Slov alebo cesky PEDIATER v Londyne

Doktori v UK, zdravotná starostlivosť, sociálna politika, podpory a benefity, materská dovolenka, NI number...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
gabi1860
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Ned Sep 19, 2010 8:24 pm

Slov alebo cesky PEDIATER v Londyne

Poslať od gabi1860 » Ned Nov 07, 2010 1:55 pm

Dobry den.,,.,. Neviete mi niekto poskytnut kontakt na sukromnu ordinaciu normalneho pediatra v Londyne??? Nas GP nam po kazdej navsteve predpise amoxicilyn , pricom malemu vobec nezabera a kasel absolutne neustupuje. Neraz sme si ziadali listok na alergologiu alebo vysetrenie z krvy, ci su ATB vobec potrebńe a ci sa ten kasel neda liecit inac, no neuspesne!!! Lekar tvrdi, ze je to normalne , lebo maly zacal chodit do skolky a suvisi to aj s pocasim. Ale s tyzdnovymi prestavkami kasle uz 4 mesiace :(. Sme z toho zufali, samozrejme sirupy a domacu liecbu a zodac a pod sme tiez skusili :(((. Ak by niekto vedel poradit budem Vam veeeelmi vdacna :))) DAKUJEM :)

pajky5
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Sob Aug 01, 2009 5:15 pm

Re: Slov alebo cesky PEDIATER v Londyne

Poslať od pajky5 » Pia Nov 12, 2010 12:13 am

Ahoj, aj my mame podobne skusenosti s lekarmi v UK. Ak je to moc urgentne, tak kupte letenky a chodte na vysetrenia na SK. Tu pokym sa niecoho dockas, tak maly uz moze byt vylieceny.
Moju malu tu chceli liecit na astmu, ktoru vobec nema. :-((((((((((((((((((((((((((
Ked sme boli naposledy na SK, tak som si tam kupila tymianovu mast proti kaslu. Zatial pouzivame iba tu a kasel ustupil.
Vela stastia

BUTTON_POST_REPLY