Senna nadcha

Doktori v UK, zdravotná starostlivosť, sociálna politika, podpory a benefity, materská dovolenka, NI number...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
JankaUK
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Ned Jún 14, 2009 8:02 pm
BydliskoCOLON Spalding, UK

Senna nadcha

Poslať od JankaUK » Ned Jún 14, 2009 8:07 pm

Ahojte!
Vedel by mi niekto poradit, co si mam v Anglicku kupit na sennu nadchu? Na Slovensku som si kupovala Sanorin - kvapky do nosa a oci. Mate skusenosti s niecim podobnym v Anglicku?
Dakujem :)

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Re: Senna nadcha

Poslať od carfaxcat » Ned Jún 14, 2009 11:12 pm

Ak ti vyhovuje tento pripravok, potom ma asi zmysel si ho kupit online, skus zagooglit Sanorin Analergin http://www.docsimon.com/article/sanorin ... drops-10ml, alebo hladaj liek v UK s rovnakou ucinnou latkou (Naphazolini nitras). Niektore lieky, ktore sa mi osvedcili, si takto kupujem (napr. Pinosol).

jano
Member
Member
PríspevkyCOLON 61
RegistrovanýCOLON Štv Máj 12, 2005 1:20 pm
BydliskoCOLON birmingham

Poslať od jano » Ned Jún 14, 2009 11:26 pm

JankaUK píšeCOLONAhojte!
Vedel by mi niekto poradit, co si mam v Anglicku kupit na sennu nadchu? Na Slovensku som si kupovala Sanorin - kvapky do nosa a oci. Mate skusenosti s niecim podobnym v Anglicku?
Dakujem :)
chod do lekarne Boots, Tesco atd a pytaj si nieco na " hayfever" , bud ocne kvapky napr. optrex allergy drops, opticrom drops alebo tabletky s obsahom loratadine alebo cetirizine.

krtek
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 762
RegistrovanýCOLON Uto Aug 07, 2007 2:47 pm
BydliskoCOLON London HA2

Poslať od krtek » Pon Jún 15, 2009 2:53 pm

tech ucinych latek moc neni, jednotlive preparaty se jen malo od sebe lisi. Kdyz ti neco zabiralo tak je nejlepsi vzit krabicku do lekarny a tam chtit neco co ma stejne slozeni. Oni ti radi poradi a neco co ma stejne slozeni ti prodaji. (to ze ta krabicka ma napis v jinem jazyce cesky/slovensky neni problem, protoze slozeni je stejne vzdy v latine.)

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Poslať od carfaxcat » Pon Jún 15, 2009 7:32 pm

Podla mojich skusenosti maloktori z tych tzv. dispenzarov v Boots rozumie nieco latinsky (skuste sa spytat na rutin, budu vyvalovat oci), pripadne rozoznaju rozne vazokonstrikcia.

krtek
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 762
RegistrovanýCOLON Uto Aug 07, 2007 2:47 pm
BydliskoCOLON London HA2

Poslať od krtek » Uto Jún 16, 2009 2:54 pm

carfaxcat píšeCOLONmaloktori z tych tzv. dispenzarov v Boots rozumie nieco latinsky
to ma sice carfaxcat pravdu, ale na to abych si precetl na jedne krabicce napis a ten samej napis hledal na jine krabicce tak latinu ani umet nemusim staci jen umet cist latinkou
A samozrejme je lepsi jit do skutecne lekarny kde jiz ti lekarnici musi mit nejake vzdelani, v botts jsou to opravdu jen drogisti kteri toho o lekach vi uplne stejne jako o praskach na prani = nic :-)

BUTTON_POST_REPLY