3ks Dupacky 0-3 mesiace.

Ako a kde najlepšie a najvýhodnejšie nakúpiť potraviny, elektroniku, oblečenie... v Británii. Služby v Anglicku - holič, kaderník...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
ScoobyDoo

3ks Dupacky 0-3 mesiace.

Poslať od ScoobyDoo » Pon Apr 26, 2010 11:34 am

Preadam 3ks dupacky, vhodne pre girls and boys na 0-3 mesiace.Pouzite.Delivery ;£2, Platba:na ucet, Cena: £5
Prílohy
DSCF2188.JPG
DSCF2188.JPG (102.57 KiB) Zobrazené 3278 krát
Naposledy upravil 3 dňa ScoobyDoo, celkovo upravené 0

monika
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 206
RegistrovanýCOLON Pon Nov 15, 2004 3:52 pm
BydliskoCOLON England

Re: 3ks Dupacky 0-3 mesiace.

Poslať od monika » Uto Apr 27, 2010 5:54 am

Nechcem byt zly prorok, ale ziadny normalny clovek zijuci v UK ti pouzite dupacky za taku cenu nekupi (aj ked su to 3 ks).
Iba ak by to bol Ralph Lauren alebo podobna znacka ;).

ScoobyDoo

Poslať od ScoobyDoo » Uto Apr 27, 2010 10:25 am

Sorry, suma bola prehnana.

Jarka28
Member
Member
PríspevkyCOLON 65
RegistrovanýCOLON Pon Feb 18, 2008 8:23 pm

Poslať od Jarka28 » Uto Apr 27, 2010 12:02 pm

No neviem ani ja nechcem byt zly prorok ale dupajdy sa daju kupit za 0,99 obnosene a aj nove na Ebay ci v Charity obchodoch.......kvalitne a pekne.....no neviem teda ci sa ti postasti predat detske vecicky tu a tak draho....good luck

ScoobyDoo

Poslať od ScoobyDoo » Uto Apr 27, 2010 12:08 pm

Hi, ja malej veci nakupujem len v znackovych obchodoch..Take care.

grief
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 432
RegistrovanýCOLON Sob Jún 23, 2007 7:54 pm
CONTACTCOLON

Poslať od grief » Uto Apr 27, 2010 2:55 pm

Tak to uz hej, ja som take stastne dieta nebol ;[

Jarka28
Member
Member
PríspevkyCOLON 65
RegistrovanýCOLON Pon Feb 18, 2008 8:23 pm

Poslať od Jarka28 » Uto Apr 27, 2010 9:10 pm

Akoze to je v poriadku ze nakupujes len v znack.obchodoch.....ale ja len pisem ze znackove a nove sa daju kupit lacnejsie a nemyslim si ze ich tu predas....coz vidim ze s cenou si sla rapidne dolu....:-))

ScoobyDoo

Poslať od ScoobyDoo » Uto Apr 27, 2010 11:43 pm

Hi, dakujem ti za tvoj nazor, je mi jedno ci ich predam tu alebo niekde inde, dolezite je , ze sa predaju aj ked nie tu. A ked tak hovoris, ze sa daju kupit krajsie a nove a lacno, prave som kukala na ebay mojej malinkej vacsie pyzamko, je to dost predrazene.Za tie peniaze kupim znackove pyzamko v USA.Inak ak si spomynala ,ze sa da kupit v sekaci lacnejsie, nikdy by som tam nekupila nic, pretoze nevidim ako tie veci skladaju a nepotrebujem ,aby dostala nejake vyrazky, pokozka malych baby je velmi citliva a dokonca ja mojej malej periem a susim v susicke samostatne jej veci na oblecenie .Najlepsie sa mi nakupuje pre moju malinku v USA, tam som jej kupila aj ciernu kozenu bundu. Take care.

krtek
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 762
RegistrovanýCOLON Uto Aug 07, 2007 2:47 pm
BydliskoCOLON London HA2

Poslať od krtek » Str Apr 28, 2010 9:22 am

podle stylu
ScoobyDoo = Angelika Depesacka , at nas ochranujou vsichni svati, presunula se na dalsi forum.

ScoobyDoo

Poslať od ScoobyDoo » Str Apr 28, 2010 12:28 pm

Mili KRTEK,

Urážlivé, obscénne, vulgárne, ohováracie, , príspevky , dufam, ze si si toto prestudoval pred tym ako si vstupil na toto forum, tu nie si panom tohto fora, aby si si do mna dovoloval.Bola by som rada , aby si si to uvedomil.

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Poslať od carfaxcat » Str Apr 28, 2010 12:49 pm

Predpokladam, ze to citanie pravidiel diskusie plati pre vsetkych diskutujucich.

krtek
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 762
RegistrovanýCOLON Uto Aug 07, 2007 2:47 pm
BydliskoCOLON London HA2

Poslať od krtek » Štv Apr 29, 2010 9:25 am

Mila angeliko (scoobydoo a buhvi jak si jeste rikas). Nevim jak dobre ctes a mozna ze ti dela problemy porozumet pro tebe cizimu jazyku cestine, ale ja jsem ve svem prispevku nenasel ani jedno urazlive, obscenne, vulgarne ci ohovarajuce. Ja jsem jenom vyjadril nazor ze je hrozne ze zacnes zaplevelovat diskuzi svyma "dristama" o svem cernem BMW, o slovenskych sirupech, znackovem obleceni, o tom ze si nekdo, ze tvuj manzel tvrde pracuje a nikdo vam nic neda, o tom ze vlastne zijes sama protoze chlapa nepotrebujes, o tom ze mas chlapa v USA, o tom ze na nas vsechny posles rodinneho pravnika, o cernych kozenych bundach ktere jsou jedine spravne obleceni (pochopitelne znackove a z USA) a dalsi tvoje nazory, ktere jsou VZDY naprosto spravne a nikdo nema ani to nejmensi pravo je i jen trochu zpochybnit, protoze ty jsi ta spravna a vyvolena.

