zdravotne poistenie pred odchodom do UK

Doktori v UK, zdravotná starostlivosť, sociálna politika, podpory a benefity, materská dovolenka, NI number...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
mojazdravotka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Štv Feb 25, 2010 11:50 am

zdravotne poistenie pred odchodom do UK

Poslať od mojazdravotka » Štv Feb 25, 2010 12:03 pm

Dobry den.
Za 2 tyzdne cestujem do UK a nemam tam este pracovnu zmluvu(dostanem ju koncom marca) a momentalne som na Slovensku prihlasena na urad prace ktory mi plati aj zdravotne poistenie. Pred odchodom sa samozrejme z uradu prace odhlasim takze mi uz nebudu platit zdravotne poistenie. Chcem sa len opytat ci musim zajst aj do zdravotnej poistovne a oznamit im ze uz som sa odhlasila z uradu prace ci im mam oznamit aj to ze cestujem do UK. Dovtedy kym nedostanem zmluvu v Anglicku mi nevadi ze by som si platila zdravotne poistenie tu na Slovensku, len teraz neviem ci a co mam zdravotnej poistovni ohlasit lebo som citala ze poistenec je povinny nahlasit zmenu platitela poistneho do 8.
Dakujem pekne za odpovede

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Re: zdravotne poistenie pred odchodom do UK

Poslať od xaxa » Štv Feb 25, 2010 3:10 pm

Zo zdrav. poistovne sa odhlasis, ked budes mat zmluvu. Bez nej ta ani neodhlasia.

mojazdravotka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Štv Feb 25, 2010 11:50 am

Poslať od mojazdravotka » Štv Feb 25, 2010 6:12 pm

Ahoj, to ja viem, len chcem vediet ze ked sa odhlasim z uradu prace tak ci musim ist aj do tej zdravotky a povedat im o zmene platitela poistneho, nakolko teraz plati za mna poistne urad prace.

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Poslať od xaxa » Pia Feb 26, 2010 11:40 am

Z uradu prace sa tiez odhlasis az ked budes mat fyzicky zmluvu.

BUTTON_POST_REPLY