Má niekto kontakt na slovenských alebo českých zubárov v UK?

Doktori v UK, zdravotná starostlivosť, sociálna politika, podpory a benefity, materská dovolenka, NI number...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Ra_100
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Jún 06, 2005 7:32 pm
BydliskoCOLON Hewerham road 5

Má niekto kontakt na slovenských alebo českých zubárov v UK?

Poslať od Ra_100 » Pon Jún 06, 2005 7:48 pm

Cafte slovaci a slovenky :)
Mam taky problem, z poslednej diskoteky som sa vratil bez prednych hornych dvoch zubov.Pocul som ze zubari su tu dost drahy.Nevie niekto nejake adresy alebo cisla na nejakych slovenskych , alebo ceskych stomatologov.Ak ano budem vdacny za kontakt na nich
078 40347300 Ra_100@azet.sk
Zatial dik Rastyo z vychodu:)

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Pon Jún 06, 2005 8:57 pm

Viem o slovenskom zubarovi v Bristole. A viem aj o tom, ze nie je o nic lacnejsi ako jeho Anglicki kolegovia.

Brumteles
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 42
RegistrovanýCOLON Pon Jún 06, 2005 9:55 pm
BydliskoCOLON Londyn

Poslať od Brumteles » Pon Jún 06, 2005 10:37 pm

Tak tak. Moja byvala zubarka (sukromna) bola z Polska a tiez si nemohla dovolit robit lacnejsie. Skus NHS (v tom pripade prajem vela stastia, aby si si nasiel niekoho, kto ta zoberie), pripadne ist si dat urobit zuby na Slovensko.

Carrina
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Pon Júl 24, 2006 8:51 am

Poslať od Carrina » Pon Júl 24, 2006 8:59 am

Ahojte!

Mam podobnu otazku, ci niekto nepozna Slovenskych alebo Ceskych zubarov. Nie je to kvoli cene, ale kvoli principu. Mam skusenost s anglickym zubarom a veru som nebola spokojna. Som ochotna zaplatit, ale chcem mat isotu, ze to bude dobre. Na Slovensko si nemozem kvoli tomu dovolit ist, lebo som full time zamestnana..Prosim, ak mi viete poradit 'nasho' zubara, pripadne ak mate dobreho anglickeho (nhs) zubara, budem rada, ak mi date vediet. SURNE ho potrebujem lebo odpadavam od bolesti.

Dakujem,
C.

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377
RegistrovanýCOLON Sob Nov 12, 2005 10:22 pm
BydliskoCOLON naspat v Bratislave

Poslať od ubeno » Pon Júl 24, 2006 10:55 am

Carrina píšeCOLONSURNE ho potrebujem lebo odpadavam od bolesti.
Nechcem byt neprijemny (pred bolestou zubov mam respekt), ale asi to az take surne nebude ked si este vyberas...

Carrina
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3

Poslať od Carrina » Pon Júl 24, 2006 1:08 pm

Nie je to tym, ze som vyberava, ale ze si nemozem najst zubara..skusila som cez zlate stranky (lebo naozaj ma to bolelo) prveho zubara 'za rohom'..ale urobil mi to zle a boli ma to znova..chcela by som len zubara, ktoreho niekto pozna, jednoducho na odporucanie..

Ak viete, tak niekoho poradte (v Londyne).

C.

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
RegistrovanýCOLON Str Nov 10, 2004 9:19 pm
BydliskoCOLON Londyn (Kingston)
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Uto Júl 25, 2006 10:57 pm

Carrina píšeCOLONNie je to tym, ze som vyberava, ale ze si nemozem najst zubara..skusila som cez zlate stranky (lebo naozaj ma to bolelo) prveho zubara 'za rohom'..ale urobil mi to zle a boli ma to znova..chcela by som len zubara, ktoreho niekto pozna, jednoducho na odporucanie..

C.
tak skus dalsieho,nemozu byt vsetci taky zly v tvojom okoli

mathias6850
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41
RegistrovanýCOLON Ned Júl 09, 2006 5:29 am

Poslať od mathias6850 » Str Júl 26, 2006 8:39 am

adamko píšeCOLON
Carrina píšeCOLONNie je to tym, ze som vyberava, ale ze si nemozem najst zubara..skusila som cez zlate stranky (lebo naozaj ma to bolelo) prveho zubara 'za rohom'..ale urobil mi to zle a boli ma to znova..chcela by som len zubara, ktoreho niekto pozna, jednoducho na odporucanie..

