pracovny uraz

Doktori v UK, zdravotná starostlivosť, sociálna politika, podpory a benefity, materská dovolenka, NI number...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
zdenosmik
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
RegistrovanýCOLON Pia Jan 20, 2006 7:50 pm

pracovny uraz

Poslať od zdenosmik » Pia Aug 11, 2006 5:47 pm

zdravim,
pred zhruba tyzdnom sa mi stala nehoda v praci,ked hlavny kuchar ma nechtiac polial vriacou vodou na krk.bolelo to pekelne,za 30 min som sa spametal a povedal som majitelovi restiky ze idem na pohotovost.on ma ale nepustil s tym ze ma okamzite vyhodi(turek).takze som isiel k doktorovi az na druhy den.vrcholom ale bol vyplatny den ,ked mi chlapik strhol prachy za tu hodinu co som nepracoval po obareni.
ak sa tu niekto vyzna v britskych zakonoch,bol by som vdacny za kazde info,ohladne zazalovania zamestnavatela,na koho sa mam obratit a potreboval by som pravnika. dik

oslo1
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 163
RegistrovanýCOLON Uto Jan 24, 2006 7:45 pm
BydliskoCOLON London

pracovny uraz

Poslať od oslo1 » Sob Aug 12, 2006 5:26 am

Ahoj,

ak sa ti stal pracovny uraz pocas pracovnej doby, mal si vyplnit Incidental (accidental) report form, v ktorom by si presne napisal, ako sa ti uraz stal a mal by sa ti tam podpisat aj svedok (v tvojom pripade je to ten nestastny kuchar). Toto sa vyplnuje ASAP, alebo do 48 hodin, podpisuje sa pod to aj koordinator, manager, ktory je v tom case na pracovisku. Ak si to nevyplnil, tak to urob hned a ako prilohu udaj Lekarsku spravu od tvojho GP. Ci mas narok na uslu mzdu, to ti povedat neviem.

MIhal
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 19
RegistrovanýCOLON Ned Apr 25, 2004 11:07 am
BydliskoCOLON Acton, London
CONTACTCOLON

Re: pracovny uraz

Poslať od MIhal » Str Jan 07, 2009 4:26 pm

Caute,
Nasiel som paradnu stranku, ak ste mali uraz v UK -dopravna nehoda, pracovny uraz, smykli ste sa v supermarkete - tak mozete ziskat bezplatnu pravnu pomoc. Viac na www.odskodne.sk

elena3
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
RegistrovanýCOLON Pon Aug 24, 2009 2:49 pm

Poslať od elena3 » Pon Aug 24, 2009 3:03 pm

Dobry den, moje meno je Elena a pracujem pre pravnu firmu v UK, tak ako hladate pomoc, skontaktujte ma na 0121 200 8243 alebo mi poslite email na ecicova@levenes.co.uk a ja vas skontaktujem.

elena3
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9

Poslať od elena3 » Štv Sep 10, 2009 1:53 pm

Ak mal niekto uraz v praci, na ceste alebo uraz nasledkom kriminalneho cinu, naemailujte mi na ecicova@levenes.co.uk alebo mi zavolajte na 0121 200 82 43 a nasa pravnicka firma ma pomoze. Nemusite sa obavat o jazykovu barieru pretoze mame dve assistentky, Elena a Katarina,rozpravajuce po slovensky a cesky.

elena3
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9

Poslať od elena3 » Pia Sep 18, 2009 11:43 am

Ak mal niekto uraz v praci, na ceste alebo uraz nasledkom kriminalneho cinu, naemailujte mi na ecicova@levenes.co.uk alebo mi zavolajte na 0121 200 82 43 a nasa pravnicka firma vam pomoze. Nemusite sa obavat o jazykovu barieru pretoze mame dve assistentky, Elena a Katarina,rozpravajuce po slovensky a cesky.

