AUTONEHODA

O autách a šoférovaní v UK, vodičských preukazoch, o vlakoch, busoch...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
opatja
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 27
RegistrovanýCOLON Uto Apr 06, 2004 9:44 am
BydliskoCOLON CAMBERWELL

AUTONEHODA

Poslať od opatja » Pia Mar 05, 2010 9:43 pm

zaciatkom decembra som mal autonehodu. Pri odbocovani mi do cesty vbehol 'somar', kt. mi nedal prednost, instikt zauradoval a vyhnut sa zrazke bolo naparat to do plotu. Auto islo na srotovisko. 'somar' zduchol. Jedna zenska ako svedok, ale znacku si nezapamatala.
Policia mi zabezpecila odvoz auta, spisali zapis .... nikam dalej sa to nedostalo

Ked som volala insurance company, tak povedali, ze auto nie je na toto poistene, takze nemam narok nic ziadat ... Hned v ten den som zrusila poistenie.... auto islo do srotu ...

po mesiaci mi prisiel list, ze im insurance company visim daco vyse £400 ... hned som volala a vysvetlila co a ako, jasne ze slubili ze sa ozvu, lebo pravdepodobne ide o omyl, co sa doteraz nestalo..

Medzitym dostavam listy pravidelne a pravidelne volam, a pravidelne slubia, ze sa ozvu, len co daco zistia...

Mna to uz nebavi im furt vyvolavat ...

Vie niekto poradit, co mam robit?? Ignorovat - ist tam osobne - stale vyjednavat a tocit sa dokola??

dik

farmworker.sk
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 48
RegistrovanýCOLON Pia Apr 24, 2009 12:49 pm

Re: AUTONEHODA

Poslať od farmworker.sk » Pia Mar 05, 2010 10:51 pm

cauky mnooo predpokladam podla praktik ze to bola loydska resp churchill neviem ja mam uplne stejnu skusenost ale idem icha dat jednej firme co ma zastupuje pri uraze. nechapem aky tu je bordel v tomto ved to nie je normalne sila najlepsie je ze ked zakladas poistku tak kapitalistovi staci secunda aby si to vyplatila rovno od stola ale ked ma platit kapitalista tak ani hovno mnooo co musis ist za tym vselijak oni totizto cakaju ze sa na to vybodnes mnoo a este velmi dobre vedia ze si fucking cudzinec to je ozaj takto oslovili mojho znameho na danovom ked sa s nimi hadal samo ze caka uz skoro rok hold neviem ja si s mojou insurance vypisujem jaaaaj skoro rok a najlepsie ze este aj ta firma co to likvidovala ma urobila ale ti poviem na druhy krat uz sa nedam podpisal som im totizto papier ze suhlasim s vyplatenim a stary jojo co ma nabural tak povedal ze som do neho nacuval hlavne ked vystupi z auta ze si nasadil nacuvatko mam aj svedka ale ako vravim uvidime :-) tak ze moja rada nedaj sa :-)

stamina
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 11
RegistrovanýCOLON Štv Okt 21, 2004 1:21 pm

Poslať od stamina » Sob Mar 06, 2010 6:29 am

offtopic:

farmworker, strasne zle sa citaju vsetky tvoje prispevky, nakolko s nepouzivas ciarky. clovek ani nevie kde veta zacina a kde konci :) co sa bojis tych ciarok ci co?

farmworker.sk
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 48
RegistrovanýCOLON Pia Apr 24, 2009 12:49 pm

Poslať od farmworker.sk » Sob Mar 06, 2010 10:59 am

polepsim sa tak prisaham :-)

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Sob Mar 06, 2010 2:41 pm

Autor / autorka... velmi ti nepomozeme kedze nepises co za listy od poistovne dostavas.
Ked si mal auto poistene len TPO teda zakladnu zakonnu poistku, jasne ze ti nepreplatia skodu tvojho majetku. Predpokladam ze poistenie si platil mesacne a kedze si tu poistku zrusil predcasne, chcu nejake "admin fees" a podobne "penalities".
Ignoracia ta nikde neodstane. Treba si to vyjasnit.

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Poslať od xaxa » Sob Mar 06, 2010 3:42 pm

Jedina sanca, ak policia vypatra vinnika, ale je aj tak mozne ze nema poistku. Ak auto nemas poistene Comprehensive, tak jedina sanca na odskodnenie je z poistky vinnika.

Okrem toho, neviem co si predstavujes pod "zrusenim poistky". Pokial viem neexistuje nieco ako mesacna poistka, atd. Vzdy je poistne rocne, ked je rozratane na mesiace, tak je to vlastne nieco ako leasing, uver a tak ci tak treba tento uver zaplatit. Samozrejme podla zostavajucich mesiacov je mozna zlava.

BUTTON_POST_REPLY