londynske letiska

O autách a šoférovaní v UK, vodičských preukazoch, o vlakoch, busoch...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
adro
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Uto Jan 10, 2006 1:46 pm
BydliskoCOLON Bicester
CONTACTCOLON

londynske letiska

Poslať od adro » Štv Aug 24, 2006 3:39 pm

Caute.Cestujeme na Slovensko zo Stanstedu 14.9.2006 a zaujimalo by ma ci niekto necestoval v poslednej dobe, ze ci este plati to ze si nemozno zobrat nic na palubu.Ak by niekto cestoval v ten isty den nech sa ozve mohli by sme dat stretko na letisku,bude fun.Cafte

bendalas
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Ned Aug 13, 2006 10:19 pm
BydliskoCOLON Exeter, Skalica

Re: londynske letiska

Poslať od bendalas » Štv Aug 24, 2006 10:49 pm

Ja dufam ze to vsetko bude do 14. 9. v poriadku a nebudu ziadne komplikacie lebo aj ja a moja priatelka cestujeme domov na 10 dni.

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Poslať od kazisvet » Pia Aug 25, 2006 12:15 am

adro píšeCOLONCaute.Cestujeme na Slovensko zo Stanstedu 14.9.2006 a zaujimalo by ma ci niekto necestoval v poslednej dobe, ze ci este plati to ze si nemozno zobrat nic na palubu.Ak by niekto cestoval v ten isty den nech sa ozve mohli by sme dat stretko na letisku,bude fun.Cafte
vcera som absolvoval na otocku cestu zo stanstedu do blavy a vecer spat. Vsetky opatrenia su uz normalnejsie, na stansted si mozete zobrat uz skoro vsetko, okrem zakazanych veci, tie proste v prirucnej batozine neprejdu, s tym nepocitajte. Zmensil sa rozmer batoziny, zatial to kontroluju, takze pozor na to. Ja som mal cestovny kufrik standarnych rozmer, musel som ho dat na check-in, ale nechceli za neho zaplatit. Z blavy sa ide uplne normalne, tam je vsetko po starom, aj tekutiny sa mozu, rozmer batoziny standardny, nemusi byt mensi. akurat trosku prisnejsia kontrola, ale inak sa v blave nezmenilo nic. len je to vsetko trosku pomalsie, ale za 2 hodiny som stihal aj stansted aj blavu.
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

adro
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
BydliskoCOLON Bicester
CONTACTCOLON

Poslať od adro » Pia Aug 25, 2006 6:29 pm

kazisvet píšeCOLON
adro píšeCOLONCaute.Cestujeme na Slovensko zo Stanstedu 14.9.2006 a zaujimalo by ma ci niekto necestoval v poslednej dobe, ze ci este plati to ze si nemozno zobrat nic na palubu.Ak by niekto cestoval v ten isty den nech sa ozve mohli by sme dat stretko na letisku,bude fun.Cafte
vcera som absolvoval na otocku cestu zo stanstedu do blavy a vecer spat. Vsetky opatrenia su uz normalnejsie, na stansted si mozete zobrat uz skoro vsetko, okrem zakazanych veci, tie proste v prirucnej batozine neprejdu, s tym nepocitajte. Zmensil sa rozmer batoziny, zatial to kontroluju, takze pozor na to. Ja som mal cestovny kufrik standarnych rozmer, musel som ho dat na check-in, ale nechceli za neho zaplatit. Z blavy sa ide uplne normalne, tam je vsetko po starom, aj tekutiny sa mozu, rozmer batoziny standardny, nemusi byt mensi. akurat trosku prisnejsia kontrola, ale inak sa v blave nezmenilo nic. len je to vsetko trosku pomalsie, ale za 2 hodiny som stihal aj stansted aj blavu.

Ahoj Kazisvet....este by ma zaujmalo ci nevies ako je to s notebookom ci sa moze zobrat do lietadla.dik

adro
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
BydliskoCOLON Bicester
CONTACTCOLON

Poslať od adro » Pia Aug 25, 2006 6:32 pm

bendalas píšeCOLONJa dufam ze to vsetko bude do 14. 9. v poriadku a nebudu ziadne komplikacie lebo aj ja a moja priatelka cestujeme domov na 10 dni.

caf Bendalas a cestujete zo Stansedu?

bendalas
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5

Poslať od bendalas » Pia Aug 25, 2006 9:20 pm

Cau Adro

Cestujeme zo Standstedu odlet 6:25. Na letisko by sme mali prist asi o polnoci. A ty? Kedy ides?

adro
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
BydliskoCOLON Bicester
CONTACTCOLON

Poslať od adro » Sob Aug 26, 2006 8:21 pm

bendalas píšeCOLONCau Adro

Cestujeme zo Standstedu odlet 6:25. Na letisko by sme mali prist asi o polnoci. A ty? Kedy ides?
Nas odlet je o 17:20 zo Stanstedu. Tak to sa asi nestretneme. A v ktorom meste byvate, my sme blizko Oxfordu presnejsie Bicester

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Poslať od kazisvet » Sob Aug 26, 2006 9:03 pm

adro píšeCOLON
kazisvet píšeCOLON
adro píšeCOLON Ahoj Kazisvet....este by ma zaujmalo ci nevies ako je to s notebookom ci sa moze zobrat do lietadla.dik
adro da sa, aj zo stanstedu, aj z blavy.
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

bendalas
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5

Poslať od bendalas » Ned Aug 27, 2006 10:43 pm

My byvame v Exeteri tak to je asi od ruky trochu. Skoda mohli sme sa stretnut.

bobo24
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29
RegistrovanýCOLON Str Apr 05, 2006 9:16 pm
BydliskoCOLON london,finsbury park

Poslať od bobo24 » Uto Aug 29, 2006 9:51 pm

Tak ja sa zase chystam pozriet domov v Piatok 15.9.Letim zo STD-BTS,rannym Sky-kom(8:50)Ak je tu niekto kto ide tiez v rovnakom case,dajte vediet mozeme povymienat nazory pri nudnom cakani na let...

BUTTON_POST_REPLY