Skúsenosti s nákupom v Argose

Ako a kde najlepšie a najvýhodnejšie nakúpiť potraviny, elektroniku, oblečenie... v Británii. Služby v Anglicku - holič, kaderník...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
dalila
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 23
RegistrovanýCOLON Sob Sep 10, 2005 4:25 pm

Skúsenosti s nákupom v Argose

Poslať od dalila » Ned Jan 29, 2006 1:01 am

ahojte cem sa opytat na skusenosti z vyrobkami z Argosu.
ci veci s tamad su kvalitne alebo mam radsej kupit inde.dik

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204
RegistrovanýCOLON Sob Apr 16, 2005 4:22 pm
BydliskoCOLON Westminster

Re: skusenost v argose

Poslať od Marlowe » Ned Jan 29, 2006 8:07 am

dalila píšeCOLONahojte cem sa opytat na skusenosti z vyrobkami z Argosu.
ci veci s tamad su kvalitne alebo mam radsej kupit inde.dik
Veci z Argosu su take iste ako v inych obchodoch - niektore velmi kvalitne a niektore menej kvalitne. Argos produkty nevyraba. Je to vlastne - velmi zhruba povedane - sklad. Takze samozrejme bude rozdiel v kvalite ked si z Argosu kupis napr. TV Wharfedale za £100 alebo TV Sony za £500.
Osobne mam s Argosom (zatial) len dobre skusenosti a zvyknem tam nakupovat dost casto.

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Poslať od sidzej » Ned Jan 29, 2006 1:21 pm

Tak ako pisal Marlowe, naozaj to zalezi na tom, co presne chces v Argose kupit. Po vlastnej skusenosti (stalo sa mi to tak v 3 z 10 nakupov) odporucam skontrolovat tovar priamo v Argose (ak kupujes drobne veci priamo v store), kedze obcas maju popletene cisla produktov v katalogu a v sklade. Ja som tak dostal zoparkrat ine odtiene/farby produktov. Vyhodou v Argose su vsak velmi jednoduche reklamacie (vratia ti bud celu sumu, alebo vymenia tovar bez zbytocnych vysvetlovani).

lair
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 351
RegistrovanýCOLON Ned Feb 13, 2005 10:38 pm
BydliskoCOLON Bexhill-on-Sea

Argos

Poslať od lair » Ned Jan 29, 2006 6:40 pm

Ahoj. Ja som tiez kupil uz vela veci v Argose a takmer vsetko bolo vzdy v poriadku. Ale aj ine obchody funguju presne tak, teda v pripade ak nechces ten tovar, alebo nesplna tvoju predstavu tak bez udania dovodu do 16 dni ho vratis a vratia ti peniaze. Ja som to spravil 2x. Konkretne som vratil breadmaker do Lidl a diktafon do Dixons. V tom druhom pripade dokonca bez povodneho obalu iba vyrobok a predsa mi bez problemov vratili peniaze.

scigo
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 47
RegistrovanýCOLON Sob Jan 08, 2005 12:46 am
BydliskoCOLON Banbury
CONTACTCOLON

Poslať od scigo » Ned Jan 29, 2006 8:36 pm

mam tiez rovnaku spozitivnu skusenost.dokonca aj s argos direct kde sme si kupili celu spalnu a rovnako aj jedalensky stol.vsetko dorazilo ako slubili a sme spokojny aj s kvalitou.ozaj zalezi aka ta dotycna vec je.skoda ze si na niektore veci nemozno aj siahnut (nabytok) niekedy by to prislo vhod.este mala zaujimavost pre niektorych.argos uz vlastni aj index a homebase,teda ak nieco nemaju v argose oplati sa pozriet do homebase.

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Poslať od sidzej » Ned Jan 29, 2006 9:02 pm

scigo píšeCOLONeste mala zaujimavost pre niektorych.argos uz vlastni aj index a homebase,teda ak nieco nemaju v argose oplati sa pozriet do homebase.
To sa naozaj oplati. V Argose sme si vyhliadli stol so stolickami za 300 GBP a presne ten isty mali v Homebase v akcii za 170 GBP. To cloveka potesi :)

scigo
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 47
RegistrovanýCOLON Sob Jan 08, 2005 12:46 am
BydliskoCOLON Banbury
CONTACTCOLON

Poslať od scigo » Ned Jan 29, 2006 10:48 pm

som rad ze tebe sa to podarilo.ja som take stastie nemal.jednu skrinku co som chcel nemali ani tam ani tam a tak som ostal bez.trosku to nastvalo ale co uz.

bixo
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 45
RegistrovanýCOLON Uto Apr 06, 2004 8:49 am
BydliskoCOLON Brancaster
CONTACTCOLON

Poslať od bixo » Pia Máj 05, 2006 9:47 pm

Argos je prima ked potrebujete nieco velmi surne ako ja opravyt narychlo auto a v servise chceli majlant tak som si piatok "kupil" vlastne pozical z argosu par drobnosti ktore som potreboval na opravu a po weekende pondelok som im to doniesol spat. Bez slova vsetko vzali spat. Ale pozor nie vsetko sa da kupit a potom vratit napr. videokamery fotaky a podobne su z toho vylucene.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Pon Máj 08, 2006 10:32 am

bixo píšeCOLON...tak som si piatok "kupil" vlastne pozical z argosu par drobnosti ktore som potreboval na opravu a po weekende pondelok som im to doniesol spat.
Nehnevaj sa, ale toto je uz zneuzivanie systemu.

bixo
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 45
RegistrovanýCOLON Uto Apr 06, 2004 8:49 am
BydliskoCOLON Brancaster
CONTACTCOLON

Poslať od bixo » Pon Máj 08, 2006 2:03 pm

jaro píšeCOLON Nehnevaj sa, ale toto je uz zneuzivanie systemu.

pozor Jaro neni zneuzivanie ako zneuzivanie... pojem zneuzivanie by bol adekvatny mojmu konaniu v pripade ak by som to robil stale respektive viac nez je zdrave. Ja som to takto urobil iba raz bola to emergency situacia. Navyse Argos to ma v term a conditions ze vrati kazdemu peniaze za jeho produkty s ktorymi zakaznici nie su adekvatne spokojny. Plus nemusis sa bat Jaro, Argos ma svoje paky na to aby to ludia naozaj nezneuzivali a nie len "nevinne" skusali kvalitu ich produktov ako to bolo v mojom pripade :)

Ak by to tak nebolo, tak uz davno by Argos zasiahol dakymi restrikciami alebo obmedzeniami voci zakaznikom ktory im vracaju ich "kvalitne" produkty.

BUTTON_POST_REPLY