doprava zo Stanstedu do Londyna

O autách a šoférovaní v UK, vodičských preukazoch, o vlakoch, busoch...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Kveta
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Sob Okt 14, 2006 9:39 am
BydliskoCOLON Bratislava

doprava zo Stanstedu do Londyna

Poslať od Kveta » Sob Okt 14, 2006 9:52 am

Nazdar,
pocula som ze cez internet sa da zarezervovat listok busom len za 1 GBP. Vie o tom niekdo nieco ?
Dik. surne
Kveta

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
RegistrovanýCOLON Str Nov 10, 2004 9:19 pm
BydliskoCOLON Londyn (Kingston)
CONTACTCOLON

Re: doprava zo Stanstedu do Londyna

Poslať od adamko » Sob Okt 14, 2006 8:02 pm

Kveta píšeCOLONNazdar,
pocula som ze cez internet sa da zarezervovat listok busom len za 1 GBP. Vie o tom niekdo nieco ?
Dik. surne
Kveta
a kde si to pocula? je to viac ako podozrive...spytaj sa toho zdroja kto ti to povedal

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204
RegistrovanýCOLON Sob Apr 16, 2005 4:22 pm
BydliskoCOLON Westminster

Poslať od Marlowe » Sob Okt 14, 2006 8:09 pm

Kveta píšeCOLONNazdar,
Dik. surne
Kveta
Je to mozne len na Luton cez Easybus (www.easybus.co.uk). Na Stansted sa dostanes bud National Expresom alebo Terravision (ak kupis listok online, v pohode najdes za cca. £13 spiatocny, pripadne sem-tam su este lacnejsie akcie). Terravision najdes na www.lowcostcoach.com.

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204

Poslať od Marlowe » Sob Okt 14, 2006 8:10 pm

Marlowe píšeCOLON
Kveta píšeCOLONNazdar,
Dik. surne
Kveta
Je to mozne len na Luton cez Easybus (www.easybus.co.uk). Na Stansted sa dostanes bud National Expresom alebo Terravision (ak kupis listok online, v pohode najdes za cca. £13 spiatocny, pripadne sem-tam su este lacnejsie akcie). Terravision najdes na www.lowcostcoach.com ,National Express na www.nationalexpress.com .

keto99
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
RegistrovanýCOLON Pon Feb 27, 2006 7:57 pm

Poslať od keto99 » Sob Okt 14, 2006 11:20 pm

Kveta píšeCOLONNazdar,
Dik. surne
Kveta
Tiez mi to niekto spominal, tak som to skusil najst cez Google a mozem ta potesit. Je to naozaj tak, ale bohuzial zatial nerobia cesty z/na letiska..Viac info najdes tu: http://www.nationalexpress.com/save/funfares.cfm

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204

Poslať od Marlowe » Ned Okt 15, 2006 9:49 am

keto99 píšeCOLONTiez mi to niekto spominal, tak som to skusil najst cez Google a mozem ta potesit. Je to naozaj tak, ale bohuzial zatial nerobia cesty z/na letiska..Viac info najdes tu: http://www.nationalexpress.com/save/funfares.cfm
No tak to si Kvetu velmi nepotesil, lebo jej islo prave o listok na Stansted.
Inak listky na bus za £1 do roznych miest po anglicku ponuka viac spolocnosti, napr. Megabus (www.megabus.com). Ak vystihnete spravnu chvilu, mozte sa za £1 dostat aj do Skotska :-)

BUTTON_POST_REPLY