses 14.4m letters'
Listy sa stracaju..., to sa uz kazdemu muselo stat aspon raz :(

Miroslav10
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 28
RegistrovanýCOLON Pia Jún 18, 2004 11:29 am
BydliskoCOLON Brighton

hmmm

Poslať od Miroslav10 » Str Mar 16, 2005 8:14 pm

Vazeny mne sa stratily peniaze v oktobri minuleho roku mal som ich na stastie poistene ale trva to uz pol roka a pytaju odo mna take nezmyselne doklady a papiere ze sa mi az rozum zastavuje takze ...usudte sami....zlata dobra slovenska skorumpovana byrokracia god blessed slovakia kiss

Ropak30
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Uto Apr 19, 2005 3:07 pm
CONTACTCOLON

stratene posta

Poslať od Ropak30 » Uto Apr 19, 2005 8:40 pm

Tak aj prispejem mojimi skusenostami. Mne posielala priatelka listy z Anglicka a prisiel mi asi jeden z troch poslanych. Teraz uz komunikujeme iba cez SMS alebo email. Poste uz neverim a peniaze by som nikdy takymto sposobom neposielal. Nerobte to ani vy.

BUTTON_POST_REPLY