Kto a kde mi v UK vydá formulár E104?

Doktori v UK, zdravotná starostlivosť, sociálna politika, podpory a benefity, materská dovolenka, NI number...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
marvin
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Jan 19, 2006 12:28 pm

Kto a kde mi v UK vydá formulár E104?

Poslať od marvin » Štv Jan 19, 2006 12:39 pm

Ahoj, pracoval jsem v Anglii a vracim se domu. Potrebuju sehnat urad, ktery mi v anglii muze vydat formular E 104, ktery dam jako potvrzeni doma na zdravotni pojistovne. Kdyby mi nekdo mohl pomoci byl bych mu vdechny. dikas

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Re: E104 form

Poslať od sidzej » Štv Jan 19, 2006 1:05 pm

marvin píšeCOLONAhoj, pracoval jsem v Anglii a vracim se domu. Potrebuju sehnat urad, ktery mi v anglii muze vydat formular E 104, ktery dam jako potvrzeni doma na zdravotni pojistovne. Kdyby mi nekdo mohl pomoci byl bych mu vdechny. dikas
Mal by ti to poskytnut INLAND REVENUE a musis mat vyplneny TENTO FORMULAR

MIhal
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 19
RegistrovanýCOLON Ned Apr 25, 2004 11:07 am
BydliskoCOLON Acton, London
CONTACTCOLON

Poslať od MIhal » Sob Jan 21, 2006 5:39 pm

Ahoj Marvin,
patrim k tym, ktory ta budu onedlho nasledovat tz. stahujem sa naspat na Slovac. Nemohol by si prosim ta zhrnut ake dalsie formulare budem potrebovat po navrate, teda okrem E 104.
Vopred dik.
MIhal

MIhal
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 19
RegistrovanýCOLON Ned Apr 25, 2004 11:07 am
BydliskoCOLON Acton, London
CONTACTCOLON

Poslať od MIhal » Sob Jan 21, 2006 10:45 pm

Bomo ,
normalne som sa bal, ze mi odpovies a posles ma na tu pod temu :) su tam len 2 reakcie
Kedze tam su spomenute 2 formulare a v tej reakcii je 3. Takze moja otazka je ci existuju este nejake ine dalsie, ktore su neni spomenutu ani v jednej z tem a budem ich po navrate potrebovat.
Vopred dakujem.
M.

radulka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Feb 15, 2006 5:52 pm
BydliskoCOLON Skotsko

E 104, proboha kde ?

Poslať od radulka » Str Feb 15, 2006 5:58 pm

Ahoj, je mi jasny, ze uz to tu nekde padlo, ale porad se nemuzu nikde docist, kde ho sehnat, nemel by ho nekdo oskenovany ? Uz to hledam snad 3 hodiny, vubec na to nevidim. Za kazdou radu, budu vdecny.

BUTTON_POST_REPLY