Prispevok pri narodeni - potvrdenie lekara

Doktori v UK, zdravotná starostlivosť, sociálna politika, podpory a benefity, materská dovolenka, NI number...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
eveen
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Štv Okt 15, 2009 10:24 am

Prispevok pri narodeni - potvrdenie lekara

Poslať od eveen » Pon Sep 13, 2010 7:40 pm

Otazka pre mamicky ktore si vybavovali prispevok pri narodeni zo slovenska:

V ziadosti treba potvrdenie od lekara ze ste chodili na prehliadky od 4mesiaca a tiez ze sa babatko dozilo 28dni....
Otazka: Stalo sa vam ze vam lekar nechcel potvrdit tu ziadost ked tam bolo len rucne prelozene do anglictiny nad slovenskym textom?
Mne to dnes nepotvrdila lekarka lebo ze nevie co presne by podpisala tak teraz neviem co s tym.

bajka
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 345
RegistrovanýCOLON Pia Sep 10, 2004 3:14 pm

Re: Prispevok pri narodeni - potvrdenie lekara

Poslať od bajka » Uto Sep 14, 2010 12:23 am

Mne potvrdzovali take potvrdenia 3 rozne doktorky a ani jedna s tym problem nemala. Mas moznost poziadat o podpis nejaku inu? Ak nie, tak si ten formular preloz cely do anglictiny, vytlac a to Ti uz snad doktorka potvrdi. Ak bude vyzerat rovnako ako slovenska verzia, tak by to mali uznat aj na SK. Ja som nemala problem ani s rucne dopisanym anglickym prekladom, ani s kompletne prelozenym formularom. Ak chces, tak ten preklad este niekde mam.

eveen
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Štv Okt 15, 2009 10:24 am

Re: Prispevok pri narodeni - potvrdenie lekara

Poslať od eveen » Uto Sep 14, 2010 11:37 am

Bajka, dik za odpoved. Mne na socialke na SK tiez povedali ze doktori v UK nemaju problem ked tam je rucne dopisany anglicky text ale ona ze nie.
Ak mas ten preklad uz spraveny tak by som ti bola vdacna keby si mi ho poslala. Poslem ti emailovu adresu PM.

BUTTON_POST_REPLY