doprava auta UK->SK

O autách a šoférovaní v UK, vodičských preukazoch, o vlakoch, busoch...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
pal
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Uto Apr 07, 2009 11:18 am

doprava auta UK->SK

Poslať od pal » Ned Apr 26, 2009 10:36 am

Mozete mi niekto doviest auto (suv) z londyna +-100km na zapad SK. dam vediet tyzden vopred co a ako. Najlepsie na voziku, mozno aj odsoferovat. Posli spravu.

Ado32
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 15
RegistrovanýCOLON Pon Apr 13, 2009 10:34 am

Re: doprava auta UK->SK

Poslať od Ado32 » Ned Apr 26, 2009 7:46 pm

Cav, chcem sa Ta opitat ake auto to je ci sa da na nom ist na slovensko a z akeho mesta v UK to treba zobrat a do akeho masta na slovensko. Ja bi som ti ho tam mohol previest, ale neni to lacna zalezitost.
Pozri sa na moj web:
http://www.av-passengertransport.com

vicianadrian@gmail.com
Naposledy upravil 2 dňa Ado32, celkovo upravené 0

Maikysupra
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Apr 27, 2009 1:35 am

Poslať od Maikysupra » Pon Apr 27, 2009 1:47 am

Ahoj,

Neviem sice kedy to potrebujes previest, ale okolo 18 Maja potrebujem ist na slovensko takze by som ti to bol schopny previest len za naklady na benzin. Mam dlhorocne skusenosti so soferovanim takze s tym problem nevidim. V pripade ze by si mal zaujem sa dohodnut tak ma kontaktuj na 07525838952 alebo "peterkrupa@mac.com".

S pozdravom
Peter Krupa

pal
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Uto Apr 07, 2009 11:18 am

Poslať od pal » Uto Máj 05, 2009 7:38 pm

Tento piatok idem s autom z Manchestru na SK (Trencin). Nahodou neviete (este raz) poradit ako je to so zakonnym poistenim? Nemam poistku, nie som UK resident. Su v UK poistovne kde sa na pockanie da vybavit poistenie, kde zaplatim a mi hned daju zelenu kartu a zmluvu, bez toho aby o mesiac posielali poistne zmluvy na adresu?

Alebo keby sa nasiel niekto kto by mi dal moje auto na svoju poistku na take 2-3 dni za odmenu urcite sa ozvi. na uau@azet.sk
ak by ste sa niekto chceli zviest dajte vediet

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Pia Máj 08, 2009 11:44 am

pal píšeCOLONSu v UK poistovne kde sa na pockanie da vybavit poistenie, kde zaplatim a mi hned daju zelenu kartu a zmluvu, bez toho aby o mesiac posielali poistne zmluvy na adresu?
Celkom urcite su. Ja som byval poisteny v swinton-e a ty maju kopec pobociek, takze verim ze nejaka bude aj v Manchestri. pozri http://www.swinton.co.uk/
Inac poistovacich kancelari tam bude kopec, skus si vyhladat na google maps "manchester, UK, insurance" a najdes kopec miest.

jandzis
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pia Sep 28, 2012 9:53 am

Poslať od jandzis » Pia Sep 28, 2012 9:59 am

Dobry den. Nasiel by sa niekto spolahlivy, kto by zobreal moje auto na SK samozrejme benzin preplatim...

BUTTON_POST_REPLY