UK SPZ mimo UK

O autách a šoférovaní v UK, vodičských preukazoch, o vlakoch, busoch...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

UK SPZ mimo UK

Poslať od kazisvet » Štv Okt 12, 2006 10:25 pm

Kupil som si tu auticko a chcel by som sa opytat ostatnych, skusenych, ako je to s UK SPZ-kami mimo UK. Moje "nove" auticko ma este klasicke stare UK SPZ, bez hviezdiciek a GB na SPZ.
Nebudem mat s tym problem, ked sa preveziem s tym autickom domov na SK? Neviem, ci to uz nie je povinne mimo UK, napr.u nas uz stare SPZ neplatia.
Slovenske auticko veziem buduci tyzden domov, takze uz skonci moje pololegalne posobenie mojej feldy tu v UK. dik za odpovede.
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

Driverist
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31
RegistrovanýCOLON Str Sep 28, 2005 6:14 pm

Poslať od Driverist » Pia Okt 13, 2006 10:50 pm

No niesom sice skuseny:-), ale podla mojho nazoru, by si s tymi UK-SPZkami nemal mat problem, lebo ak si dobre pamatam, nielen na SVK som videl taketo auta. A mimochodom tusim niekde v spravach rozoberali novodoby problem ciganov, ktory sa vracaju s UK s tymito autami(SPZkami), ze urady im nic nemozu...Potrebne je tusim mat na okne oznacenie statu(neviemm jak sa tomu nadava -MPZ?)
PS.auta budes tahat za sebou? :-)))))

brushie
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 116
RegistrovanýCOLON Pia Apr 01, 2005 12:41 pm
BydliskoCOLON Lee On The Solent, Hampshire, UK
CONTACTCOLON

Poslať od brushie » Pia Okt 13, 2006 11:05 pm

Ja som pochodil na Anglickom aute toto leto "celu europu"(9 krajin) a v pohode. Ked nemas nove znacky tak si len kup nalepku GB a nalep dozadu. Mna nikto nikde nezastavil ani na hraniciach som nemal problem(ze mam UK auto a SVK pas).

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Poslať od kazisvet » Pia Okt 13, 2006 11:53 pm

Driverist píšeCOLON PS.auta budes tahat za sebou? :-)))))
nie, nebudem. Buduci tyzden pojdem domov feldou a ta tam uz ostane, pojde na predaj. A volvo ostane tu a bude obcas pendlovat hore dole :)
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

Diwiak
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 46
RegistrovanýCOLON Uto Nov 21, 2006 8:55 pm

IRL auto v SK

Poslať od Diwiak » Uto Nov 21, 2006 9:46 pm

Sorry ze pisem sem, ale UK a IRL ma vela spolocneho(resp. najma co sa tyka volantu na pravej strane:-) a chcem sa opytat kto mate skusenosti s pouzivanim auta(UK ci IRL) s pravostrannym riadenim na slovensku ??? Ci ho mozem riadne pouzivat(prelepim svetla a dokupim si povinnu vybavu, auto bude riadne poistene v IRL-budem mat green card) a aku dlhu dobu?? Pravdepodobne mi aj vyprsi NCT pri pobyte na SK - moze ma slovenska policia nejak napadnut??? Napiste mi vase rady skusenosti, videl som v spravach prispevok o ciganoch z vychodu ktori si vozia auta z anglicka a nikto im vraj nic nemoze, ale na to sa moc neposlieham..
VDAKA

BUTTON_POST_REPLY