Preplatí mi niekto poplatok za ošetrenie u zubára?

Doktori v UK, zdravotná starostlivosť, sociálna politika, podpory a benefity, materská dovolenka, NI number...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
peter2
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18
RegistrovanýCOLON Uto Nov 29, 2005 1:31 pm

Preplatí mi niekto poplatok za ošetrenie u zubára?

Poslať od peter2 » Pia Jan 13, 2006 12:45 pm

hmm tak ma rozbolel zub, tabletky [ani tie najsilnejsie] nepomahali, tak som nabehol k prvemu zubarovi, na ktoreho som tu v okoli natrafil, a ktory ma samozrejme hned aj zobral....Zub mam vytrhnuty, neboli, zubar bol sukromny a ja som zacvakal 85£ namieste....
Mam nejaku sancu aspom cast si dat preplatit a kde??
EHIC a NI mam .....len zub uz nie :}}

Dadka
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 143
RegistrovanýCOLON Str Okt 06, 2004 5:15 pm

Poslať od Dadka » Pia Jan 13, 2006 12:51 pm

nie, nikto Ti to nepreplati - potreboval by si na to sukromne dental insurance - a to asi nemas.

peter2
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18
RegistrovanýCOLON Uto Nov 29, 2005 1:31 pm

Re: Preplatí mi niekto poplatok za ošetrenie u zubára?

Poslať od peter2 » Pia Jan 13, 2006 5:00 pm

bomo píšeCOLONSúvisiaca téma: Ceny u zábara v UK a článok Zubári a zubné ošetrenie v UK.

...hm to je sice pekne..ale mam nejaku sancu ziskat aspom cast penazi spat,a akym sposobom...

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204
RegistrovanýCOLON Sob Apr 16, 2005 4:22 pm
BydliskoCOLON Westminster

Poslať od Marlowe » Pia Jan 13, 2006 5:11 pm

Podla mna Ti to uz teraz nikto nepreplati. Do buducnosti by si mal porozmyslat nad sukromnym dental insurance - toto poistenie je vacsinou dost lacne, pohybuje sa okolo £10 a zahrna aj dalsie vydavky - napr. na optician atd. Nie je to vsak standardne private health insurance.

brushie
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 116
RegistrovanýCOLON Pia Apr 01, 2005 12:41 pm
BydliskoCOLON Lee On The Solent, Hampshire, UK
CONTACTCOLON

Poslať od brushie » Pia Jan 13, 2006 7:16 pm

Rozumne je, pred tym ako ta rozboli rub, najst si NHS zubara, zajst tam radsej preventivne, a uz ked sa stane, ze potrebujes extrakciu tak ta to vyjde aj s RTG cca 15-20£. To ze si zaplatil privatnemu zubarovi 85£ je v poriadku, to este nieje take zle - to vazne. Bohuzial nikto ti to uz nepreplati.

BUTTON_POST_REPLY