Má niekto tip na dobrého holiča v Londýne?

Ako a kde najlepšie a najvýhodnejšie nakúpiť potraviny, elektroniku, oblečenie... v Británii. Služby v Anglicku - holič, kaderník...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
pixo
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10
RegistrovanýCOLON Str Okt 27, 2004 1:03 pm

Má niekto tip na dobrého holiča v Londýne?

Poslať od pixo » Ned Jan 09, 2005 1:13 pm

Nevie niekto poradit odskusaneho holica za dobu cenu(v Londyne)? Je tu vo zvyku nechavat nejake dobne navyse, ak ano, priblizne kolko zo sumy?
dik

Mireeec
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 38
RegistrovanýCOLON Pia Jún 04, 2004 3:14 pm
BydliskoCOLON Clapton

Poslať od Mireeec » Ned Jan 09, 2005 4:59 pm

No tak v tomto ti neporadim uz som sa nestrihal ani nepametam :-) cca 3 roky.Ale zaujimalo by ma kolko stoji taky afro uces Vrkociky ako nas Janosik a da sa to potom vlastne rozpliest?:-)Ak ti mozem poradit daj sa ostrihat na vychodoeuropsky sposob na to nepotrebujes ani holica staci znameho ktory zoberie masinku a da ti to na trojku.Tu v Londyne to frci najme u nasich susedov Poliakov a Litovcov.A nepotrebujes minat za holica,gel,hreben a ine potreby:-)

bestfriend
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 109
RegistrovanýCOLON Ned Aug 08, 2004 6:35 pm
BydliskoCOLON London, Chingford Mount

Poslať od bestfriend » Ned Jan 09, 2005 7:11 pm

Jestli se ti chce jet na Finchley Road, tak hned vedle realitky Capital je tam nove Hair Studio, kadernik a majitel v jedne osobe Michael te zcivilizuje za £18. Da se s nim i dobre pokecat. Pokud bys chtel radeji neco lacineho, muzes zkusit domluvit si u Toni & Guy na Tottenham Court Road nejaky den, kdy tam skoli nove kaderniky. Jako model tam stravis cele odpoledne, ale je to bezplatne.

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Pon Jan 10, 2005 3:16 pm

Tak veru s holicom skusenosti nemam (okrem toho ze moj drahy navstevuje jedneho lokalne a stoji ho to max. GBP 10 za kazde posedenie), ale s Toni & Guy veru hej! :-((. Za nejakych GBP 80 mi spravili taku radost na hlave, ze kazde velkonocne vajicko by mi ju zavidelo! :-((. Takze nie kazdy profesional je prefesional.

Lucia
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
RegistrovanýCOLON Str Apr 07, 2004 2:48 pm
BydliskoCOLON King's Cross,London

Kadernicka z Londyn.sk

Poslať od Lucia » Uto Mar 08, 2005 1:51 pm

Ahoj, vsimla som si pred casom (uz tam nie je) medzi inzerciou na Londyn.sk inzerat kadernicky, vraj funguje v Londyne, nemate nahodou na nu niekto kontakt ? Dakujem a pekny den prajem.

monika
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 206
RegistrovanýCOLON Pon Nov 15, 2004 3:52 pm
BydliskoCOLON England

Re: Kadernicka z Londyn.sk

Poslať od monika » Uto Mar 08, 2005 2:44 pm

Lucia píšeCOLONAhoj, vsimla som si pred casom (uz tam nie je) medzi inzerciou na Londyn.sk inzerat kadernicky, vraj funguje v Londyne, nemate nahodou na nu niekto kontakt ? Dakujem a pekny den prajem.
Kontakt na tebou spomínanú kaderníčku síce nemám, ale lacné strihanie býva na akademii Tony & Guy (učni). Cena cca £5 za ostrihanie a musíš sa objednať dopredu.

Peter69
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Ned Mar 27, 2005 2:03 am
BydliskoCOLON Finchley

holic pre muzov

Poslať od Peter69 » Pon Mar 28, 2005 1:37 am

Nazdar vsetci.. Ja byvam Vo Finchley Central a tu hned blizko metra, ma
holicstvo jeden Albanec {Dugi} a striha za 5,50. To iba taky tip na lacne
ostrihanie ak nie ste narocny :)

Peter69
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Ned Mar 27, 2005 2:03 am
BydliskoCOLON Finchley

lacny holic

Poslať od Peter69 » Pon Mar 28, 2005 9:51 am

Tesne pri moste - zastavka metra Finchley Central - male holicstvo Dugi,
lacne, odskusane, dobre.. Cena za bezne ostrihanie 5,50.. Ak mu nechas 6libier obidvaja budete spokojny. Necakaj umelecke vykony, ale je to OK ak nie si moc narocny :) Ja tam chodim pravidelne raz mesacne..

wasco
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Sob Mar 05, 2005 1:17 pm

o jednej kadernicke viem...

