Urady na Slovensku po prichode z UK

Doktori v UK, zdravotná starostlivosť, sociálna politika, podpory a benefity, materská dovolenka, NI number...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
kadmoseus
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Str Mar 16, 2005 1:09 pm

Urady na Slovensku po prichode z UK

Poslať od kadmoseus » Uto Júl 12, 2005 10:02 am

V Britanii som pracoval 3 mesiace, samozrejme legalne. Vratil som sa na Slovensko. Zasiel som na urad prace....a tam mi uradnicka povedala, ze odpracovane obdobie v UK mi neuzna...vraj ju nezaujimaju tie dokumenty co som priniesol /kontrakt, vypl. pasky, list od zamestnavatela, P45/...ale chela nejaky EU formular, ktore mi akoze mal dat moj zamestnavatel po ukonceni prac. pomeru. Mne v podstate ide o to, aby sa mi odpracovane obdobie v UK zaratalo do dochodku...aby slovenske urady mali to obdobie pocas ktoreho som pracoval v UK niekde zaevidovane. Co teda s tym.... mam sa ist spytat na socialku? Alebo ako postupovat dalej?

Ivett
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 38
RegistrovanýCOLON Pon Aug 16, 2004 1:48 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Zdravotne

Poslať od Ivett » Uto Júl 12, 2005 4:20 pm

ahoj ja ti sice neporadim ale moja kamoska ma podobny problem a tiez jej nechceli uznat na zdravotnej poistovni tie dokumenty ktore im predlozila z roboty v UK. Aj po nej chcela nejaky EU formular a dokonca ju obvinila ze tie dokumenty ktore jej predlozila od UK zamestnavatela mohla sfalsovat....Na Slovensku je to tak...

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Re: Urady na Slovensku po prichode z UK

Poslať od jaro » Uto Júl 12, 2005 4:26 pm

kadmoseus píšeCOLON...nejaky EU formular...
Ivett píšeCOLON...nejaky EU formular...
Bolo by dobre opytat sa uradnicky zo zdravotnej poistovne ktory konkretny formular potrebuju. Potom sa da zistit kto v UK taky formular vydava a poziadat on na prislusnom urade.

emmm
Member
Member
PríspevkyCOLON 62
RegistrovanýCOLON Str Aug 31, 2005 10:26 pm
BydliskoCOLON ANO
CONTACTCOLON

Re: Urady na Slovensku po prichode z UK

Poslať od emmm » Štv Sep 29, 2005 6:48 pm

jaro píšeCOLONBolo by dobre opytat sa uradnicky zo zdravotnej poistovne ktory konkretny formular potrebuju.
mam taky blby pocit ze to bude formular E301 ale az budem na slovaci tak sa na to este spytam :o)

BUTTON_POST_REPLY