Plynove zbrane

Ako a kde najlepšie a najvýhodnejšie nakúpiť potraviny, elektroniku, oblečenie... v Británii. Služby v Anglicku - holič, kaderník...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204
RegistrovanýCOLON Sob Apr 16, 2005 4:22 pm
BydliskoCOLON Westminster

Plynove zbrane

Poslať od Marlowe » Pia Máj 13, 2005 4:25 pm

Moj dalsi problem okrem anabolickych steroidov (v sekcii Posta, ak mate nejake skusenosti dajte vediet, vdaka) su plynove zbrane (mam same smiesne problemy :-): neviem ci je v anglicku mozne zakupit plynove zbrane na 9 mm plynove naboje. Nasiel som na internete niekolko stranok s airsoftovymi zbranami a so zbranami na plyn, ale ako naboje sluzia broky. Ja mam na mysli zbrane, ktore vystreluju plynove naboje s urcitym druhom paralyzujuceho plynu. V SR su legalne od 18rokov bez zbrojneho preukazu (vid napr. http://shop.e-zbrane.sk/index.htm). Ale mam pocit, ze tu v UK je to o trochu komplikovanejsie. Viete kde je mozne plynove zbrane v Londyne alebo inde v UK kupit?

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204

Vdaka

Poslať od Marlowe » Pia Máj 13, 2005 5:33 pm

Vdaka za link, prestudoval som ten letak, ale neviem, co myslia tym "self-contained gas cartridge system". Okrem toho tam je, ze "It does not apply to weapons
that use a CO2 bulb system because CO2
bulbs do not contain a projectile and are
therefore not self-contained.".
Plynove pistole, ktore mam na mysli, "idu" cez CO2, tak teraz fakt neviem.
Ale kedze som na nete nenasiel ich predaj (resp. nasiel som, ako som uz pisal, len CO2 zbrane na broky), tak asi ban plati aj na nich. Ale nie som si tym vobec isty :-(

bestfriend
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 109
RegistrovanýCOLON Ned Aug 08, 2004 6:35 pm
BydliskoCOLON London, Chingford Mount

Poslať od bestfriend » Pia Máj 13, 2005 7:07 pm

Opravdu povedené repliky ručních zbraní jsem před časem viděl v jedné zastavárně na Holloway Road, někde blízko metra. U některých byly sáčky s těma kuličkama, tak už nevím jestli to všechno nebyly jen ty na CO2.

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204

CO2

Poslať od Marlowe » Pia Máj 13, 2005 7:14 pm

bestfriend píšeCOLONOpravdu povedené repliky ručních zbraní jsem před časem viděl v jedné zastavárně na Holloway Road, někde blízko metra. U některých byly sáčky s těma kuličkama, tak už nevím jestli to všechno nebyly jen ty na CO2.
Ja mam tiez na mysli zbrane na CO2, ale s kalibrom 8, resp. 9mm - a pouzivaju sa do nich plynove projektily.

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204

Poslať od Marlowe » Pia Máj 13, 2005 7:29 pm

bomo píšeCOLON
bestfriend píšeCOLONOpravdu povedené repliky ručních zbraní...
Nuž, možno by to Marlowe mohol skúsiť. A dopadol by ako v Lock, Stock and Two Smoking Barrels :)
Vdaka za tip, skusim si to zohnat :-)
Ale co sa tyka tych zbrani, tak pravdou je, ze vacsina z nich su repliky skutocnych zbrani, a kym ich nedrzite v ruke tak rozdiel nespoznate (no niekedy ani pri drzani v ruke - niektore maju dokonca aj rovnaku hmotnost :-) A kto vytahuje nieco take na ulici v londyne tak si rovno koleduje o odstrelenie nejakym prislusnikom policie :-)

BUTTON_POST_REPLY