Ako požiadať o CSCS card ak ešte nemám NINO?

Doktori v UK, zdravotná starostlivosť, sociálna politika, podpory a benefity, materská dovolenka, NI number...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
bobo24
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29
RegistrovanýCOLON Str Apr 05, 2006 9:16 pm
BydliskoCOLON london,finsbury park

Ako požiadať o CSCS card ak ešte nemám NINO?

Poslať od bobo24 » Ned Apr 23, 2006 8:23 pm

Ja viem,o NI sa toho uz hodne popisalo,a este popise-a ja som toho takisto hodne pocital-a stale mi v tom nie je akosi jasno.Jedna sa o to ze ked chce clovek pracovat trebars na stavbe,potrebuje cscs card bez toho to akosi nejde(aspon moja skusenost)V poriadku..Tak spravim test,a bude!Ale na to aby som spravil test potrebujem NI-lenze toto cislo nedostanem skor ako ked budem pracovat-ale ved predsa bez cscs predsa nemozem pracovat!!!
Mam v tom iba ja taky chaoss,alebo je tu niekto kto ma vyvedie z omylu?

lair
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 351
RegistrovanýCOLON Ned Feb 13, 2005 10:38 pm
BydliskoCOLON Bexhill-on-Sea

NIN

Poslať od lair » Ned Apr 23, 2006 10:46 pm

Ahoj bobo. Ja vidim len jedine vychodisko. Su agentury, ktore Ti najdu miesto na stavbe, kde sa nevyzaduje CSCS karta. Tak tam zacnes a hned si zacnes vybavovat NIN a ked ho budes mat, tak potom si mozes urobit CSCS skusky. Alebo zacat nieco uplne mimo stavebnictva a postup je ten isty s tym, ze ked budes mat obe karty, zacnes robit v stavebnictve.

bobo24
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29

Re: NIN

Poslať od bobo24 » Pon Apr 24, 2006 9:54 am

lair píšeCOLON-zdravim ta priatelu!Tak teda vidis aky dlhy cas som tu,a pytam sa na taketo zakladne veci-je ale zaujimave,ze doteraz to nikto nevyzadoval,a odrazu tu kartu chcu po mne vsetci...
Takze myslis ze su agentury,ktore to nevyzaduju?!Ak nejake poznas daj mi prosim vediet.Neber to tak ze som pohodlny,ale mne sa skutocne pri tom hladani nedari.
Aj ta tvoja myslienka najst si nejaku inu pracu v inej oblasti sa mi celkom pozdava-ak budem uz v koncoch,pride aj na to.Inak vdaka za ochotu!!

bobo24
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29

Re: a znova o NI

Poslať od bobo24 » Pon Apr 24, 2006 10:06 am

Ahoj bomo,z tvojej strany to bolo strucne a vystizne(a milionkrat zopakovane),ja viem..
Skusim teda ten postup ktory pises-dufam ze sa veci pohnu.
Velka vdaka aj tebe za ochotu!!

BUTTON_POST_REPLY