Kde dostanem Hip-Hopové oblečenie?

Ako a kde najlepšie a najvýhodnejšie nakúpiť potraviny, elektroniku, oblečenie... v Británii. Služby v Anglicku - holič, kaderník...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Eu4iO
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Sob Jún 02, 2007 6:33 pm
CONTACTCOLON

Kde dostanem Hip-Hopové oblečenie?

Poslať od Eu4iO » Sob Jún 02, 2007 6:52 pm

Neviete prosím Vás kde by som mohol dostať hip hopové oblečení v Londýne? Bývať budem v časti Leyton (pri nejakom Walthamstow Central). Zaujíma ma všetko čo sa týka hip hopu, teda šiltovky, reťaze, nohavice, mikiny, bundy a pod. Velmi rád by som tam dačo kupil. Poraďte pls.

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Re: Kde dostanem Hip-Hopové oblečenie?

Poslať od xaxa » Sob Jún 02, 2007 7:40 pm

Eu4iO píšeCOLONNeviete prosím Vás kde by som mohol dostať hip hopové oblečení v Londýne? Bývať budem v časti Leyton (pri nejakom Walthamstow Central). Zaujíma ma všetko čo sa týka hip hopu, teda šiltovky, reťaze, nohavice, mikiny, bundy a pod. Velmi rád by som tam dačo kupil. Poraďte pls.
Lol. no predsa v kazdom SportsWorld, pripadne Adidas, Nike, etc. Toho sa nemusis bat, zeby si nekupil, staci sa zastavit v ktoromkolvek chavlande.

Eu4iO
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
CONTACTCOLON

Poslať od Eu4iO » Ned Jún 03, 2007 12:52 pm

xaxa píšeCOLON
Eu4iO píšeCOLONNeviete prosím Vás kde by som mohol dostať hip hopové oblečení v Londýne? Bývať budem v časti Leyton (pri nejakom Walthamstow Central). Zaujíma ma všetko čo sa týka hip hopu, teda šiltovky, reťaze, nohavice, mikiny, bundy a pod. Velmi rád by som tam dačo kupil. Poraďte pls.
Lol. no predsa v kazdom SportsWorld, pripadne Adidas, Nike, etc. Toho sa nemusis bat, zeby si nekupil, staci sa zastavit v ktoromkolvek chavlande.
Nie. Ty ma nechápeš. To musia byť handry značky Roca Wear, Akademiks, Makaveli, Ecko, G-Unit a pod. Na cene nezáleží...Proste velké triká, široké rifle a pod. Snáď sa teraz už rozumieme...

Edush
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Ned Máj 13, 2007 12:03 pm

Poslať od Edush » Ned Jún 03, 2007 12:57 pm

Eu4iO píšeCOLON
xaxa píšeCOLON
Nie. Ty ma nechápeš. To musia byť handry značky Roca Wear, Akademiks, Makaveli, Ecko, G-Unit a pod. Na cene nezáleží...Proste velké triká, široké rifle a pod. Snáď sa teraz už rozumieme...
Nooo, tak neviem presne, ale skus na Oxford St. u tych Indov, v tych mensich obchodoch, tak maju G-Unit, Scarface, to som si isty... Aj ECKO som nasiel, v jednom sportovom obchode tam, len neviem teraz presne kde. A v Shoe Warehouses predavaju hip-hip stuff as well...

Edush
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5

Poslať od Edush » Ned Jún 03, 2007 1:00 pm

Heh, v Sportworlde hip hop neni nic, to je pravda...

Eu4iO
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
CONTACTCOLON

Poslať od Eu4iO » Ned Jún 03, 2007 3:22 pm

A kde najdem tu oxford street pls.? nikdy som tam nebol, idem prvy raz...

Edush
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5

Poslať od Edush » Ned Jún 03, 2007 3:28 pm

Eu4iO píšeCOLONA kde najdem tu oxford street pls.? nikdy som tam nebol, idem prvy raz...
Priamo v centre. Je to jedna z najznamejsich ulic v Londyne. Dostanes sa tam metrom( central line, picadilly line.....), busom, hocijako. Nie je to tazke.. Veeelka obchodna ulica

Edush
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5

Poslať od Edush » Ned Jún 03, 2007 3:45 pm

Edush píšeCOLON
Eu4iO píšeCOLONA kde najdem tu oxford street pls.? nikdy som tam nebol, idem prvy raz...
Priamo v centre. Je to jedna z najznamejsich ulic v Londyne. Dostanes sa tam metrom( central line, picadilly line.....), busom, hocijako. Nie je to tazke.. Veeelka obchodna ulica
A co sa tyka ECKO znacky, je v JB sport shopoch, tiez je ich po Londyne vela.. Good luck

Eu4iO
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
CONTACTCOLON

Poslať od Eu4iO » Ned Jún 03, 2007 4:04 pm

Diky moc za info, snad sa nestratim a donesem nejake handry domov

BUTTON_POST_REPLY