Aky kupit laptop + prislusenstvo (GPS)

Ako a kde najlepšie a najvýhodnejšie nakúpiť potraviny, elektroniku, oblečenie... v Británii. Služby v Anglicku - holič, kaderník...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
mrqua
Member
Member
PríspevkyCOLON 51
RegistrovanýCOLON Pia Dec 17, 2004 2:24 pm
BydliskoCOLON PE3 6AY
CONTACTCOLON

Aky kupit laptop + prislusenstvo (GPS)

Poslať od mrqua » Ned Okt 15, 2006 12:14 am

Stojim pred velkou dilemou.. Aky kupit stroj a GPS do auta.
Ak by som nepozeral na peniaze, riesenie by bolo jasne..

Vychadzam z toho ze mam serioznu graficku stanicu doma, takze Laptop bude ako dalsi prenosny comp, vyuzity na 80-90% pracovne (office,praca s fotos, web, posta,...), VoIP a pod.
Mal by mat min.512MB, Centrino 1.6, staci DVD player,netreba napalovacku grafika-aby slo spustit DivX6, citacka kariet... 14" widescreen by bolo fajn
Potrebujem aby to aj potiahlo nejaku tu hodinku..
Nechcem ziadne lopaty so 17" displejmi s AMD, co vydrzia do 1 hodiny..

Uz som rozmyslal aj o kupe HP TC4200 (tablet) na ebay za 725£ all inclusive, ale bojim sa aby som nebol sklamany ked ho dostanem do ruky.. Ale bolo by fajn mat v aute tablet s MS AutoRoute a GPS riesenie vo vacku.. A tu je moja dilema, kupit laptop+kopec kablov v aute + bluetooth receiver = GPS za 800-900£ a pritom mam aj laptop aj GPS.

Riesenia s mobilmy a podobne hovadiny ma nezaujimaju, je to moc male, nema to dotykovu obrazovku a pod.. Casom urcite vyskusam s exter. bluetooth GPS prijimacom

Druha volba: kupit laptop a casom TomTom 510 al. 710 do auta bude fajn... 710 ma komplet Europu, kdezto TT One a TT 510 Len majoritne cesty smerom od Ciech na vychod... :-(

Dakujem za akekolvek rady
Naposledy upravil 1 dňa mrqua, celkovo upravené 0

mrqua
Member
Member
PríspevkyCOLON 51
RegistrovanýCOLON Pia Dec 17, 2004 2:24 pm
BydliskoCOLON PE3 6AY
CONTACTCOLON

Re: Aky kupit laptop + prislusenstvo (GPS)

Poslať od mrqua » Ned Okt 15, 2006 12:59 am

Este ma napadlo riesenie origami od Samsung -Q1. Dost si to uzivatelia co to kupili vychvaluju, vlastne to nahradza PDA a laptop v jednom, neviem preco aj mobil.. Kupit sa da za 661 tu.
Dalsie info na samsungwebe.

BUTTON_POST_REPLY