Nakupovanie v NEXT

Ako a kde najlepšie a najvýhodnejšie nakúpiť potraviny, elektroniku, oblečenie... v Británii. Služby v Anglicku - holič, kaderník...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
adriena3
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Uto Jan 24, 2006 9:31 pm

Nakupovanie v NEXT

Poslať od adriena3 » Uto Jan 24, 2006 9:43 pm

Prosila by som informacie od tych, co maju skusenost s on line nakupovanim z NEXT. Mam tam zalozeny ucet, ale vobec mi nie su jasne pravidla platenia. Ak viete, vysvetlite mi to.
(?Next mi dava nejaky kredit 250 libier, ale co ak chcem nakupovat za viac? )

bebaq
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pia Jún 29, 2007 5:08 pm

Re: Nakupovanie v NEXT

Poslať od bebaq » Pia Jún 29, 2007 5:32 pm

ahoj, ja som takto nakupovala iba raz, zle som sa zaregistrovala, takze po prvom nakupe moj ucet zrusili, ale mozes si nakupit aj za viac nez 250libier, neviem, preco je tam ten kredit, oni ti poslu tovar, do 10 dni ho mozes vratit a potom az platis - poslu ti fakturu.Teraz som sa chcela zaregistrovat este raz, ale uz prvy nakup musim hned zaplatit, kedze este nemam ucet v UK tak mam smolu....akceptuju len platbu kartou na meno registrovaneho...az po prvom nakupe to bude zase fungovat na styl - kupis - platis neskor. maj sa

jana zvalova
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pia Aug 10, 2007 2:57 pm

Re: Nakupovanie v NEXT

Poslať od jana zvalova » Pia Aug 10, 2007 3:01 pm

Aj ja by som chcela nakupovat v next cez internet, ale na akej stranke ste to kupovali, ja na www.next.co.uk ale tiez mi niesu jasne pravidla. Pyta to odo mna kreditku a neviem co tam mam zadat.
Dakujem

BUTTON_POST_REPLY