Mozem si datum interwive na NIN vybavait uz na SK?

Doktori v UK, zdravotná starostlivosť, sociálna politika, podpory a benefity, materská dovolenka, NI number...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
makromolekula
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 24
RegistrovanýCOLON Uto Nov 14, 2006 2:20 pm

Mozem si datum interwive na NIN vybavait uz na SK?

Poslať od makromolekula » Pia Máj 01, 2009 12:36 pm

Idem do Uk iba na tri mesiace a obavam sa ze kym odidem mi nestihne prist ani karticka. Je mozne si ten termin vybavit kym som na Slovensku?

grief
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 432
RegistrovanýCOLON Sob Jún 23, 2007 7:54 pm
CONTACTCOLON

Re: Mozem si datum interwive na NIN vybavait uz na SK?

Poslať od grief » Pia Máj 01, 2009 2:57 pm

myslim ze ano ak to funguje tak ako dakedy, cize zavolas, povies ze mas job - v tom pripade ti treba list od zamestnavatela, alebo povies ze si aktivne hladas a mozes to dokladovat napr. listami od potenc. zamestnavatelov kde ti odpisali ze ta eviduju v databaze alebo rovno pozvali na interview... jedine riziko je ze ak zavolas moc dopredu daju ti datum (nevedia ho povedat dopredu, zistis az v liste) kedy ty este budes na slovensku, to sa zas da riesiet tak ze zavolas ze ti to nevyhovuje a presunu ti to na iny termin... problem mozno je ze nemas UK adresu ktoru budu od teba chciet, ak mas znamych v UK, aj toto mas poriesene... ja osobne im idem volat este kym mam sestru na slovensku cize to budem riesiet podobne, aj ked ja mam uk adresu a dokazat ze si sestra hlada pracu tiez nebude problem... vela stastia

BUTTON_POST_REPLY