Poslať od wasco » Štv Mar 31, 2005 3:34 am

Zdravim, Lucia ... tiez som prednedavnom zhanal kadernicku pre holku.. nasiel a je s nou velmi spokojna... asi za 20ku ostrihala, nafarbila, melir,... Nechcem tu na nu davat kontakt, lebo uz si troska zvysila ceny..aby to nezacala prehanat ak sa jej bude ozyvat prilis vela ludi...napis SMS na t.c. 07963859758, poslem meno a cislo...inac, vidim, ze sme susedia...tiez byvam blizko Kings Cross...ta kadernicka je na Finsbry Park, co je celkom blizko...

Lucia
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
RegistrovanýCOLON Str Apr 07, 2004 2:48 pm
BydliskoCOLON King's Cross,London

Wasco

Poslať od Lucia » Štv Mar 31, 2005 2:25 pm

Ahoj Wasco, dakujem za informaciu, aktualne som uz uces poriesila ;o) trochu som sa posnazila a nakoniec nasla kadernicku na Hammersmith college, ktora ma v ramci treningu ostrihala za 4 libry a venovala sa mi cca 3 hodiny a strihala ma takymi celkom malickymi noznicami, az mi jej bolo luto, vzhladom na dlzku mojich vlasov ;o)) S ucesom som spokojna a asi budem sluzby tejto college vyuzivat aj nadalej.

Este raz dakujem a tesim sa, ze sa aj tu na King's Cross-e najde nasinec ;o) Pekny den prajem.

Marticka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Str Máj 04, 2005 11:32 pm
BydliskoCOLON 10 Connaught Sq., W2 2HG (u Oxford St.)

Kde se nechat ostrihat?

Poslať od Marticka » Štv Máj 05, 2005 12:03 am

Prosim o radu. Chtela bych se nechat ostrihat, ale ceny v kadernictvich me desi. Nemuze mi nekdo doporucit neco levnejsiho? Take si vzpominam, ze kdysi kdosi nabizel ostrihani za 5,- liber primo na londyn.sk. Neznate ji nahodou? Diky moc.

bestfriend
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 109
RegistrovanýCOLON Ned Aug 08, 2004 6:35 pm
BydliskoCOLON London, Chingford Mount

Poslať od bestfriend » Štv Máj 05, 2005 11:16 pm

V okoli Swiss Cottage bys mohla zkusit za £4.00 novy uces od Kim (mila korejska mlada dama), tel. 07709847590, podle dohody dochazi i domu. Doufam ze je to cislo jeste aktualni. Jen nevim jestli ta cena plati i pro damske strihy.

Zuzca
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Uto Máj 10, 2005 12:43 am
BydliskoCOLON London

Free Tony&Guy

Poslať od Zuzca » Uto Máj 10, 2005 1:37 am

zadarmo strihanie robi aj Tony&Guy College, bola som tam zoparkrat a vzdy som bola spokojna. Len treba vediet co chcete. netreba nechavat ani tringelt, aj ked ja nechavam....ved to je to jedine co platim. treba donies kupon z casopisu MsLondon, alebo z jedneho takeho co davaju zadarmo na stanici inac sa plati £5. Je pravda ze im to dost dlho trva cca 3 hodiny a appointments su vacsinou okolo 10 a 2.

Jazzadelic
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Štv Apr 14, 2005 3:48 pm
BydliskoCOLON Bratislava

Poslať od Jazzadelic » Uto Máj 10, 2005 12:15 pm

Ja som isiel do nemenovaneho obchodu s elektronikou a kupil som si holiaci strojcek na vlasy. A okosil som si vlasy sam, na jednotku. Cena strojceka sa mi vratila po 2-3 strihaniach.

Holt, v tomto priznavam, ze to mam lahsie, ked som kratkovlasy chalan a nemusim zhanat dobrych holicov :-)))

kadernicka v londyne
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Uto Nov 03, 2009 3:33 pm

Re: Má niekto tip na dobrého holiča v Londýne?

Poslať od kadernicka v londyne » Štv Júl 08, 2010 10:57 pm

AHOJTE AK HLADATE DOBRU KADERNICKU TAK SA HLASIM.SOM PROFESIONALNA VYSTUDOVANA S DLHOROCNOU PRAXOU ZO SLOVENSKA.BYVAM NA HENDONE A MOJE TEL.CISLO 07932850757 ANDREA

BUTTON_POST_REPLY