Kde k zubarovi-do Prahy,do Blavy???

Doktori v UK, zdravotná starostlivosť, sociálna politika, podpory a benefity, materská dovolenka, NI number...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
mary326
Member
Member
PríspevkyCOLON 52
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 2:37 pm
BydliskoCOLON London-Warlingham

Kde k zubarovi-do Prahy,do Blavy???

Poslať od mary326 » Pon Máj 21, 2007 5:42 pm

Ahojte.Nenasla by sa tu nejaka dobra dusicka ktora by mi poradila kde ist k zubarovi z Anglicka,aby ma to vyslo co najlacnejsie a tiez aby som tam nemusela dlho ostat.Jedna sa totiz o korunku,tu za nu chcu 600 libier!!!
Som Kosicanka a listky su uz tak drahe ze by ma to vyslo tak isto zubar+letenka+nejake peniaze minute doma za ten cas...
Preto by som prijala Prahu,no dalsi problem je ze nemozem si tam dovolit ostat tyzden a ko viem vyrobenie a nasadnie korunky nie je zalezitist jedneho dna...
Prosim poradte,som zufala...

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Poslať od carfaxcat » Pon Máj 21, 2007 8:04 pm

Vyrobenie a nasadenie korunky pomocou technológie CEREC je záležitosťou asi jednej hodiny. Mne ju robili v zubnej ambulancii Schill v Bratislave na Baštovej. Podľa materiálu výroba a osadenie je 6000 alebo 10000 korún.

mary326
Member
Member
PríspevkyCOLON 52
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 2:37 pm
BydliskoCOLON London-Warlingham

kde k zubarovi-do Prahy ,do Blavy?

Poslať od mary326 » Pon Máj 21, 2007 11:10 pm

to vazne si tam siel len jeden den a stacilo to?volala som dnes do Prahy a povedali mi ze to vyzaduje minimalne 3 navstevy co si nemozem dovolit...1 je konzultacia...potom zrejme meranie a cakanie na vyhotovenie v labku,3 nasadenie.
Vazne by mi stacila jedna navsteva?prosim Ta odpis mi hoc aj na e mail
marika166@azet.sk
Budem ti velmi vdacna za kazdu informaciu.PLEASE

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Poslať od carfaxcat » Uto Máj 22, 2007 9:01 am

Trvalo to dve návštevy, pričom prvá je ošetrenie kanálikov a príprava zubu na novú korunku a tá druhá je meranie, brúsenie zubu, výroba a nasadenie korunky. Výroba korunky touto metódou je priamo v zubnej ambulancii, trvá asi tak hodinu, vynecháva sa labák, nasadenie a dobrúsenie povrchu je otázka pár minút. Podrobnosti zistíš na schill@schill.sk a www.schill.sk.

oslo1
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 163
RegistrovanýCOLON Uto Jan 24, 2006 7:45 pm
BydliskoCOLON London

zubar

Poslať od oslo1 » Uto Máj 22, 2007 11:42 am

Skus Prosanus v Bratislave na Daxnerovom namesti, maju dobre ceny, kvalita je tiez fajn a urobia ti zuby v takom termine, v akom si to zaziadas. Na internete maju tiez cennik, tak sa mozes pozriet. Ja mam s nimi len dobre skusenosti.

BUTTON_POST_REPLY