Potrat v Anglicku

Doktori v UK, zdravotná starostlivosť, sociálna politika, podpory a benefity, materská dovolenka, NI number...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
peto11
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Apr 10, 2006 10:32 pm

Potrat v Anglicku

Poslať od peto11 » Pon Apr 10, 2006 10:52 pm

Ahojte všetci v Anglicku ale aj všetci čo sú doma.
O www.londyn.sk viem už dlho a pomocou tohto fóra som vyriešil kopec problémov čo ma stretli tu v Anglicku. A však teraz ma stretol možno trocha súkromný ale zatiaľ neopísaný problém (aj keď sa netýka priamo mňa). A to problém potratu v Anglii. Samozrejme, že tu nechcem riešiť otázku svedomia ani príčiny na toto rozhodnutie. Je to všetko vec osoby ktorej sa to týka. Ale práve v jej mene by som vás požiadal o pomoc ako postupovať. Aké sú tu zákony a postupy ohľadom daného problému? Výhody a nevýhody potratu doma a v UK. Pre niekoho sú toto naozaj dôležite otázky. A čas plynie...
Za pochopenie vopred ďakujem všetkým. (peto11)

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Uto Apr 11, 2006 9:26 am

peto11 píšeCOLONA to problém potratu v Anglii
Ak mas na mysli umele prerusenie tehotenstva, tak to sa po anglicky vola abortion. Ak zena dieta pocas tehotenstva strati = miscarriage.
peto11 píšeCOLONAké sú tu zákony a postupy ohľadom daného problému
Potrat je legalny do 24 tyzdna tehotenstva. Podla Abortion Act 1967 je potrat povoleny v ktoromkolvek tyzdni ak plod riskuje zivot matky alebo je plod abnormalny.
peto11 píšeCOLONVýhody a nevýhody potratu doma a v UK.
Nemyslim, ze su rozdiely. Mozno cena?

Najdolezitejsie je skontaktovat svojho GP. Ak zena lekara nema, skuste rozne charity, najznamejsia je napr.:
http://www.abortion-help.co.uk/

BUTTON_POST_REPLY