elena3
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9

Poslať od elena3 » Štv Sep 24, 2009 3:00 pm

Ak mal niekto uraz v praci, na ceste alebo uraz nasledkom kriminalneho cinu, naemailujte mi na ecicova@levenes.co.uk alebo mi zavolajte na 0121 200 82 43 a nasa pravnicka firma vam pomoze. Nemusite sa obavat o jazykovu barieru pretoze mame dve assistentky, Elena a Katarina,rozpravajuce po slovensky a cesky.

elena3
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9

Poslať od elena3 » Štv Okt 08, 2009 9:45 am

Ak mal niekto uraz v praci, na ceste alebo uraz nasledkom kriminalneho cinu, naemailujte mi na ecicova@levenes.co.uk alebo mi zavolajte na 0121 200 82 43, 0121 200 8202 a nasa pravnicka firma vam pomoze. Nemusite sa obavat o jazykovu barieru pretoze mame dve assistentky, Elena a Katarina,rozpravajuce po slovensky a cesky.

krtek
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 762
RegistrovanýCOLON Uto Aug 07, 2007 2:47 pm
BydliskoCOLON London HA2

Poslať od krtek » Štv Okt 08, 2009 10:30 am

tak to by uz snad sakra stacilo, jestli chcete reklamu tak si ji kurna zaplatte a neotravujte opakovane do diskuze !!!

elena3
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9

Poslať od elena3 » Štv Okt 08, 2009 4:46 pm

My uz mame reklamu a aj sme si ju zaplatili, keby si chcel velmi vediet

mijak
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 92
RegistrovanýCOLON Štv Apr 26, 2007 11:28 pm
CONTACTCOLON

Poslať od mijak » Štv Okt 08, 2009 8:20 pm

Hm, ale asi vam to moc nenese kdyz musis spamovat i tady..

cupo07
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Okt 28, 2009 6:25 pm

Poslať od cupo07 » Ned Nov 15, 2009 8:36 pm

ahojte poradi mi niekto pred 3 tyzdnami som v praci sa porezal ked som brusil noz robim kuchara bolo to take zle ze som musel ist na operaciju a nemozem pracovat dialsi mesiac poradi mi niekto ako to funguje s marotkou a pripadne s odskodnenim dakujem

JaroB
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Štv Mar 11, 2010 4:10 pm

Poslať od JaroB » Uto Aug 17, 2010 2:42 pm

Viem, ze Slovaci a Cesi, ktori sa poranili, to maju v UK tazke. Robim pre pravnicku kancelariu v Londyne a zaoberame sa prave zastupovanim tych ludi, ktori sa nevedia dovolat spravodlivosti. Mate pravo na vyplatenie odskodnenia za bolest, uslu mzdu a rozne vydavky spojene s urazom a to do 3 rokov od urazu. Aj ked sa vam nieco prihodilo pred 2-3 rokmi, stale nie je neskoro. Uspech zarucit nikto nevie, ale dobre je na anglickom systeme to, ze vas to nic nestoji. Normalne uctuju pravnici horibilne sumy, ktore si vacsina ludi samozrejme nemoze dovolit, ale s urazmi je to inak. Ak sa pravnik pripadu ujme, znamena to, ze sanca na uspech je. Ak pripad prehra, klienta to nic nestoji - taka je pisomna dohoda.

Urcite to netreba nechat len tak. Mnohi kvoli urazu, ktori sa nestal ich vinou prijdu o tisice libier. Samozrejme, schvalne by som si ruku nelamal, len aby som dostal peniaze, ale ked sa tak uz stalo, tak by som chcel spat kazdy halier. Napr. za jednoduchu zlomeninu ruky sa da dostat aj 3000-5000 libier.

Nechcem tu robit okatu reklamu, kedze toto je slusne forum, takze ak ste este pripad neprebrali s pravnikom najdite nas na Google, napr. pod "OSBORNES JAROSLAV BERNAT", kde najdete na mna cislo.

BUTTON_POST_REPLY