A protoze na tomhle foru se celkem vyskytuji lidi kteri jsou celkem v pohode, tak se bojim ze to svoji pritomnosti znicis.

Myslim ze me tu lidi dostatecne znaji aby vedeli ze jen tak nikoho neurazim, ale ze se naopak snazim vzdy pomoci, proto bych byl nerad aby lidi znechucene odchazeli z tohoto fora jen proto ze si prectou veci ktere jsi schopna napsat.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Štv Apr 29, 2010 11:25 am

Krtek, myslim ze ignorovanie je najsilnejsia zbran. Netreba liat benzin do ohna. ;-)

ScoobyDoo

Poslať od ScoobyDoo » Štv Apr 29, 2010 12:12 pm

Mily Krtek

, v prvom rade si sprav poriadok ty , aby ludia na tvojej stranke perverzne nenadavali, nespomynali slovo ako HITLER, a aby si tam medzi sebou nedavali navody ako cez letiskovu kontrolu previest kopirovane dvd alebo CD, soft. A ESTE JEDNA VEC, DASKA15 NEMALA PRAVO NAZVAT MOJE BABY , ZE JE GENETICKY MATERIAL ZA CO SA MI OSPRAVEDLNILA. Mimochodom teba do toho nie je nic, ze ja som sa prestahovala do USA, je to moja osobna vec, najdi si iny objekt na ohovaranie.Okrem toho, to ze som si niekoho nasla a prestahovala sa do USA, to teba nema co zaujmat, pretoze zasahujes do mojho sukromia.Ak mas dost penazi , kup si aj ty drahe BMW.To , ze tu ludom pomahas , to je pekne od teba.Mimochodom to co tu dokazujes, je ohovaranie,ja ta neohovaram na verejnosti,pretoze ty ma nazaujmas.Co sa tyka toho, ano podala som zalobu na sud na Dasku 15, ale ked sa mi ospravedlnila , zaloba bola na nu stiahnuta, este v ten den ako sa mi ospravedlnila.Nedovolim nikomu , aby moje dieta nejakym sposobom ponizoval a verejne ohovaral , ze je geneticky material, rozumies tomu, to si zapamataj velmi dobre, nemala na to pravo, a bola taka sikovna, ze si to zmazala.Ja na verejnosti neohovaram jej deti, a nikdy by som sa az tak neznizla , aby som niekomu bezdovodne ublizovala, vy ste na tvojej stranke verejne bavili na moj ucet, zosmiesnovali ste moju osobu, dokonca aj ty si sa bavil na tom, ze mne zomrel muz.To , ze som si v USA nasla druheho partnera teba do toho nie je absolutne nic, nemate zabrany pred nicim, dokazete sa bavit na druheho bolesti ako aj ty, co by si mal ist prikladom,dokazete zneuzit cokolvek na to, aby sta sa pobavili .DAM TI JEDNU DOBRU RADU DO ZIVOTA, STARAJ SA O SEBA, NEUBLIZUJ DRUHEMU A KED MAS NEJAKY PROBLEM TAK MI TO POVEDZ ROVNO DO OCI, A NIE MA TU ZHADZOAVAT, OHOVARAT NA INOM FORE.AK SI TAKY HRDINA POVEDZ MI TO ROVNO S OCI DO OCI.ROZUMIES MI DUFAM, DOST DOBRE.
Naposledy upravil 1 dňa ScoobyDoo, celkovo upravené 0

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Poslať od carfaxcat » Štv Apr 29, 2010 12:45 pm

LOL
jaro, mas pravdu. Poradis nejaky hasiaci pristroj?
Myslim si, ze krtek patri medzi takych prispievatelov, ktorych odpovede su na velmi dobrej urovni, ja ich velmi rada citam, zaroven tento clovek ma zmysel pre humor.

Myslim, ze by tu akurat niekto mal ubrat z agresivneho tonu :)

Zelam pekny den vsetkym: ci v Devone, USA, Londyne alebo inde, bez ohladu na to, ci jazdia na BMW alebo Skodovke, ci preferuju ciernu alebo cervenu farbu, staru hudbu alebo nieco nove.

stamina
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 11
RegistrovanýCOLON Štv Okt 21, 2004 1:21 pm

Poslať od stamina » Uto Máj 04, 2010 7:18 pm

ty si neuveritelna tupota.
a tie hrubky...

daj sa dokopy, prosim ta, alebo zacni znovu chodit do skoly alebo neviem co..

grief
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 432
RegistrovanýCOLON Sob Jún 23, 2007 7:54 pm
CONTACTCOLON

Poslať od grief » Uto Máj 04, 2010 9:03 pm

citim dalsiu zalobu

xaxa
User Eater
User Eater