Kde nakupovať: OBLEČENIE

Ako a kde najlepšie a najvýhodnejšie nakúpiť potraviny, elektroniku, oblečenie... v Británii. Služby v Anglicku - holič, kaderník...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Dusan
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 229
RegistrovanýCOLON Ned Jún 20, 2004 2:09 pm
BydliskoCOLON Sheffield
CONTACTCOLON

Poslať od Dusan » Pon Júl 05, 2004 12:36 am

Bomo píšeCOLONDobré a kvalitné veci majú aj v Mark&Spencer a keď človek vystihne nejakú dobrú akciu, tak sa oplatí nakupovať aj tam.
Tak M&S nepatri k lacnym obchodom, prave ze k najdrahzsim. Vacsinou je tam maju ale decentnejsie oblecenie, do prace...
Ja mam najradsej TKMaxx,znackove veci a kazdy tyzden novy tovar. Vsetky zname svetove znacky za polovicne ceny.
v Londyne ho najdete :
Charlton
Croydon (Centrale)
Croydon (Purley Way)*
Ealing
Hammersmith*
Harrow
Kingston*
Leyton Mills
Sutton
Wood Green

Odporucam aj H&M, tiez maju pekne a lacnejsie veci.

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Pon Júl 05, 2004 5:58 pm

Ahojte!
Prihodim svoje oblubenie high street names: Moje cislo jeden je jednoznacne NEXT - do prace aj na volny cas, potom MARKS & SPENCERS (spodne pradlo nerobi nikto lepsie) a ZARA.
Pre lacnu fashion mam rada H&M a New Look ale aj TK Maxx je super, lenze to musite mat nervy prehrabovat sa.
Topanky nakupujem iba v Italy. :-)

shifter
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 30
RegistrovanýCOLON Uto Jún 22, 2004 1:50 pm
BydliskoCOLON BA

Poslať od shifter » Štv Aug 05, 2004 9:57 am

Pridavam sa k Eiseneger; dalej H&M, ZARA, FCUK :) a este jeden shop na Oxford street (na oboch koncoch predajne), ale nespominam si na meno...
A v podstate teraz vsetko, vsade su zlavy, a nie ako u nas - 10 az 20%, ale 70-80%. Napriklad t-shirt z povodnej ceny £40 som kupil za £5

NEXT sa mi nejako nepaci (posudzujem panske), ale anglicania su do toho zblazneni.

Beyonce104
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12
RegistrovanýCOLON Str Aug 25, 2004 10:36 am

Kde sa oplati kupit oblecenie

Poslať od Beyonce104 » Štv Aug 26, 2004 6:19 am

Chystam sa do Londyna a strasne by som si tam chcela kupit nejake tricko ci uz s napisom London alebo angl.vlajka mozno viete co myslim.Kde to dostat?Pocula som ze na blsich trhoch mozme natrafit na kvalitnejsie oblecenie ako tu doma.Poradite mi?Kolko to moze stat?

zima
Member
Member
PríspevkyCOLON 56
RegistrovanýCOLON Pon Máj 03, 2004 7:00 pm
BydliskoCOLON London [Edgware]
CONTACTCOLON

Poslať od zima » Pia Sep 24, 2004 12:23 am

mne sa paci "dorothy perkins" :o]
ten "eisenegger" na oxforde je fajn v jednom z nich v tom blizsie k victorke maju vzdy lacne veci, mam odtial dve mile sukne v povodnej cene spolu £80 a mam ich za babku :o]

Oli
Member
Member
PríspevkyCOLON 57
RegistrovanýCOLON Str Júl 21, 2004 12:49 pm
BydliskoCOLON London NW2

Poslať od Oli » Pia Sep 24, 2004 9:29 am

Dobry obchod je aj Japonsky UNIQLO, maju celkom lacne zakladne oblecenie (napr. 100% cotton T-shirt £4.99). Dost velky obchod je na Piccadilly a myslim ze otvaraju pobocku aj na Oxford Street.

Wicanpe
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Pia Sep 03, 2004 1:30 pm

Poslať od Wicanpe » Pia Sep 24, 2004 3:48 pm

Jednoznacne FCUK, River Island, NEXT, Morgan, aj Etam. Dalej Top Shop na Oxford Street je proste bomba. Bielizen M&S, La Senza a na bezne nosenie H&M. A samozrejme nic nepotesi viac nez dobry bargain z New Looku alebo Primarku.
Pre chalanov odporucam NEXT, Topman a Ciro Citterio.
TKMAXX nepoznam ale vyskusam. Diky za tip.

bestfriend
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 109
RegistrovanýCOLON Ned Aug 08, 2004 6:35 pm
BydliskoCOLON London, Chingford Mount

Poslať od bestfriend » Sob Nov 06, 2004 7:16 pm

Marks & Spencer jsem z CR povazoval za prestizni znacku s prvotridni kvalitou. Vybral jsem si u nich pekne boty za nizkou cenu a ted uz si to o M&S nemyslim. Mam same puchyre a ty boty jsou tak tvrde, ze az prijdou mrazy, tak budou urcite klapat jako drevaky. Jiste ma nemaly podil to, ze jsem na nakupovani bot uplny idiot, ale co bych ted dal za obycejne nositelne boty od Bati.

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Sob Nov 06, 2004 9:54 pm

ze az prijdou mrazy
No neviem neviem, ale tych mrazov (ako ich pozname z domu) sa tu asi nedockas. :-). Zima je tu miernejsia ako v Cechach alebo na Slovensku a to sa odzrkadluje aj v druhu tovaru dostupnom v obchodoch - zimne topanky su bezne neoteplene.