C.
tak skus dalsieho,nemozu byt vsetci taky zly v tvojom okoli
No jasne a skusat bude dovtedy pokial nepride o cely chrup....

brushie
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 116
RegistrovanýCOLON Pia Apr 01, 2005 12:41 pm
BydliskoCOLON Lee On The Solent, Hampshire, UK
CONTACTCOLON

Poslať od brushie » Str Júl 26, 2006 9:09 am

jaro píšeCOLONViem o slovenskom zubarovi v Bristole. A viem aj o tom, ze nie je o nic lacnejsi ako jeho Anglicki kolegovia.

V anglicku pracuje "vela" slovenskych zubarov, ale asi nikto nema vlastnu privatnu prax. To znamena, ze pracuju v sukromnych ambulanciach(ci uz ako NHS alebo private dentist) a ich praca podlieha cennikom(NHS alebo private).

Carrina
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3

Poslať od Carrina » Str Júl 26, 2006 12:16 pm

Ako som spominala brushie, nemala som zaujem informovat sa o cenach, ale o fakt, ci niekto nepozna Slov. alebo Ceskeho zubara. Je mi jasne, ze charguju rovnako ako Anglicania..ide mi skor o 'styl' prace, na ktory sme zvyknuti z domu:-)

oslo1
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 163
RegistrovanýCOLON Uto Jan 24, 2006 7:45 pm
BydliskoCOLON London

Zubar

Poslať od oslo1 » Str Júl 26, 2006 12:53 pm

No, ja som bola u zubara v UK a bola som veeelmi spokojna, ten pristup a odbornost, nemozem povedat nic zle.
Ked nevies, ktoreho zubara si vybrat, preco sa neopytas znamych? Urcite absolvovali nejedno vysetrenie a mohli by ti nejakeho odporucit.
Z vlastnej skusenosti ti odporucim, chod radsej k dental surgeon, keby si mala nejaky vacsi problem s chrupom, on to vyriesi.
A co sa tyka odbornosti zubarov na slovensku, tiez su niektori, ktori ti sposobia este viac bolesti a zub nevyliecia. Nemozes podla jedneho zubara posudzovat odbornost vsetkych zubarov v krajine.

nova
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 44
RegistrovanýCOLON Pon Jún 12, 2006 4:22 pm

fakt nepozna niekto dobreho europskeho zubara?

Poslať od nova » Sob Júl 29, 2006 10:11 am

Ja sa pripajam ku hladaniu slovenskeho ci ineho zubara. Ti co mali dobru skusenost s domacim zubarom, neberiem im ju; ale krehke a rozsypajuce sa plomby a ine piratske neodbornosti som zazila iba tu. Jedina dobra zubarka ku ktorej som potom chodila bola Dr Otasevic pov z Belehradu, tam som konecne citila zubara ako ma byt. Ona sa vsak odstahovala na inu prax a stratila som kontakt. Takze prosim, ak poznate niekoho z dobrej zubarskej skoly, dajte vediet. Zo zubarmi sa totiz celkom neda na striedacku ako v kadernictve. Stihnu urobit riadnu paseku a vinit vase zuby!!!

ddana1505
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Apr 22, 2008 9:03 pm

Re: Má niekto kontakt na slovenských alebo českých zubárov v UK?

Poslať od ddana1505 » Štv Dec 11, 2008 12:36 am

no ak smiem poradit tak ja som mala ties problemy zo zubami a isla som k zbarke len nastal problem a to ze sme sa nevedeli dobre dohovorit tak ma referovala do kings collage hospital v lodone a tam mi automaticky priradili slovensku tlmocnicku.podla europskych prav mas na to plne pravo a nestoji ta to ani penu a nemocnica by ti to mala zariadit.v tejto nemocnici to robia zadarmo lebo je to NHS nemocnica su tam studenti ktory maju posledne 2roky praxe a oni si to na tebe skusaju ale nemusite sa bat ze by vam nejako poskodili zuby su to uz odbornici.dufam ze som aspon trocha pomohla

BUTTON_POST_REPLY