Chápete pojem "číslo pojištěnce"?

Doktori v UK, zdravotná starostlivosť, sociálna politika, podpory a benefity, materská dovolenka, NI number...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Octanboy
Member
Member
PríspevkyCOLON 53
RegistrovanýCOLON Pon Nov 28, 2005 2:52 am
BydliskoCOLON Fleet, Hampshire
CONTACTCOLON

Chápete pojem "číslo pojištěnce"?

Poslať od Octanboy » Pia Mar 31, 2006 4:40 pm

Žádala vás někdy vaše pojišťovna v SR nebo ČR o číslo pojištěnce tady v Británii, případně číslo pojistky?
Odmítli totiž proplatit mému zubaři preventivní prohlídku, kterou jsem si od něj nechal na dovolené udělat-to chápu! Tak jsem volal na ZP a oni mi řekli, že jim stačí "číslo pojištěnce anebo pojistky, kterou mám tady a pak mu to proplatí jinak.
Chci se jen utvrdit jestli tím myslí NINO, nebo něco jiného, než jim tam budu volat zpátky?
Díky.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Pia Mar 31, 2006 4:56 pm

Podla mna ide o NINO... aj ked pravdu povediac, bol by som prekvapeny, keby ti to preplatili.

Octanboy
Member
Member
PríspevkyCOLON 53
CONTACTCOLON

Poslať od Octanboy » Pia Mar 31, 2006 5:08 pm

jaro píšeCOLONPodla mna ide o NINO... aj ked pravdu povediac, bol by som prekvapeny, keby ti to preplatili.
Né mně! Paní doktorce, aby to proplatili! Na mně si už teď nikdo nic neveme:-)
Zubařka volala mně, proč jí to nezaplatili a já volal na pojišťovnu co s tím? A oni ať jim dám britské číslo pojištěnce a že to zařídí, takových případů maj prý denně stovky, tak nevím?!

lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
RegistrovanýCOLON Str Apr 07, 2004 12:10 am
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

Poslať od lubo » Pia Mar 31, 2006 5:16 pm

Ak nie si poisteny v CR, tak si si preventivnu prehliadku mal zaplatit sam, teraz ocakavaj ucet od poistovne ;)

Octanboy
Member
Member
PríspevkyCOLON 53
CONTACTCOLON

Poslať od Octanboy » Pia Mar 31, 2006 5:26 pm

lubo píšeCOLONAk nie si poisteny v CR, tak si si preventivnu prehliadku mal zaplatit sam, teraz ocakavaj ucet od poistovne ;)
S tím souhlasím! Proč mi teda ale na pojišťovně říkali, že je to v pořádku a že to vyřídí, hlavně když jim dám číslo pojištěnce tady?!

BUTTON_POST_REPLY