Ked hovorime o M&S - topanky by som tam rozhodne nekupovala. Vacsina ich vyrobkov ale podla mna je vysokej kvality (ja som napriklad nadsena nielen spodnou blieznou ale aj ich jedlom), ale samozrejme stale plati stare zname - skusaj a kontroluj!

bestfriend
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 109
RegistrovanýCOLON Ned Aug 08, 2004 6:35 pm
BydliskoCOLON London, Chingford Mount

Poslať od bestfriend » Ned Nov 07, 2004 12:18 am

Gina píšeCOLONmrazov (ako ich pozname z domu) sa tu asi nedockas. :-)
Ne? Tak to hodnotim pozitivne. Uz ted chodim v zimni bunde a to bych v ni musel i spat. Okna maji jen jedno sklo, tim protahuje, vsechno je porad mokre a nikdy nic neuschne. Ale nekteri tu chodi i v takovem pocasi v tilku, to tedy obdivuju.

Kdo sem pojedete, pripravte se, ze si to odmarodite. Ale abych jen nefnukal, ti z teplejsich zemi jsou tu uplni nestastnici, az je mi jich kolikrat lito, jak ti tu musi trpet. Proti nim jsme jeste docela otuzili.

Mireeec
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 38
RegistrovanýCOLON Pia Jún 04, 2004 3:14 pm
BydliskoCOLON Clapton

Poslať od Mireeec » Ned Nov 07, 2004 2:18 pm

Rad kupujem v Eisenegger na Oxford str.je to super obchod a maju tam vzdy super zlavy.Potom Topshop a River Island,Mexx no niekedy su fajn veci i v Officer Cl.

viki100
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10
RegistrovanýCOLON Ned Feb 20, 2005 5:12 pm
BydliskoCOLON bratislava

vypredaje

Poslať od viki100 » Uto Feb 22, 2005 6:27 pm

zaujimalo by ma kedy byvaju v Londyne dobre vypredaje okrem januara?????????

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Uto Feb 22, 2005 8:30 pm

zaujimalo by ma kedy byvaju v Londyne dobre vypredaje okrem januara?????????
Vseobecne su 2 velke vypredaje: January and Summer. Letne zacinaju v juni a koncia zaciatkom augusta. Aj ked som v poslednych par rokoch spozorovala ze vypradaju su kym a kedy maju firmy co vypredavat , teda hocikedy. :-).

kiki
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18
RegistrovanýCOLON Str Apr 28, 2004 10:27 pm

lilywhites

Poslať od kiki » Pia Mar 11, 2005 4:42 pm

Najlacnejsi obchod so sportovym znackovym oblecenim najdete na Picadilly Circus. Vola sa to Lilywhites. Tam maju 50% az 70% zlavy po cely rok.
Maju pobocky aj inde po Londyne ale s inym nazvom. Tusim World of Sport.

tinusowa
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 25
RegistrovanýCOLON Uto Máj 03, 2005 8:06 pm
BydliskoCOLON UK

:-)

Poslať od tinusowa » Pon Máj 09, 2005 9:14 pm

Ja najradsej nakupujem v Tk Maxx-e.Najdete tam vela veci od designerov.V letnom sale slnecne okuliare Gucci,D&G...za smiesne ceny (20,30libier a vyssie)Normalne by ste dali za ne aj cez 100vku.Nechyba Tommy Hilfiger!Okrem handar tychto znaciek tam maju uplne vsetko...tasky,kufre,doplnky,kozmetiku,parfemy...Len musite mat chut sa v tom prehrabovat a hladat dobre kusky.Niektore veci mi pripadali fakt ako handra na dlazku :( Po kazdej navsteve som si vsak nieco odniesla(vacsinou novu tasku...)Tie sa tam pohybuju od 5 libier.Vsetko znackove!
Topanky najradsej nakupujem v Clarks ...Su sice drahe aj ked su v sale-och,no kvalita je super!!!
Na handry je super H&M a Mango :)

Jazzadelic
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Štv Apr 14, 2005 3:48 pm
BydliskoCOLON Bratislava

Poslať od Jazzadelic » Uto Máj 10, 2005 12:37 pm

Tiez mam najradsej TK Maxxx len na toto nakupovanie treba vela casu a obrovsku trpezlivost. Daju sa tam najst ale fakt dobre kusky za par libier.
V tom obchode, kde som nakupoval ja ale na panskom poschodi nefungovali kabinky (asi 2 mesiace) takze som si musel nabrat kopec handier, ist o poschodie nizsie na damske, tam to vyskusat a ak som potreboval ine cislo znova hore na panske a dole skusat :-(

A treba si handru vzdy dobre popozerat, ci niekde nieje znecistena z toho, jak 300 krat spadla na dlazku. Alebo ci niekde nema dieru alebo prepalene a prave preto je taka lacna.

danka44
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Jan 08, 2009 1:49 pm

Re: Kde nakupovať: OBLEČENIE

Poslať od danka44 » Štv Jan 08, 2009 1:57 pm

Ahojte. Ja som našla dobrý obchod čuduj sa na Slovensku.Ponúkajú spoločenské šaty za celkom dobrú cenu.http://www.spolocenskesaty.info

Rosnicka
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18
RegistrovanýCOLON Str Aug 24, 2005 2:43 pm
BydliskoCOLON London

Re: Kde nakupovať: OBLEČENIE

Poslať od Rosnicka » Štv Jan 08, 2009 2:42 pm

Ked nakupovat oblecenie, tak rozhodne v Londyne, som spat na Slovensku uz dva roky ale pravidelne sa do Londyna vraciam koli vypredajom. S tou nasou kvalitou a hlavne cenami sa to neda porovnat. Milujem Next, Zara, H&M a TKMaxx home. V Kosiciach teraz otvorili H&M a M&S, ale je tu maly vyber a ceny su podstatne vyssie ako v UK.

BUTTON_POST_REPLY